*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Engels
    Julm Donk
    • Oct 2010
    • 31

    #2176
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kuidas saan kahes pokkeritoas (0lympic ja pokerstars) kasutada hud-i? Seni mängisin ainult olympicus ja hud tuleb automaatselt, kas pokerstarsi mängima minnes peaksin kuhugi mingeid linnukesi tegema? Ja kas seda siis igakord, kui tuba vahetan?

    Comment

    • harryahven
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1964

      #2177
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

      Algselt postitas kalkaan Vaata postitust
      Pakun, et sul HEM'is vana serial kasutuses. Vaata seda HEM'is: Help-Registration-Show serial number. Võrdle seda oma uue serialiga. Kui õieti mäletan, installisin upgrade tehes samuti asja uuesti ning lõin uue seriali sisse, kuid millegipärast töötas see vana peal edasi.

      Ise pidin Omahat lisades HEM'is valima ülevalt Help-Registration-Clear HM or OM license code. Alles see kustutas vana seriali ära. Siis HEM'ile restart ja toksisin uue koodi sisse.
      tänud!!

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #2178
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

        Algselt postitas Engels Vaata postitust
        Kuidas saan kahes pokkeritoas (0lympic ja pokerstars) kasutada hud-i? Seni mängisin ainult olympicus ja hud tuleb automaatselt, kas pokerstarsi mängima minnes peaksin kuhugi mingeid linnukesi tegema? Ja kas seda siis igakord, kui tuba vahetan?
        Midagi ei pea tegema, peaasi et PokerStars ei ole eestikeeles, klendis on pandud käed salvestama ja HEMis on määratud kaust kus käed asuvad.

        Comment

        • Engels
          Julm Donk
          • Oct 2010
          • 31

          #2179
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

          Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
          Midagi ei pea tegema, peaasi et PokerStars ei ole eestikeeles, klendis on pandud käed salvestama ja HEMis on määratud kaust kus käed asuvad.
          Hm! Keele muutsin ära, aga sellest ei piisanud! Kust ma saaksin neid teisi asju kontrollida?

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #2180
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

            Algselt postitas Engels Vaata postitust
            Hm! Keele muutsin ära, aga sellest ei piisanud! Kust ma saaksin neid teisi asju kontrollida?
            Kui ei oska neid asjugi seadistada, siis vaevalt HEMiga midagi üldse peale oskab hakata

            Katsuge ikka ise ka vaadata vahest, senikaua kui vastus tuleb saaksite ise näppides või googlet kasutades 101x kiiremini vastused.

            Comment

            • kalkaan
              Jube Noob
              • Oct 2008
              • 187

              #2181
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

              Algselt postitas Engels Vaata postitust
              Hm! Keele muutsin ära, aga sellest ei piisanud! Kust ma saaksin neid teisi asju kontrollida?
              PS võib sul ükskõik, mis keeles joosta.
              Peaasi, et Lobbys: Valikud-Viimaste jaotuste ajalugu-salvesta minu jaotuste ajalugu ees oleks linnuke. Seal peab olema valitud keeleks inglise keel. Jäta sihtkaust meelde.

              HEM'is: Options-Configure auto import folders Valid seal add folder ja määrad PS'i viimaste jaotuste ajaloo sihtkausta.

              Comment

              • Engels
                Julm Donk
                • Oct 2010
                • 31

                #2182
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                Kui ei oska neid asjugi seadistada, siis vaevalt HEMiga midagi üldse peale oskab hakata

                Katsuge ikka ise ka vaadata vahest, senikaua kui vastus tuleb saaksite ise näppides või googlet kasutades 101x kiiremini vastused.
                Tänud konstruktiivse ja edasiviiva info eest! Kui tulevikus abi vajan, tean, kelle poole pöörduda! Vabandused tüli tekitamise ning foorumi risustamise teemasse mittepuutuva pärast! Edu!

                Comment

                • Engels
                  Julm Donk
                  • Oct 2010
                  • 31

                  #2183
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Algselt postitas kalkaan Vaata postitust
                  PS võib sul ükskõik, mis keeles joosta.
                  Peaasi, et Lobbys: Valikud-Viimaste jaotuste ajalugu-salvesta minu jaotuste ajalugu ees oleks linnuke. Seal peab olema valitud keeleks inglise keel. Jäta sihtkaust meelde.

                  HEM'is: Options-Configure auto import folders Valid seal add folder ja määrad PS'i viimaste jaotuste ajaloo sihtkausta.
                  Suurimad tänud! Sain asja jooksma! Kui elu meid kunagi ühe laua taha juhatab, võlgnen sulle mõne õlle! Edu!

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #2184
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Algselt postitas Engels Vaata postitust
                    Tänud konstruktiivse ja edasiviiva info eest! Kui tulevikus abi vajan, tean, kelle poole pöörduda! Vabandused tüli tekitamise ning foorumi risustamise teemasse mittepuutuva pärast! Edu!
                    Kindlasti oli küsimus teemas aga võiksite õppida natukenegi ise asju otsima, ei peaks kohe esimese ettejuhtuva probleemiga lagedale tulema, kui pole viitsinud ise natukenegi eelnevalt asju uurida.

                    Kogu info üldse on olemas googles, oli ka selles teemas 101x olnud, selleasemel et ise natuke vaeva näha ja teiste aega säästa, võiks õppida ka iseseisvalt rohkem tegutsema.

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #2185
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                      ei tea mis värk on, aga ühte lauda ei taha hem Full Tildis leida üles. table manager on laud olemas, aga vpip on 0%, woni ja handse trackib. statte lauda ei kuva. ülejäänud lauad korras. seda juba mingi 15 kätt. olen auto impordi välja lülitanud ja sisse uuesti ,sama laua sulgenud ja uuesti. on kellegil sama juhtunud?
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #2186
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Siis arvatavasti saad table manageri alt table fineriga selle laua kätte.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #2187
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                          ei tea mis värk on, aga ühte lauda ei taha hem Full Tildis leida üles. table manager on laud olemas, aga vpip on 0%, woni ja handse trackib. statte lauda ei kuva. ülejäänud lauad korras. seda juba mingi 15 kätt. olen auto impordi välja lülitanud ja sisse uuesti ,sama laua sulgenud ja uuesti. on kellegil sama juhtunud?
                          tee HEM'il restart. kui ei aita siis FTP-le resa. aa ja mis lauaga oli tegu?

                          Comment

                          • tonis
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 334

                            #2188
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Mul sama jama. Teinud restarti ftp'le ja hem'ile, kuid ainuke mida alati ei tracki on NL25's ante/deep laud Thunderbolt vms.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #2189
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Algselt postitas tonis Vaata postitust
                              Mul sama jama. Teinud restarti ftp'le ja hem'ile, kuid ainuke mida alati ei tracki on NL25's ante/deep laud Thunderbolt vms.
                              HEM on ikka uuendatud?

                              Comment

                              • ropka11
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1008

                                #2190
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                                ei tea mis värk on, aga ühte lauda ei taha hem Full Tildis leida üles. table manager on laud olemas, aga vpip on 0%, woni ja handse trackib. statte lauda ei kuva. ülejäänud lauad korras. seda juba mingi 15 kätt. olen auto impordi välja lülitanud ja sisse uuesti ,sama laua sulgenud ja uuesti. on kellegil sama juhtunud?
                                ongames on juhtunud, et kaks lauda on ühe nimega.Siis jätab ühe trackimata

                                Comment

                                Working...