*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cypher0
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 1512

    #1786
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
    Miks rakeback joon graafikul winnings joonega sarnaselt jookseb? FT rakebacki sisestasin sinna.

    See joon näitab su koguprofitit KOOS rakebackiga. Mida rohkem grindid, seda rohkem peaks rakeback joon eest ära minema.

    Comment

    • ziimukaz
      Grinder
      • Jan 2010
      • 741

      #1787
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

      Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
      See joon näitab su koguprofitit KOOS rakebackiga. Mida rohkem grindid, seda rohkem peaks rakeback joon eest ära minema.
      Selge, tänud

      Comment

      • miksnii
        Grinder
        • May 2009
        • 580

        #1788
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

        Sai siis paar päeva tagasi HEM soetatud, kõik ilus tore.
        Täna sai format arvutile tehtud ning kogu teema kadus arvutist.
        Kui nüüd uuesti HEM alla kistud sai, siis sama ostmiskood enam ei tööta.
        Oskab keegi aidata ehk ??
        Last edited by miksnii; 09.07.10, 21:48.

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #1789
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

          pöördu supporti

          Comment

          • taavi
            Grinder
            • Oct 2008
            • 684

            #1790
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

            Algselt postitas miksnii Vaata postitust
            Sai siis paar päeva tagasi HEM soetatud, kõik ilus tore.
            Täna sai format arvutile tehtud ning kogu teema kadus arvutist.
            Kui nüüd uuesti HEM alla kistud sai, siis sama ostmiskood enam ei tööta.
            Oskab keegi aidata ehk ??

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #1791
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

              Kas HEM-is peab turna prize money ise sisestama või?

              Comment

              • Cypher0
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 1512

                #1792
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                Ei pea, peale välja kukkumist pead turna lobbyt niikaua lahti hoidma, kuni su koht seal listis ka näha on, siis peaks importima küll.

                Comment

                • teerajaja
                  Grinder
                  • Feb 2009
                  • 815

                  #1793
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Maksin läbi moneybookersi upgrade eest from small stakes to pro version, aga näitab et on ikka ostukorvis. Saatsin supporti kirja, ehk tegelevad sellega. Kellegil on veel kogemusi upgrademisega ?


                  EDIT: sain tehtud, tegid manuaalselt uuenduse kontole.
                  Last edited by teerajaja; 12.07.10, 23:55.

                  Comment

                  • low-flow
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 1208

                    #1794
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Kui mul on plaanis kogu andmebaas koos kogu kompotiga liigutada ühest arvutist teise, siis kuidas seda teha?

                    Paluks samm-sammult juhendit või viidet lingile, kust sellise juhendi leiaksin.

                    Ette tänades.

                    Comment

                    • miksnii
                      Grinder
                      • May 2009
                      • 580

                      #1795
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Tänud

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #1796
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                        Kui mul on plaanis kogu andmebaas koos kogu kompotiga liigutada ühest arvutist teise, siis kuidas seda teha?

                        Paluks samm-sammult juhendit või viidet lingile, kust sellise juhendi leiaksin.

                        Ette tänades.
                        puuuhh.. see on päris pikk ja eraldi teema.. selleks tuleks pikalt lugeda postgre kirjandust ja teha selgeks backup&recovery põhimõtted... kui sul OS ehk windows jääb samaks, siis peaks lihtsam olema.. esimese asjana ma katsetaksin seda, et installiks uues arvutis postgre.. laseks HEMil tekitada sama nimega tühja andmebaasi, siis paneks postgre seisma nii uues kui vanas arvutis.. ja teeks program files kataloogist postgre kataloogist koopia uude arvutisse ja prooviks postgre käima panna ja vaataks kas uues arvutis olevas postgres on kõik käed olemas mis vanaski.

                        kui see ei toimi, postge ei tule enam püsti või hem ei leia seda baasi üles vms muu jama.. siis uues masinas postgre reinstall.. laseks uuesti HEMil tekitada tühja baasi sama nimega... vanas võtaks maintanance valikust (pgadmin utikas) välja backup database vms.. tekitab sulle backupifaili.. ja selle kopeeriks uude masinasse ja postgres laseks selle uues masinas baasi taastada..

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #1797
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Ma kunagi lihtsalt exportisin kõik käed vanast andmebaasist *.txt failidesse ja siis importisin uude arvutisse. Kindlasti mitte kõige kiirem ja optimaalsem, aga mulle sobis.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #1798
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                            Ma kunagi lihtsalt exportisin kõik käed vanast andmebaasist *.txt failidesse ja siis importisin uude arvutisse. Kindlasti mitte kõige kiirem ja optimaalsem, aga mulle sobis.
                            mul see variant millegipärast ei töötanud.. osa käsi haihtus kuhugi ära... kardan seepärast, et luckyace ja bodogi jaoks oli varasemal perioodil vaja mingit käte convertorit vms..

                            Comment

                            • low-flow
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 1208

                              #1799
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Erinevad OP süsteemid, vanas Vista, uues 7. Proovin vist pigem alustuseks seda käte exportimise varianti ja uues kastis lihtsalt importida. Tegelikult esimene mõte oma loogikaga oligi see, aga ma ei leia sealt HEMist justkui õiget kohta üles. Pahvak, ehk viitsiksid kiirelt kirjedada, kuidas sa tegid? Mul kõik käed FTPs mängitud ka, nii et selle võrra parem seis.

                              Comment

                              • Tupsik
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 497

                                #1800
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Pgadmin lahti, valid andmebaasi ja backup. Teises arvutis teed restore ja peaks toimima.

                                Comment

                                Working...