Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***
Kuidas saan kahes pokkeritoas (0lympic ja pokerstars) kasutada hud-i? Seni mängisin ainult olympicus ja hud tuleb automaatselt, kas pokerstarsi mängima minnes peaksin kuhugi mingeid linnukesi tegema? Ja kas seda siis igakord, kui tuba vahetan?
Kuidas saan kahes pokkeritoas (0lympic ja pokerstars) kasutada hud-i? Seni mängisin ainult olympicus ja hud tuleb automaatselt, kas pokerstarsi mängima minnes peaksin kuhugi mingeid linnukesi tegema? Ja kas seda siis igakord, kui tuba vahetan?

Comment