FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pumper
    Klubi Liige
    • Mar 2009
    • 2359

    #121
    Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

    Poti saab see kes võidab, kui mitu tükki võidavad poti, siis jagatakse võrdselt nende vahel jne.

    Aga auhindu saavad 5-6 esimest.

    Comment

    • winnieTHEpooh
      FPP Pro
      • Jan 2012
      • 237

      #122
      Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

      Kas muidu ürituse ruum täis?
      Oleks ka soov osaleda mina +1, mis seis on?

      Comment

      • Pumper
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 2359

        #123
        Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

        No teeme ära kui kohe raha ära kannad, postita siia et kantud, siis märgin su ära.

        Comment

        • Owner85
          Klubi Liige
          • Aug 2009
          • 2146

          #124
          Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Millal härra viimati futsali mängis? Tundub, et päris ammu. Vanade reeglite järgi oli tõesti nii, nüüd on teisiti. EJLi lehele on veel vanad reeglid. Palun loe minu ja Pumperi postitusi, seal on kõk reeglid kirjas ja nende järgi ka mängime.
          siis my bad,sellesmõttes et liigat ei mängi aga futsali 2 talve juba järjest ja EJL tuginesin+sõber mängib esiliigas ja suht tihti vaatams käinud,mitte küll see aasta ja reegli muudatusest ei teadnud!

          Comment

          • rullnokk
            Räme Fish
            • Feb 2012
            • 3

            #125
            Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

            29€ on Lost Continenti vastas ööbimine:
            Broneerides majutuse hotelliveeb Hookusbookus.com kaudu on alati hinna sees ka mõni võluv lisavõimalus. Spaa-, romantika- ja perepaketid kuni 70% soodsamalt.

            Algselt postitas vapsik Vaata postitust
            Kas keegi öömaja saab pakkuda?

            Ma kardan, et päev läheb liiga pikaks, et terve öö kuskil laaberada kui hommikul 8 aeg startida.

            Comment

            • Postiljon
              FPP Pro
              • Sep 2011
              • 203

              #126
              Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

              kahjuks jääb tulemata, pole palka veel saanud :(

              Comment

              • rullnokk
                Räme Fish
                • Feb 2012
                • 3

                #127
                Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                ...suurendaks oma võiduvõimalust ja teeks topelt sisseostu ehk teisisõnu võtaks naise ka kaasa

                Comment

                • muruntau
                  • Jan 2009
                  • 4325

                  #128
                  Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                  Kolm isikut osalevad veel ja maksid täna minu kätte sulas, kannan homme üle. Olgu nende nimed: M, K ja H.

                  Nende sõber pidi ka veel täna ära kandma.

                  Comment

                  • Pumper
                    Klubi Liige
                    • Mar 2009
                    • 2359

                    #129
                    Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                    3 broneerijat meest ei ole midagi teada andnud: Rahvavaenlane, Dabeat, lasnakillah. Seega paneme hetkel lukku. Winniethepooh kadus ka ära ja ülekannet pole teinud, seega kõik. Ise ei saanud iga minut online olla ja seepärast vastasingi vahel hiljem.

                    Laupäeva õhtul siis 19.30 hakkab turniir, võiks natuke varem kohale tulla.

                    Kohtumiseni!
                    Last edited by Pumper; 16.02.12, 17:19.

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #130
                      Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                      Algselt postitas rullnokk Vaata postitust
                      29€ on Lost Continenti vastas ööbimine:
                      http://www.hotelliveeb.ee/et/city-ho...e-uhele/pakett
                      Elusees ma ei plaani Tallinnas ööbimise eest nii palju maksta.

                      Comment

                      • winnieTHEpooh
                        FPP Pro
                        • Jan 2012
                        • 237

                        #131
                        Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                        olin eemal jah.. full nüüd?

                        Comment

                        • Pumper
                          Klubi Liige
                          • Mar 2009
                          • 2359

                          #132
                          Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                          Tee üõlekanne ära siis lisan su, olen hetkel arvutis anna mulle kohe siin teada kui makstud.

                          Comment

                          • Pumper
                            Klubi Liige
                            • Mar 2009
                            • 2359

                            #133
                            Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                            Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                            Elusees ma ei plaani Tallinnas ööbimise eest nii palju maksta.
                            Õige suhtumine, ma ise magasin Tallinna elama tulles nendes Hansapanga putkades hommikuni, vähemalt soe oli, aga kell varastati une ajalt käepealt ära.

                            Comment

                            • veeretas
                              • Apr 2010
                              • 412

                              #134
                              Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                              Pumper, pm võib minuga jalkaturniiril arvestada. Käin küll Tartus aga tulen laupäeva hommikul tagasi. Ja kui juba Tallinnas olen siis tuleks sinna Lost Continenti ka, ehk kui kohe praegu ära kannan selle 20€ kas siis saab veel listi?

                              Comment

                              • con
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1954

                                #135
                                Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                                con läks teele

                                Comment

                                Working...