Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI
Mul selline probleem, et kui mängin Triobetis ntx 1$ sng-d siis hemis tourney resultide all näitab nagu oleks mänginud 11$ või midagi muud, ühesõnaga näitab valet buy-ini suurust, muu on õige kõik, kohad ja jne. Käsitsi saan muuta aint neid väärtusi, muud lahendust pole siiamaani leidnud.
Mul selline probleem, et kui mängin Triobetis ntx 1$ sng-d siis hemis tourney resultide all näitab nagu oleks mänginud 11$ või midagi muud, ühesõnaga näitab valet buy-ini suurust, muu on õige kõik, kohad ja jne. Käsitsi saan muuta aint neid väärtusi, muud lahendust pole siiamaani leidnud.
Comment