*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MrT2inem
    Jube Noob
    • Dec 2009
    • 132

    #2146
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Selline probleem, et sai format c: teha ja lasin HEM-i uuesti peale. Nüüd aga selline mure, et HEM nagu ei uuenda vastaste statte, jääb mulje nagu poleks nendega varem mänginud. Näitab 0-kätt. (aga vajutades vastase stattide peale siis hetkel oleva laua statte näitab) Enda statid on aga korras. Samas aga joonistab graafikuid ning näitab sessioone ja reporteid. Ei saa jagu sellest kuidagi. Äkki oskab keegi nõu anda, et kust mingi linnuke puudu või milles asi võiks olla :)

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #2147
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

      Algselt postitas MrT2inem Vaata postitust
      Selline probleem, et sai format c: teha ja lasin HEM-i uuesti peale. Nüüd aga selline mure, et HEM nagu ei uuenda vastaste statte, jääb mulje nagu poleks nendega varem mänginud. Näitab 0-kätt. (aga vajutades vastase stattide peale siis hetkel oleva laua statte näitab) Enda statid on aga korras. Samas aga joonistab graafikuid ning näitab sessioone ja reporteid. Ei saa jagu sellest kuidagi. Äkki oskab keegi nõu anda, et kust mingi linnuke puudu või milles asi võiks olla :)
      tegid formati... kas andmebaasist koopia tegid? kas andmebaasi/käed taastasid peale formati tegemist uuesti andmebaasi?

      Comment

      • lebovend
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2420

        #2148
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

        HUSNGd (v6imalik ka et tglt yksk6ik mis SNGd): registreerib k6ik andmed selle kohta 2ra
        (kestvus, inimeste arv, koht) aga lampi osadel SNGdel ei rega seda 2ra, et esimese koha
        eest ka auhind tuli ja peab koguaeg k2sitsi nusserdama seal. any ideas?

        Comment

        • MrT2inem
          Jube Noob
          • Dec 2009
          • 132

          #2149
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

          Algselt postitas Rage Vaata postitust
          tegid formati... kas andmebaasist koopia tegid? kas andmebaasi/käed taastasid peale formati tegemist uuesti andmebaasi?
          Jah. Ja kui ma poleks teinud poleks ikkagi vahet. HUD ei hakka lihtsalt kuvama vastaste statte. Numbrite asemel kriipsud. Aga nagu ma mainisin, tehes stati kasti punaseks, näitab statte.Jube kahtlane lugu ...

          Comment

          • ristimees
            Julm Donk
            • Jun 2010
            • 49

            #2150
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

            Mul jama ehk keegi oskab öelda kasutan holdem manageri trialit ja ei hakka tööle ajab et
            :you have not selected a player to run report against please click change:
            nii võtan chane proovin enda kasutajat sinna panna siis ajab et ei saa mingi attacht teema vms ...on kellegil sama teema olnud ?.

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #2151
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

              Algselt postitas ristimees Vaata postitust
              Mul jama ehk keegi oskab öelda kasutan holdem manageri trialit ja ei hakka tööle ajab et
              :you have not selected a player to run report against please click change:
              nii võtan chane proovin enda kasutajat sinna panna siis ajab et ei saa mingi attacht teema vms ...on kellegil sama teema olnud ?.
              oled sa juba mõne dkäed mänginud ja on ta käed importinud? sa ei saa enne oma mängijat sinna panna kui tal on andmebaasis mõni sinu käsi.

              Comment

              • ristimees
                Julm Donk
                • Jun 2010
                • 49

                #2152
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                oled sa juba mõne dkäed mänginud ja on ta käed importinud? sa ei saa enne oma mängijat sinna panna kui tal on andmebaasis mõni sinu käsi.
                Sa mõtled ,et vajutan import ja siis hakkan laudades mängima ?...kui seda siis jah ....lihtsalt ei viska nagu hudi ette .

                Comment

                • tonis
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 334

                  #2153
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Peadki kõigepealt mõned käed ära mängima, et ta mängijad sisse impordiks ning siis omale kasutaja sealt valima. Siis peaks hud ka tulema

                  Comment

                  • pkillar
                    Julm Donk
                    • Feb 2010
                    • 30

                    #2154
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                    tere siuke mule et panin endale raha sisse starsi aga ei sa hem tööle
                    http://img607.imageshack.us/img607/9...rewrwerwer.jpg[/

                    kas ma olen midagi valesti teinud?
                    Last edited by pkillar; 05.11.10, 18:14.

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #2155
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Algselt postitas pkillar Vaata postitust
                      tere siuke mule et panin endale raha sisse starsi aga ei sa hem tööle
                      http://img607.imageshack.us/img607/9...rewrwerwer.jpg[/

                      kas ma olen midagi valesti teinud?
                      Vaata kas auto import folderi all on starsi kataloogil ikka õiged andmed.

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #2156
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                        stars peab inglisekeelne olema

                        Comment

                        • pkillar
                          Julm Donk
                          • Feb 2010
                          • 30

                          #2157
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                          Vaata kas auto import folderi all on starsi kataloogil ikka õiged andmed.

                          kõik peaks õige olema


                          nii n2itab koguaeg
                          ja mul seal auto all aind stars on
                          Last edited by pkillar; 05.11.10, 18:46.

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #2158
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Algselt postitas lenC Vaata postitust
                            stars peab inglisekeelne olema
                            ^, HM ei oska eestikeelseid hand historiesi sisse tõmmata

                            Comment

                            • pkillar
                              Julm Donk
                              • Feb 2010
                              • 30

                              #2159
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Algselt postitas lenC Vaata postitust
                              ^, HM ei oska eestikeelseid hand historiesi sisse tõmmata
                              tegin midagi ei muutu

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #2160
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                                No starsi käed on tavaliselt ikka, C: users\nimi\appdata\local\handhistory\kasutajaxxx vähamalt mul on küll.

                                Comment

                                Working...