*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ragZag
    Julm Donk
    • Dec 2008
    • 34

    #3571
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Unustasin käed automaatselt importima panna ja laudades hud'i ei kasutanud..Kuidas ma saaksin tagant järgi need käed HEM'i importida?

    Comment

    • harryahven
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1964

      #3572
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

      Algselt postitas ragZag Vaata postitust
      Unustasin käed automaatselt importima panna ja laudades hud'i ei kasutanud..Kuidas ma saaksin tagant järgi need käed HEM'i importida?

      kui hemiga kõik paigas ja folderid määratud, siis lihtsalt start auto import ja impordib käed järgi, endal vähemalt nii olnud

      Comment

      • ragZag
        Julm Donk
        • Dec 2008
        • 34

        #3573
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

        Panin auto import, aga tuli kõigest 99 kätt. Ülejäänud on kadunud..

        Comment

        • overbet
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 1620

          #3574
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

          Fishine küsimus, aga kuidas saab nii HEM1-s, et full ringis kuvaks ainult statistikat, mis on tulnud 7+ mängijaga laudadest?

          Comment

          • ristijeesus
            Klubi Liige
            • Oct 2009
            • 2533

            #3575
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

            Hud options- additional hud filters.

            Comment

            • harryahven
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1964

              #3576
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

              Algselt postitas ragZag Vaata postitust
              Panin auto import, aga tuli kõigest 99 kätt. Ülejäänud on kadunud..
              pane see manuaalselt kus folderis käed on ja uuesti, mul samamoodi olnud, import from folder vms

              Comment

              • jasssass
                Vana Tegija
                • Sep 2010
                • 1200

                #3577
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                Viimane update siin ja vaata mis kaustadest sul autoimpordib. Kõik liigne kustuta ära.
                Tänud, sain enda aurumasina sedavõrd liikuma, et statid tulevad insta lauda ja täitsa võimalik mängida, üks probleem veel jäänud, nimelt EV joon jookseb vahepeal valesti, näiteks HU-hyperis standard flip olukorras esimene käsi 77 vs AQ liigub täpselt rahajoonega paralleelselt 100% üles v alla. Mõtteid selle kohapealt? on kelleghil sama probleem olnud?
                Samas rahajoon liigub õieti.

                Comment

                • stennn
                  PokkeriÕpetus.eu Coach
                  • Oct 2008
                  • 189

                  #3578
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                  Probleem olympic onlines HEM 1 tööle saamisega. Kui start import panna viskab ette Hmhud has stopped working. Vahet pole kas mõni laud on lahti või mitte. Kõik windowsi kui HEMi updated peaksid olema tehtud. Keegi oskab aidata?

                  Comment

                  • stennn
                    PokkeriÕpetus.eu Coach
                    • Oct 2008
                    • 189

                    #3579
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                    Algselt postitas stennn Vaata postitust
                    Probleem olympic onlines HEM 1 tööle saamisega. Kui start import panna viskab ette Hmhud has stopped working. Vahet pole kas mõni laud on lahti või mitte. Kõik windowsi kui HEMi updated peaksid olema tehtud. Keegi oskab aidata?
                    anyone?

                    Comment

                    • ristijeesus
                      Klubi Liige
                      • Oct 2009
                      • 2533

                      #3580
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                      Proovi kuidas mõjub Hud Options > Site Options ja võta maha IPoker track live hands.

                      Comment

                      • stennn
                        PokkeriÕpetus.eu Coach
                        • Oct 2008
                        • 189

                        #3581
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                        Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                        Proovi kuidas mõjub Hud Options > Site Options ja võta maha IPoker track live hands.
                        Nüüd impordib käed korralikult, aga HUD ei lähe ise käima ning kui panna relaunch hud, siis viskab korraks statid lauda ning kohe crashib samamoodi. On mõtteid?

                        Comment

                        • ristijeesus
                          Klubi Liige
                          • Oct 2009
                          • 2533

                          #3582
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                          Ma tean, et Leitsil oli hiljuti samasugune jama, pane talle PM, ehk oskab aidata.

                          Comment

                          • Heroiin
                            Bännitud
                            • Jul 2012
                            • 198

                            #3583
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                            tahaks sellist asja teada, et kas on võima kuidaskii panna hemmi kasutamit näitama nii
                            et ma teaksin mis on mu winrate
                            - kui mngin 8si 180manne 10 tk korrraga
                            - kui mngin 8si 180manne 15 tk korrraga
                            - kui mngin 8si 180manne 20 tk korrraga

                            jme

                            Comment

                            • harryahven
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1964

                              #3584
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                              Algselt postitas stennn Vaata postitust
                              Nüüd impordib käed korralikult, aga HUD ei lähe ise käima ning kui panna relaunch hud, siis viskab korraks statid lauda ning kohe crashib samamoodi. On mõtteid?
                              juhul kui leitsilt vastust ei saanud, siis "hud options - site options ka võta kõikidel tabidel kõik linnukesed ära (need track live hands jms) .. siis enam ei crashi .. see on suht individuaalne ka .. kui kasutad mõnda optionsi neist siis monele saidile võid mõned linnukesed jätta, kuid ipokeril tuli imo kõik ära cvõtta vb mõnel veel .. katsteamise küsimus suht"

                              ise sain nii tööle

                              Comment

                              • stennn
                                PokkeriÕpetus.eu Coach
                                • Oct 2008
                                • 189

                                #3585
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                                Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                                juhul kui leitsilt vastust ei saanud, siis "hud options - site options ka võta kõikidel tabidel kõik linnukesed ära (need track live hands jms) .. siis enam ei crashi .. see on suht individuaalne ka .. kui kasutad mõnda optionsi neist siis monele saidile võid mõned linnukesed jätta, kuid ipokeril tuli imo kõik ära cvõtta vb mõnel veel .. katsteamise küsimus suht"

                                ise sain nii tööle
                                Suured tänud vastuse eest. Kahjuks kui üritasin probleemi ise lahendada, siis uninstallisin OO tarkvara ning pärast uuesti installimist ei lasknud mind vabsee enam ipokeri(või OO?) serverisse sisse. Support ei suutnud ka mu probleemi adekvaatselt lahendada, nii et tegin kiirelt teisest arvutist sama targalt cashoudi ning ei saanudki OO laudu katsetada :)

                                Comment

                                Working...