WCOOP 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • harryahven
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1964

    #496
    Re: WCOOP 2010

    25mil taskus kah, gratz!

    Comment

    • a1a2a3
      Julm Donk
      • Jul 2010
      • 65

      #497
      Re: WCOOP 2010

      PLO HU who?

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #498
        Re: WCOOP 2010

        Algselt postitas a1a2a3 Vaata postitust
        PLO HU who?
        tahaks 100% mängida, aga obv otse sisse ei osta.
        kohe hakkan satikaid taguma :)

        krt, täna nii uimps olnud, et ei pannud tähelegi et turna algab kell 20 ja alles on vaid hüper turbod, apülfdshko
        Last edited by hotcocacola; 25.09.10, 16:53.

        Comment

        • a1a2a3
          Julm Donk
          • Jul 2010
          • 65

          #499
          Re: WCOOP 2010

          hotcocacola wanna lastlonger prop bet?

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #500
            Re: WCOOP 2010

            õehhhosiagf ei saanud piletit...kahju, bubble pm

            seega ei saa lastlongerit teha :(

            Comment

            • a1a2a3
              Julm Donk
              • Jul 2010
              • 65

              #501
              Re: WCOOP 2010

              sad, loodetavasti läheb paremini kui 530 HU kus ma sain set over set 4bet pot...siiiick.

              Comment

              • a1a2a3
                Julm Donk
                • Jul 2010
                • 65

                #502
                Re: WCOOP 2010

                first one big fish but he hit.

                Comment

                • a1a2a3
                  Julm Donk
                  • Jul 2010
                  • 65

                  #503
                  Re: WCOOP 2010

                  sick. n/c 3 times nuts vs second nuts.

                  Comment

                  • metsnik
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2008
                    • 462

                    #504
                    Re: WCOOP 2010

                    2 tundi ja 45 minutit käinud WCOOP-62 event, $5200 NLHE.

                    Paistab, et paras nitipesa, selle aja järel on järel 2251/2443 mängijat. Muidugi eriti deep ka, 20K starting stackid. Saavad ikka 2 päevaga mängitud?

                    Parajalt highroller BI, Tallinnast mängib ancientRage. On mõni tuntud kohalik või siiski põhjanaaber? Keegi asoko1 Suurupist ka.

                    Ja bukkwildh ka mängus :)

                    samuti giRL90ihqdaa, kes pole aga vist väidetavalt kohalik. Kogu fieldi ei viitinud läbi kammida ka.

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #505
                      Re: WCOOP 2010

                      ancientrage ma tean, väga hea mängija on. olime koo kunagi olümpsi turnal kõrvuti. netis ka koos omajagu temaga mänginud. vahepeal lasi 2knl 6maxi starsis juba.

                      Comment

                      • metsnik
                        Õpihimuline Mängur
                        • Dec 2008
                        • 462

                        #506
                        Re: WCOOP 2010

                        Muidu esimesele struktuuri järgi garanteeritud $2,2M. Mis on suurim turniirivõit olnud seni online pokkeris?

                        Comment

                        • MagicFriend
                          Õpihimuline Mängur
                          • Sep 2010
                          • 369

                          #507
                          Re: WCOOP 2010

                          stennn ja tutanhamon samuti mangus. glgl.
                          huh, hetkel masendus. tra, nii fck haige. mis valemiga ma bubbeldasin tol korral satika. hullumaja kuubis. asgsdgsdgsdgsdgasd.

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #508
                            Re: WCOOP 2010

                            Algselt postitas privador Vaata postitust
                            onnestus 10r satikalt me-le pilet saada.

                            http://img814.imageshack.us/i/5200l.jpg/
                            sa ei mänginudgi?

                            Comment

                            • metsnik
                              Õpihimuline Mängur
                              • Dec 2008
                              • 462

                              #509
                              Re: WCOOP 2010

                              sedapuhku highroller evendis ühtegi kohalikku kahjuks rahadesse jõudmas ei paista

                              Comment

                              • privador
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3951

                                #510
                                Re: WCOOP 2010

                                sa ei mänginudgi?
                                Otsustasin jh starsi rolliks j2tta. Ilmselt oleks seal ka dead voi scared money olnud

                                Comment

                                Working...