Yep stennn sellel 22$ turkal korralik leader tänu kahele AA-le suhteliselt järjest ja ilusti maksti välja ... ühega triple up ja teisega vääääga korralik double up...
Igaljuhul nice run GL ja railin...
Ei tea jah. Ei uskund et vend check raisib overbetib nii haigelt sellise monsteriga. Pigem panin ta draw peale millest oleks oma A high drawga ees olnud. Ju siis ülehidnasin oma vastast. Või siis mängiti lihtsalt üle lol...gg
Ei tea jah. Ei uskund et vend check raisib overbetib nii haigelt sellise monsteriga. Pigem panin ta draw peale millest oleks oma A high drawga ees olnud. Ju siis ülehidnasin oma vastast. Või siis mängiti lihtsalt üle lol...gg
edu wcoopil alles olevatele eestlastele!!!
On sul alati turnadel nii hästi läinud ?? Mis on sinu edu saladus ?
Comment