*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #1066
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Algselt postitas farik666


    uus beta test väljas, peaks lahendama viiruse probleemid.
    Kaspersky nüüd okei peale seda beetat, kaks päeva oli HEM rivist väljas.

    Comment

    • s1990n
      Jube Noob
      • Mar 2009
      • 107

      #1067
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

      Tere.Mul siis selline probleem et mai saa holdemmmanageri triobetis tööle :/ Et sooviks siis kellegi abi kes saaks mul selle paika panna teamvieweri abil.Kui keegi saab aidata siis PM

      Comment

      • taavi
        Grinder
        • Oct 2008
        • 684

        #1068
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

        Algselt postitas s1990n
        Tere.Mul siis selline probleem et mai saa holdemmmanageri triobetis tööle :/ Et sooviks siis kellegi abi kes saaks mul selle paika panna teamvieweri abil.Kui keegi saab aidata siis PM
        http://foorum.pokkeriprod.com/index....pic,120.0.html

        Comment

        • tobi
          Jube Noob
          • Dec 2008
          • 149

          #1069
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

          Kuna mul vana arvut crashis siis uue arvutiga hem ei tööta - ei connecti PostgreSQL-iga ära. Kas saab kuidagi vana andmebaasi uuele kõvakettale ümber tõsta või peab otsast alustama? Hemi käivitades panin arvut no 2, ei viitsinud hakata selle litsentsi muutmisega jamama, kuid antud juhul selles ilmselt küsimus ei ole. Uuesti SQL-i installida aga ei lase, ütleb, et The "Secondary Logon" service is not running. This service is required for the installer to initialize the database. Please start this service and try again. Ummm, et mida see tähendab siis?
          Tänud, kes vastata oskab.

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #1070
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

            Algselt postitas tobi
            Kuna mul vana arvut crashis siis uue arvutiga hem ei tööta - ei connecti PostgreSQL-iga ära. Kas saab kuidagi vana andmebaasi uuele kõvakettale ümber tõsta või peab otsast alustama? Hemi käivitades panin arvut no 2, ei viitsinud hakata selle litsentsi muutmisega jamama, kuid antud juhul selles ilmselt küsimus ei ole. Uuesti SQL-i installida aga ei lase, ütleb, et The "Secondary Logon" service is not running. This service is required for the installer to initialize the database. Please start this service and try again. Ummm, et mida see tähendab siis?
            Tänud, kes vastata oskab.
            pead käivitama secondary logon, siis saad insallida.

            My computer>parem klõps>manage> siis tuleb aken>services and applications>salt valid services ja otsid üles nimekirjast secondary logon nin paned start nuppu või parem klõps ja start, siis saad installi jätkata.

            Comment

            • tobi
              Jube Noob
              • Dec 2008
              • 149

              #1071
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

              Hmmm, ok, tänud, sain sellega SQL-i installitud, kuid HEM-i käivitades ütleb, et databaasi ei leitud. Kas ma uue andmebaasi looma SQL-i database control panelis ja seejärel Starsi kaustast importima käed andmebaasi?
              Keeruline värk :/
              Kui uue andmebaasi loon, siis hemi table manager küll töötab, kuid midagi enamat mitte. Kui ma tahan hemi playerit luua, siis ütleb, et you can´t select an alias that does not have any players attached to it.
              Ühesõnaga palju probleeme veel. Kuidas neist jagu saada?
              __________________________________________________ __________________________________________________ _____________

              Küsiks veel üle - kas keegi oskab öelda, kas peale SQL-i installimist peab HEMI käivitades uue andmebaasi looma või peaks kohe kenasti see käima minema?
              Tahaks mängima hakata noh : (

              Comment

              • tobi
                Jube Noob
                • Dec 2008
                • 149

                #1072
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                Oskab keegi öelda, kas sellel pildil on midagi valesti?



                Kas selline server ja port peakski olema peale installimist ja kas võib/peab looma ise mingi andmebaasi nagu mul seal "Test" ?
                HuD igatahes ei taha kuidagi laudadesse minna ja ei saa endale hemis ka playerit loodud...

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #1073
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                  proovi uus baas teha.. ja vaata kas sellega lkäheb laudadesse

                  Comment

                  • tobi
                    Jube Noob
                    • Dec 2008
                    • 149

                    #1074
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Ei saa ikka mingeid andmeid laudadesse. Kas võib olla viga selles, et ma ei saa HEM-is endale playerit loodud?

                    Comment

                    • Lutzky
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1829

                      #1075
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Kui tegemist Vistaga, siis oli sama probleem. Lahendus: installi kõik Vista updatid, HEM tõmba maha ja installi uuesti + update. User control Vistal ka maha. Lihtne.

                      Comment

                      • tobi
                        Jube Noob
                        • Dec 2008
                        • 149

                        #1076
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Mul on Windows 7, näeb välja nagu Vista küll... võib-olla siis tõesti sama jama....
                        Proovin siis sedamoodi ka ära. Tänud!

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #1077
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Algselt postitas tobi
                          Mul on Windows 7, näeb välja nagu Vista küll... võib-olla siis tõesti sama jama....
                          Proovin siis sedamoodi ka ära. Tänud!
                          Tõmba kõige uuem versioon kindlasti ja käivitades pead panema HMHud administratorina tööle, mis asub program files, rvg software, holdem manager kataloogis > parem klõps run as administrator ja seda tee ka holdem manageri failiga, pane nad tööle esimest korda administratorina, siis peaks HUDi ka sisse lugema.

                          Comment

                          • rasmer
                            Vana Tegija
                            • Oct 2009
                            • 1306

                            #1078
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Selline küsimus,et kas HEM'i HUD töötab Microgamingu ( Triobet, Unibet) turnade puhul ka nüüd ? Mäletan,et hiljuti oli veel mingi jama.

                            Comment

                            • tobi
                              Jube Noob
                              • Dec 2008
                              • 149

                              #1079
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Tänud TIGRANO-le õige lahenduse eest - tuligi nii HUD kui HEM tööle panna administraatorina, siis töötab kõik kenasti. Osad playerid on küll puudu ja andmed veidi valed, kuid vähemalt saab hakata jälle asja kasutama. Teadmiseks siis Windows 7 omanikele. Administraatorina tuleb aga vist iga kord hud ja hem käivitada, muidu hud tööle ei hakka... see veidi tülikas, kuid elab üle.

                              Comment

                              • Tarmonator
                                Lingiparandaja
                                • Oct 2008
                                • 3274

                                #1080
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                                ei pea iga kord eraldi seda tegema.
                                parem klõps->properties->compatibility->run as administrator linnuke ette

                                Comment

                                Working...