Re: WCOOP 2010
PS! Ja mis puudutab neid girlhaaquuaa-sid, Ville Wahlbäcke jms, kes end Eesti residendiks möllivad, siis eks Eesti majandusele see ka kasuks. Tarbivad mingi osa teenustest ikka siin ja panevad raha ringlusesse. Seega kõik Patrik Antoniused ja isildurid kiirelt Tallinnasse Tornimäele gämblima.
PS! Ja mis puudutab neid girlhaaquuaa-sid, Ville Wahlbäcke jms, kes end Eesti residendiks möllivad, siis eks Eesti majandusele see ka kasuks. Tarbivad mingi osa teenustest ikka siin ja panevad raha ringlusesse. Seega kõik Patrik Antoniused ja isildurid kiirelt Tallinnasse Tornimäele gämblima.
Comment