PokkeriProd.com Forum Celebration

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hoss23
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 2551

    #316
    Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

    Õnnitlused ka võitjale, kahjuks ise foldisin täna nulli(laevas palju tööd hetkel)

    Comment

    • kilu6
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1305

      #317
      Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

      Algselt postitas TIGRANO
      Õnnitlused MrEdwards ja tändud kõigile osalejatele.
      Hehe, Mr Edwards peaks olema Maheaatom.
      Nii, et Pokkeriprod toetavad PNi. Eks ikka abi vaja:)
      Good job anyway, mõlemad foorumid on head tööd teinud.

      Comment

      • Lauri
        Julm Donk
        • Dec 2008
        • 27

        #318
        Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

        Õnnitlused ja uut turkat siis ootama jäädes :-*

        Comment

        • Maheaatom
          Grinder
          • Oct 2008
          • 958

          #319
          Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

          Ty, oli lahe turniir ja kogunes ka muljetavaldav hulk mängijaid :)

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #320
            Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

            Algselt postitas Maheaatom
            Ty, oli lahe turniir ja kogunes ka muljetavaldav hulk mängijaid :)
            oli jah lahe,.... mind küll tilti ei ajanud... aga seda vast seepärast, et tegin ise mitu karmi suckouti:-)

            Comment

            • Marek K.
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 1477

              #321
              Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

              hehe, tubli Maheaatom! Palju õnne!

              irw kusjuures, endal oli turna ajal suht sitt olla, mingi fucking heinapalavik aga siis vaatasin lobbyt ja nägin, et MrEdwards ka registreerunud ja omaette mõtlesin miskipärast, et nagunii võidab, irw :P

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #322
                Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                Lõpuks tagasi retsilt reisilt :)

                Õnnitlused TrioBeti'i kasutajale MrEdwards, keda Eesti pokkerifoorumites teatakse rohkem nimega Maheaatom!!!! Lisaks esikoha auhinnarahale sai ta ekstra €134!! Rahad panin teele mõned minutid tagasi ja lähima tunni jooksul (tavaliselt varem) peaksite rahad kätte saama. Samuti kandsin puuduva €25 bounty eest TrioBeti kasutajale "kalkun", kes elimineeris foorumi moderaatori "Krayzie".

                Oli väga tore üritus, rahvast oli väga palju ja see annab märku, et võime jätkata sarnaseid üritusi veelgi!

                Samuti väga suured tänud TrioBeti pokkeritoale, kes pani omalt poolt riski alla €300!!!

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #323
                  Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                  Kõikide kasutajate kontol peaksid olema nüüd nende rahad - Maheaatom €134 ja mängijad, kes elimineerisid foorumi admininid/moded, nende kontodel peaks olema lisa €25.

                  Comment

                  • Sass
                    Bännitud
                    • Dec 2008
                    • 1889

                    #324
                    Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                    bountysi oleks võinud rohkem olla... see eelis oli ainult väga mõnedel mängjatel... enda lauas nägin ainult rankat korra kes ka ca 10 käe mõõdudes sealt lauast jalga lasi mingi välja kickimise võimalust ei olnudki pmts

                    Comment

                    • cacapall
                      Julm Donk
                      • Aug 2009
                      • 31

                      #325
                      Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                      ma ei näinud kordagi kedagi:D

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #326
                        Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                        blindisin surnuks vist

                        Comment

                        • Madis Very
                          Bännitud
                          • Aug 2009
                          • 2951

                          #327
                          Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                          Kõik:

                          Comment

                          • blazkuh
                            Õpihimuline Mängur
                            • Feb 2009
                            • 400

                            #328
                            Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                            Algselt postitas Madis Very
                            Kõik:
                            Ma sisenesin chipleadrina finaallauda, kuid siis langesin kiirelt minema sealt :D Mandre floppas seti, 789 boardil, kuna ta pidevalt minuarust varastas, lükkasin ta raisele kõvasti otsa, aga läks allin ja pidin ära callima A9-ga, shit happens. QQ vs AA langesin turnalt välja ja 9 koht, krt oleks enamat tahtnud :D

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #329
                              Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                              ma ei foldind rahadesse? fcking rigged sait

                              Comment

                              Working...