Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***
installisin esimest korda hemi peale ja hudi ei viska ette, auto import käib
proovisin ka relaunch hud, ei funkanud, mby kuskilt pean näppima alguses?
installisin esimest korda hemi peale ja hudi ei viska ette, auto import käib
proovisin ka relaunch hud, ei funkanud, mby kuskilt pean näppima alguses?
Comment