Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***
küsimus ! Kui ma disablen HEM koodi nr 2 ära nt arvuti A-st .. siis kaovad sealt ka minu vanad andmed ? ning kas siis saan peale disablet sama koodi tööle panna arvutis B ?
küsimus ! Kui ma disablen HEM koodi nr 2 ära nt arvuti A-st .. siis kaovad sealt ka minu vanad andmed ? ning kas siis saan peale disablet sama koodi tööle panna arvutis B ?
TC
Comment