Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***
tere...sain endale täna holdem manageri ja tegin kõik järgi mis selle õpetuses videos oli selles foorumis aga vajutasin auto import siis tuli see väike tabelike.kõik mis seal tabelis on on nullis naq kedagi poleks seal lauas....mida ma valesti teen``?
ja move folderi asemel mul yltse archive folders ja seal all kus k2ib linnuke disable archiving kas need sama põhimõttega w??
tere...sain endale täna holdem manageri ja tegin kõik järgi mis selle õpetuses videos oli selles foorumis aga vajutasin auto import siis tuli see väike tabelike.kõik mis seal tabelis on on nullis naq kedagi poleks seal lauas....mida ma valesti teen``?
ja move folderi asemel mul yltse archive folders ja seal all kus k2ib linnuke disable archiving kas need sama põhimõttega w??
Comment