*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #2071
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    installisin esimest korda hemi peale ja hudi ei viska ette, auto import käib
    proovisin ka relaunch hud, ei funkanud, mby kuskilt pean näppima alguses?

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #2072
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

      Algselt postitas Char Vaata postitust
      installisin esimest korda hemi peale ja hudi ei viska ette, auto import käib
      proovisin ka relaunch hud, ei funkanud, mby kuskilt pean näppima alguses?
      emm.. võiksid siin seda teemat läbi kammida.. peale iga paari lehte on keegi taas sama teemaga siin.. proovi TableFinderiga lauad leida kõigepealt..

      Comment

      • Oliverk
        Moderaator
        • Nov 2008
        • 3016

        #2073
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

        Tal pole Hero ega midagi paika sätitud ilmselt. Hemil on suurepärane piltitega FAQ kasutage seda ffs.

        Comment

        • Ski
          Julm Donk
          • Feb 2010
          • 97

          #2074
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

          Ma ei saa Poker Heavenis oma custom HUDi tööle.. kui enda layoudi panen, siis seal näitab ikka mingit default teemat. Site on õige määratud.
          Sama kehtib popup-iga, tegin seal popup designeris endale meelepärase popup window ja kui panen apply ja save jääb ikka se esimene variant mis seal on (default_CBet).

          help?

          edit: Kui realplayerist käsi uuesti vaatan, siis on statsid kõik nii nagu peaks olema.
          Last edited by Ski; 13.10.10, 18:21.

          Comment

          • Mäksu
            FPP Pro
            • Aug 2009
            • 238

            #2075
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

            Ostsin HEM'i täna ja ei sa ühtegi kätt everleafist importida, pnen importima ütleb kõikide käte koht IMPORT ERRORS ainult ja ükski käsi kuradi imporditud ei saa.. Ehk oskab keegi mingit nõu anda?

            Comment

            • ristijeesus
              Klubi Liige
              • Oct 2009
              • 2533

              #2076
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

              HEM ei toeta everleafi.

              Comment

              • Mäksu
                FPP Pro
                • Aug 2009
                • 238

                #2077
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                www.holdemmanager.com on kirjas, et toetab everleaf võrgustikku wtf.

                Comment

                • ristijeesus
                  Klubi Liige
                  • Oct 2009
                  • 2533

                  #2078
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Krt teab, vaatasin siit: http://faq.holdemmanager.com/questio...ed+Poker+Sites
                  Pead vist supporti kiusama selle küsimusega.

                  Comment

                  • mortalvombat
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jul 2010
                    • 412

                    #2079
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Kuidas saan HEMis käsi ära märkida? (mitte lauas istudes)

                    Comment

                    • Skyline
                      Grinder
                      • Dec 2008
                      • 510

                      #2080
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Ega kellelgi probleemi ei esine HEMi audentimisega? Alles eile sain kasutada ilusti ja täna lükkasin tööle, viskab ette, et tuleb aktiveerida online-s, kuid ei suuda läbida seda aktiveerimise protsessi. Proovisin koodi resetida holdemmanager.com/registration lehel, kuid seal viskab ette päris toore päringu errori.

                      Comment

                      • Char
                        Pokkerihai
                        • Sep 2009
                        • 1848

                        #2081
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Algselt postitas Skyline Vaata postitust
                        Ega kellelgi probleemi ei esine HEMi audentimisega? Alles eile sain kasutada ilusti ja täna lükkasin tööle, viskab ette, et tuleb aktiveerida online-s, kuid ei suuda läbida seda aktiveerimise protsessi. Proovisin koodi resetida holdemmanager.com/registration lehel, kuid seal viskab ette päris toore päringu errori.
                        kle mul ta ütleb, et aktiveerib ära, aga siis kui uuesti kinni panen ja hemi avan, tahab jälle aktiveerimist
                        niiet sarnane mure

                        Comment

                        • taavi
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 684

                          #2082
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Äkki on see abiks..
                          If you are sitting behind a proxy - (Very Rare)
                          The licensing system uses the Proxy settings of your Internet explorer. So your Internet explorer must work and be capable of connecting to the Internet.



                          1. Open your Internet Explorer and go to Tools / Internet Options / Connections and click on "LAN-Settings" at the bottom.
                          2. Uncheck every box in the small new menu and click ok.
                          3. Try to register HM again.


                          Note: If you can't find those files, contact support@holdemmanager.net - DO NOT delete any other files with similar names

                          Comment

                          • Skyline
                            Grinder
                            • Dec 2008
                            • 510

                            #2083
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Saatsin supporti kirja, aga enne kui nad vastata jõudsid, hakkas toimima, ilmselt oli probleeme neil serveriga.

                            Comment

                            • Char
                              Pokkerihai
                              • Sep 2009
                              • 1848

                              #2084
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                              kas kuidagi nii saab, et kellaajad oleks eesti aja järgi kätel ja sessioonidel, ma saan aru küll, et ta võtab kellaaja FT aja järgi mul, aga kuidagi normaalsesse aega ei saa?

                              Comment

                              • hoss23
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 2551

                                #2085
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Algselt postitas Char Vaata postitust
                                kas kuidagi nii saab, et kellaajad oleks eesti aja järgi kätel ja sessioonidel, ma saan aru küll, et ta võtab kellaaja FT aja järgi mul, aga kuidagi normaalsesse aega ei saa?
                                Options-Settings-Adjust Site Import Times ja FTP 7 otsa

                                Comment

                                Working...