PokkeriProd.com Forum Celebration

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #46
    Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

    Algselt postitas Marek K.
    esikoha auhinna raha tõusis just :P
    Jup. Varsti läheme pankrotti :)

    Enim külastajaid täna: 134. Enim külastajaid üldse: 134 (Täna kell 23:02:59)

    Comment

    • hoss23
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 2551

      #47
      Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

      Regatud.Ma 45 regaja siis ja ootan huviga reedet

      Comment

      • Helmps
        Grinder
        • Oct 2008
        • 828

        #48
        Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

        Algselt postitas ranka
        Jup. Varsti läheme pankrotti :)

        Enim külastajaid täna: 134. Enim külastajaid üldse: 134 (Täna kell 23:02:59)
        soovitan kõigepealt asuda Marek K. kuluhüvituste kallale ja järgmisena ametiauto ära võtta.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #49
          Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

          Algselt postitas hoss23
          Regatud.Ma 45 regaja siis ja ootan huviga reedet
          Tõenäoliselt täna öösel saadame välja ka kirja kõikidele kasutajatele, et keegi seda turniiri maha ei magaks.

          Comment

          • Dogers
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2500

            #50
            Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

            Reedel siis online kõik.

            Comment

            • Helmps
              Grinder
              • Oct 2008
              • 828

              #51
              Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

              Et asjale vähe vürtsi lisada, võiks järgmise celebration turna preemia selguda selle järgi, palju kasutajaid kõige rohkem korraga offline on...

              Comment

              • Svenza
                Svetlana aka Buldooser
                • Oct 2008
                • 3591

                #52
                Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                Rahakott siia!

                Comment

                • Sass
                  Bännitud
                  • Dec 2008
                  • 1889

                  #53
                  Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                  Ranka see ei ole shedulced ja special see turna on private all niiet vb vaheta esimeses postis see 2ra... endal atm rahadega nullis aga ma ei tea korjan kasvõi pudeleid ja yritan 2ra regada sinna:D

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #54
                    Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                    Algselt postitas Sass
                    Ranka see ei ole shedulced ja special see turna on private all niiet vb vaheta esimeses postis see 2ra... endal atm rahadega nullis aga ma ei tea korjan kasvõi pudeleid ja yritan 2ra regada sinna:D
                    Minul on see turniir küll "Special" all.

                    Erinevus vist tuleb sellest, et sa kasutad uut lobby (mängude valikud on üleval ääres), mina kasutan vana lobby (mängude valikud vasakul ääres). Aga ülisuured tänud teavitamast, viin täpsustused sisse esimesse postitusse.

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #55
                      Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                      Pole regatud veel, a mängin ka.

                      A ranka, võiksid kirjutada kuhugi kõikide adminnide/moderaatorite triobetide kontod kah - oleks hea.
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #56
                        Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                        1.ranka ranka666
                        2.lenC lenc31
                        3.TIGRANO TIGRANO
                        4.-andres- --andres--
                        5.ESTPatrick ESTPatrick
                        6.krayzie w4ters

                        Comment

                        • kondveik
                          Julm Donk
                          • Apr 2009
                          • 35

                          #57
                          Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                          Kohal :)

                          Comment

                          • H2O
                            Õpihimuline Mängur
                            • Nov 2008
                            • 362

                            #58
                            Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                            Igatahes regatud, aga pean mingi meeldetuletuse sebima, muidu mulle meeldib selliseid asju maha magada.

                            Comment

                            • Sass
                              Bännitud
                              • Dec 2008
                              • 1889

                              #59
                              Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                              Küsimus. Kas see prize pool jääbki 300 euri v6i kui tuleb 1000 inimest täis läheb prize pool kokku 2000 euri?

                              Comment

                              • Marek K.
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 1477

                                #60
                                Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                                jah kui tuleb 1000 inimest tuleb 2k euri. think positive.

                                Comment

                                Working...