WCOOP 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rigged
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2535

    #451
    Re: WCOOP 2010

    Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    ROI võib miinuses olla, kuid kutt on hetkel eesti parim ja enim võitev cashi mängija IMO.
    this.

    Comment

    • adam_q
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1453

      #452
      Re: WCOOP 2010

      aa cashi taob ka, no selge :)

      Comment

      • runnar
        Grinder
        • Oct 2008
        • 740

        #453
        Re: WCOOP 2010

        Algselt postitas adam_q Vaata postitust
        aa cashi taob ka, no selge :)
        pisut taob jah:

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #454
          Re: WCOOP 2010

          action läheb edasi. buki vasakul käel barryg ja bichon
          Last edited by vsiu100; 20.09.10, 22:10.

          Comment

          • oohoh
            Grinder
            • Oct 2009
            • 547

            #455
            Re: WCOOP 2010

            AK vs QQ üle, Greensteini vastu, :( gg

            Comment

            • Konso
              Grinder
              • Nov 2009
              • 936

              #456
              Re: WCOOP 2010

              WCOOP-44 320 NLHE (2x Chance)
              remrem123 hetkel 10/258

              kohe on mull, võitja saab 120k



              sai just duubli AA-ga AK vastu, preflop all in
              Last edited by Konso; 21.09.10, 04:54.

              Comment

              • Keiss
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1592

                #457
                Re: WCOOP 2010

                Ma ei tea kas siin foorumis kuskil Tutanhamon1 kohta teema on, aga lugedes tema intekat PP avalehel tuli ta nägu meelde mulle EMV-lt. Minu arvates oli ta seal parim mängija. Lõpukätt küll ei mäleta kuidas ta 5ndana välja kukkus aga üks hiilgav riveri call boardiga J, 9, 8 ,6, 5 vms callis ta igatahes QJ-ga ära end allini Rummeli vastu, kes bluffis riveril rida olles eelnevalt turnil ckraisenud. Iga mõistlik vastane oleks maha pannud:P Mulle tundus see lihtsalt hiilgav ja plaksutasin kutile kuigi sel hetkel võis jääda mulje, et kutt ei oska foldida scary boardil oli see veidi kõrgem matem. Imekspandav luckbox ka ikkagi kui Olympicu turnasid vaadata ja ka seda viimase hetke satelliidi võitu vaadates nii emv-l kui wcoopil. Halba karmat mõnel vist pole olemaski:P

                Igaks juhuks lõin googlesse otsingu ka

                http://www.advisio.ee/et/Meeskond/Allan-Teder jah, tervitused. Sai ka ühes lauas mõnda aega müratud. solid. ja intekas on pehmelt öeldes vägev.
                Last edited by Keiss; 21.09.10, 05:35.

                Comment

                • raunsz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1492

                  #458
                  Re: WCOOP 2010

                  $1000+50-sel käib rahade jaotamine. Mercier chipleader.

                  Comment

                  • andu_andu
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 4050

                    #459
                    Re: WCOOP 2010

                    Algselt postitas raunsz Vaata postitust
                    $1000+50-sel käib rahade jaotamine. Mercier chipleader.
                    tegid vist 3-way diili, kus kõik said enamvähem sama summa. Just kui lauad avasin siis Mercier võitis prfai flipi AKs-ga TT vastu.

                    E. heads-up 2:1 pro kasuks

                    Comment

                    • pafka666
                      IP Olümspi
                      • Jul 2009
                      • 429

                      #460
                      Re: WCOOP 2010

                      Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                      Ma ei tea kas siin foorumis kuskil Tutanhamon1 kohta teema on, aga lugedes tema intekat PP avalehel tuli ta nägu meelde mulle EMV-lt. Minu arvates oli ta seal parim mängija. Lõpukätt küll ei mäleta kuidas ta 5ndana välja kukkus
                      Kukkus shordiks peale seda kui callis BBlt AKga Imre SB shove 36 off vms ja Imre hittis obv.

                      Comment

                      • muhkLionu
                        Grinder
                        • Jan 2009
                        • 522

                        #461
                        Re: WCOOP 2010

                        Jason Mercier panigi kinni selle ürituse!

                        Comment

                        • rohelinekonn
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 3808

                          #462
                          Re: WCOOP 2010

                          Algselt postitas pafka666 Vaata postitust
                          Kukkus shordiks peale seda kui callis BBlt AKga Imre SB shove 36 off vms ja Imre hittis obv.
                          T4 oli imrel

                          Comment

                          • raunsz
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1492

                            #463
                            Re: WCOOP 2010

                            Algselt postitas muhkLionu Vaata postitust
                            Jason Mercier panigi kinni selle ürituse!
                            Kõik tähtsad flipid tulid tal ära alati.

                            Üks käsi ka 77 vs 55 sai pf sisse. flopp QQ5, turn kohe 7. Like pros do!

                            Comment

                            • adam_q
                              Vana Tegija
                              • Feb 2009
                              • 1453

                              #464
                              Re: WCOOP 2010

                              Algselt postitas raunsz Vaata postitust
                              Kõik tähtsad flipid tulid tal ära alati.

                              Üks käsi ka 77 vs 55 sai pf sisse. flopp QQ5, turn kohe 7. Like pros do!
                              ütleme nii, et turnis seati õiglus jalule

                              Comment

                              • JaanusX
                                Õpihimuline Mängur
                                • Sep 2010
                                • 392

                                #465
                                Re: WCOOP 2010

                                Wcoop 46 $320 PL Holdem/Omaha

                                hetke seis...160mängjat alles ja 144 saab raha...

                                eestlastest sees veel
                                risti7 59k (saatis ka Bukkwildhi hingusele)
                                dzunglipoiss 48k
                                remrem123 61k
                                giRL90ihqdaa 22k

                                Edit:
                                giRL90ihqdaa langes... koht 158 :S

                                remrem123 riverstaariti välja.... 130 koht ja $680


                                Edit2:
                                7h täis mängitud ja 114 mängjat alles

                                risti7 97k
                                dzunglipoiss 66k

                                GOGOGO
                                Last edited by JaanusX; 22.09.10, 01:59.

                                Comment

                                Working...