WCOOP 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • JaanusX
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2010
    • 392

    #481
    Re: WCOOP 2010

    PokerStars Mäng #50023940625: Turniir #2010090049, $200+$15 USD Hold'em No Limit - Level XIX (1000/2000) - 2010/09/22 19:16:51 ET
    Laud '2010090049 59' 9-max Istekoht #3 on button
    jonasof87: postitab ante 250
    puschl21: postitab ante 250
    TrobTrob: postitab ante 250
    slvrmountn: postitab ante 250
    Pinowww: postitab ante 250
    One Time Joe: postitab ante 250
    PocketPayett: postitab ante 250
    ImDaNuts: postitab ante 250
    jakoon1985: postitab ante 250
    slvrmountn: postitab väikese pimepanuse 1000
    Pinowww: postitab suure pimepanuse 2000
    *** TASKUKAARDID ***
    One Time Joe: loobub
    PocketPayett: loobub
    ImDaNuts: loobub
    jakoon1985: tõstab 2600 kuni 4600
    jonasof87: loobub
    puschl21: loobub
    TrobTrob: tõstab 8900 kuni 13500
    slvrmountn: loobub
    Pinowww: loobub
    jakoon1985: maksab 8900
    *** FLOPP *** [Kc Qd 4h]
    jakoon1985: passib
    TrobTrob: passib
    *** TURN *** [Kc Qd 4h] [4c]
    jakoon1985: passib
    TrobTrob: passib
    *** RIVER *** [Kc Qd 4h 4c] [Tc]
    jakoon1985: passib
    TrobTrob: panustab 16666
    jakoon1985: tõstab 91459 kuni 108125 ja on all-in
    TrobTrob: maksab 91459
    *** KAARTIDE AVAMINE ***
    jakoon1985: näitab [8h 5h] (paar, neljad)
    TrobTrob: näitab [Th Kd] (kaks paari, kuningad ja kümned)
    TrobTrob korjas 248500 pangast
    *** KOKKUVÕTE ***
    Kogu pank 248500 | Reik 0
    Laud [Kc Qd 4h 4c Tc]

    sai 215 koha...
    SICK....


    ja langes ka Tutanhamon1... 191koht

    vähemalt ei jäänud kumbki päris ilma rahata ja ega igapäev pole pidupäev... GL nxt time
    Last edited by JaanusX; 23.09.10, 00:32.

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #482
      Re: WCOOP 2010

      Mul on ikka wcoop t2ielik oudukas-0 cashi t2na donkasin ka 2 eventi 2ra
      pm m2ngin veel 2 eventi
      Ei tea millest see tuleb-moti puudusest, magamatusest vms...ei oska oelda

      Comment

      • Muusik
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2008
        • 378

        #483
        Re: WCOOP 2010

        Algselt postitas imthcplant Vaata postitust
        On sul alati turnadel nii hästi läinud ?? Mis on sinu edu saladus ?
        hiiter ja hea mäng

        Comment

        • zuckerman286
          Julm Donk
          • Nov 2008
          • 83

          #484
          Re: WCOOP 2010

          Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
          PokerStars Mäng #50023940625: Turniir #2010090049, $200+$15 USD Hold'em No Limit - Level XIX (1000/2000) - 2010/09/22 19:16:51 ET
          Laud '2010090049 59' 9-max Istekoht #3 on button
          jonasof87: postitab ante 250
          puschl21: postitab ante 250
          TrobTrob: postitab ante 250
          slvrmountn: postitab ante 250
          Pinowww: postitab ante 250
          One Time Joe: postitab ante 250
          PocketPayett: postitab ante 250
          ImDaNuts: postitab ante 250
          jakoon1985: postitab ante 250
          slvrmountn: postitab väikese pimepanuse 1000
          Pinowww: postitab suure pimepanuse 2000
          *** TASKUKAARDID ***
          One Time Joe: loobub
          PocketPayett: loobub
          ImDaNuts: loobub
          jakoon1985: tõstab 2600 kuni 4600
          jonasof87: loobub
          puschl21: loobub
          TrobTrob: tõstab 8900 kuni 13500
          slvrmountn: loobub
          Pinowww: loobub
          jakoon1985: maksab 8900
          *** FLOPP *** [Kc Qd 4h]
          jakoon1985: passib
          TrobTrob: passib
          *** TURN *** [Kc Qd 4h] [4c]
          jakoon1985: passib
          TrobTrob: passib
          *** RIVER *** [Kc Qd 4h 4c] [Tc]
          jakoon1985: passib
          TrobTrob: panustab 16666
          jakoon1985: tõstab 91459 kuni 108125 ja on all-in
          TrobTrob: maksab 91459
          *** KAARTIDE AVAMINE ***
          jakoon1985: näitab [8h 5h] (paar, neljad)
          TrobTrob: näitab [Th Kd] (kaks paari, kuningad ja kümned)
          TrobTrob korjas 248500 pangast
          *** KOKKUVÕTE ***
          Kogu pank 248500 | Reik 0
          Laud [Kc Qd 4h 4c Tc]

          sai 215 koha...
          SICK....


          ja langes ka Tutanhamon1... 191koht

          vähemalt ei jäänud kumbki päris ilma rahata ja ega igapäev pole pidupäev... GL nxt time
          jakoon pole eestlane, Vegases elav pro Jason Koon

          Comment

          • your_naked_mom
            FPP Pro
            • Oct 2008
            • 212

            #485
            Re: WCOOP 2010

            Algselt postitas imthcplant Vaata postitust
            On sul alati turnadel nii hästi läinud ?? Mis on sinu edu saladus ?
            tal on p2ris pyss naine(ja kunagi ootas teda olympicus kuni ta cashi mängis). nii et suht obvious

            Comment

            • soouni
              Grinder
              • Jul 2010
              • 771

              #486
              Re: WCOOP 2010

              mitmendaks stenn jäi?

              Comment

              • Spewmonkey
                Seina Augustaja
                • Oct 2008
                • 2293

                #487
                Re: WCOOP 2010

                4.

                Comment

                • JaanusX
                  Õpihimuline Mängur
                  • Sep 2010
                  • 392

                  #488
                  Re: WCOOP 2010

                  Algselt postitas privador Vaata postitust
                  Mul on ikka wcoop t2ielik oudukas-0 cashi t2na donkasin ka 2 eventi 2ra
                  pm m2ngin veel 2 eventi
                  Ei tea millest see tuleb-moti puudusest, magamatusest vms...ei oska oelda
                  krt ei vedand sul ka täna... krt sellel debiilikul ju pidi joppama... ajuvaba niimodi lammutada...

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #489
                    Re: WCOOP 2010

                    stenn tegi huvitava muuvi. UTG-lt shove 99 21k stakiga, blindid 1200 plus anted.
                    Pead ei anna aga see shove on kindlalt negatiivse ootusega.

                    Sten sa pole turbosi m2nginud?

                    Comment

                    • vonkartoffel
                      Pokkerihai
                      • May 2009
                      • 1658

                      #490
                      Re: WCOOP 2010

                      Algselt postitas privador Vaata postitust
                      stenn tegi huvitava muuvi. UTG-lt shove 99 21k stakiga, blindid 1200 plus anted.
                      Pead ei anna aga see shove on kindlalt negatiivse ootusega.

                      Sten sa pole turbosi m2nginud?
                      ei ole nii

                      Comment

                      • your_naked_mom
                        FPP Pro
                        • Oct 2008
                        • 212

                        #491
                        Re: WCOOP 2010

                        Algselt postitas privador Vaata postitust
                        stenn tegi huvitava muuvi. UTG-lt shove 99 21k stakiga, blindid 1200 plus anted.
                        Pead ei anna aga see shove on kindlalt negatiivse ootusega.

                        Sten sa pole turbosi m2nginud?

                        blindid 400/800?

                        Comment

                        • stennn
                          PokkeriÕpetus.eu Coach
                          • Oct 2008
                          • 189

                          #492
                          Re: WCOOP 2010

                          Algselt postitas privador Vaata postitust
                          stenn tegi huvitava muuvi. UTG-lt shove 99 21k stakiga, blindid 1200 plus anted.
                          Pead ei anna aga see shove on kindlalt negatiivse ootusega.

                          Sten sa pole turbosi m2nginud?
                          Viimased wcoopid olen tõsiselt sitta mängu teinud jah. Blindid oleks kohe tõusnud ei tahtnud väga raise foldida seal, kuigi see oleks kindlasti parem olnd.

                          Comment

                          • a1a2a3
                            Julm Donk
                            • Jul 2010
                            • 65

                            #493
                            Re: WCOOP 2010

                            WCOOP - 55 1R1A last longer bet? keegi tahab? ~100$? for more fun

                            Comment

                            • privador
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3951

                              #494
                              Re: WCOOP 2010

                              onnestus 10r satikalt me-le pilet saada.

                              Comment

                              • Madis_89
                                Grinder
                                • Feb 2009
                                • 841

                                #495
                                Re: WCOOP 2010

                                wo, good job. nüüd tuleb hittida ainult.

                                Comment

                                Working...