WCOOP 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #466
    Re: WCOOP 2010

    see girl90 vms on somm tegelt :)

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #467
      Re: WCOOP 2010

      risti7 on studis ka sees

      Comment

      • JaanusX
        Õpihimuline Mängur
        • Sep 2010
        • 392

        #468
        Re: WCOOP 2010

        8h täis saamas.... alles 65 mängjat

        risti7 stack 48k

        dzunglipoiss 107k

        E:
        dzunglipoiss väljas... koht 56 $1080

        risti7 stack 36k

        E2:
        Kahjuks langes konkurentsist ka risti7 51 kohal.... no kurat ei võind siis mõnda outi tulla tal lõpus XD

        studis on ta veel võitlemas kui alles jäänud 99 mängjat... ja raha koht hakkab ka juba vaikselt paistma.... GOGOGO
        Last edited by JaanusX; 22.09.10, 03:37.

        Comment

        • muhkLionu
          Grinder
          • Jan 2009
          • 522

          #469
          Re: WCOOP 2010

          WCOOP-49: $215 NLHE 1R+1A 250K guar

          turniir veel noor, aga Tutanhamo1 (Tartu) on jällegi aktsioonis ja ligi 4h mängu järel u. kaks korda keskmine stäkk.

          Edit: meie teine kangelane stennn samuti mängus, tema stäkk alla keskmise natuke.
          Last edited by muhkLionu; 22.09.10, 20:53.

          Comment

          • Madis Very
            Bännitud
            • Aug 2009
            • 2951

            #470
            Re: WCOOP 2010

            Stennn hoopis ühe 22$ ca 1,3k osalejage FTs räme liider,

            GGGGGGG'S nice

            Comment

            • imthcplant
              Grinder
              • Sep 2009
              • 737

              #471
              Re: WCOOP 2010

              Yep stennn sellel 22$ turkal korralik leader tänu kahele AA-le suhteliselt järjest ja ilusti maksti välja ... ühega triple up ja teisega vääääga korralik double up...
              Igaljuhul nice run GL ja railin...

              Comment

              • harryahven
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1964

                #472
                Re: WCOOP 2010

                sick chiplead, peab ära tulema, gl! QQ vs AK pidas just ja 7 alles.

                Comment

                • imthcplant
                  Grinder
                  • Sep 2009
                  • 737

                  #473
                  Re: WCOOP 2010

                  Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                  sick chiplead, peab ära tulema, gl! QQ vs AK pidas just ja 7 alles.
                  Yep tal peavad pea kõik käed... ühesõnaga wp nice run

                  Comment

                  • JaanusX
                    Õpihimuline Mängur
                    • Sep 2010
                    • 392

                    #474
                    Re: WCOOP 2010

                    Algselt postitas imthcplant Vaata postitust
                    Yep tal peavad pea kõik käed... ühesõnaga wp nice run
                    a see 7e neliku otsa joosta oli valus...

                    Comment

                    • imthcplant
                      Grinder
                      • Sep 2009
                      • 737

                      #475
                      Re: WCOOP 2010

                      pisut oli tegeleme ennustamisega.... pakun et stenn saab 2 koha

                      Comment

                      • JaanusX
                        Õpihimuline Mängur
                        • Sep 2010
                        • 392

                        #476
                        Re: WCOOP 2010

                        Algselt postitas muhkLionu Vaata postitust
                        WCOOP-49: $215 NLHE 1R+1A 250K guar

                        turniir veel noor, aga Tutanhamo1 (Tartu) on jällegi aktsioonis ja ligi 4h mängu järel u. kaks korda keskmine stäkk.

                        Edit: meie teine kangelane stennn samuti mängus, tema stäkk alla keskmise natuke.
                        Nüüdseks 7h täis saanud... 229 mängjat alles ja esimeste raha kohtadeni vaid 15kohta jäänud ja eestlastest sees...

                        jakoon1985 stack 86k

                        Tutanhamon1 61k

                        Comment

                        • udikaz
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 1946

                          #477
                          Re: WCOOP 2010

                          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                          see girl90 vms on somm tegelt :)
                          aga elab eestis, vanalinnas koos bukkiga - seega eestlane pm

                          Comment

                          • JaanusX
                            Õpihimuline Mängur
                            • Sep 2010
                            • 392

                            #478
                            Re: WCOOP 2010

                            aiah... jälle need seitsmed... ja nagu stennn ka ise ütles et ei oska kohe foldida XD nii et 4 koht hoopis

                            Comment

                            • stennn
                              PokkeriÕpetus.eu Coach
                              • Oct 2008
                              • 189

                              #479
                              Re: WCOOP 2010

                              Ei tea jah. Ei uskund et vend check raisib overbetib nii haigelt sellise monsteriga. Pigem panin ta draw peale millest oleks oma A high drawga ees olnud. Ju siis ülehidnasin oma vastast. Või siis mängiti lihtsalt üle lol...gg

                              edu wcoopil alles olevatele eestlastele!!!

                              Comment

                              • imthcplant
                                Grinder
                                • Sep 2009
                                • 737

                                #480
                                Re: WCOOP 2010

                                Algselt postitas stennn Vaata postitust
                                Ei tea jah. Ei uskund et vend check raisib overbetib nii haigelt sellise monsteriga. Pigem panin ta draw peale millest oleks oma A high drawga ees olnud. Ju siis ülehidnasin oma vastast. Või siis mängiti lihtsalt üle lol...gg

                                edu wcoopil alles olevatele eestlastele!!!
                                On sul alati turnadel nii hästi läinud ?? Mis on sinu edu saladus ?

                                Comment

                                Working...