FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rein
    Julm Donk
    • Jan 2012
    • 34

    #166
    Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

    Ma just ärkasin :D
    Tervitaks Tartu rahvast kes peaks olema Mäos või sinna varsti jõudmas :)

    Comment

    • Keldrimees
      Julm Donk
      • Feb 2010
      • 69

      #167
      Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

      Kas late regida veel saab ,kuna kohti veel (vist?) on?
      Last edited by Keldrimees; 18.02.12, 10:21. Põhjus: typo

      Comment

      • Pumper
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 2359

        #168
        Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

        no tule kohale ja uuri kus on Alvin aka Pumper, vaatame järgi, 19.10 kuskil.

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #169
          Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

          Jääme vähemalt tunni hiljaks, anteeksi :/

          Comment

          • con
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1954

            #170
            Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

            Äärmiselt toredad inimesed. Täiesti uskumatu tbh, kui vaadata neid foorumi jagelemisi... Kahjuks öömaja kukkus sel korral ära.

            /pikk: savioja(23/20) oli vist kõige vastikum reg.

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #171
              Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

              ma panin selle sng lõpuks kinni :D

              edit: kes selle põhiturniiri üldse kinni pani?
              Last edited by k2snakalle; 19.02.12, 03:58.

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #172
                Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                ma panin selle sng lõpuks kinni :D

                edit: kes selle põhiturniiri üldse kinni pani?
                veeretas, vist.
                Last edited by muruntau; 19.02.12, 12:19.

                Comment

                • Pumper
                  Klubi Liige
                  • Mar 2009
                  • 2359

                  #173
                  Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                  Tore üritus oli, meeldis et palju tuttavaid ja ka uusi inimesi, feeling oli muge ja samuti suured tänud Kajamehele.

                  Võitjatele ja muidu seiklejatele igati quality time.

                  Comment

                  • vilkar
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 1290

                    #174
                    Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                    Ise sain bounty + tuumapohmelii :D

                    koju sain 5 .... standart....


                    turnal jäin 10 ndaks .... kahe käega kukkusin välja... AK vs K4 Williamil ning obv 4 tuli turni... ja kohe järgmine käsi KK vs A4 ja üllatus üllatus flopis A ja et sellest vähe oleks siis turni veel üks A :D nii neid turnasid ei võida...


                    Üritus oli hea. Hiljem käisime mingi 10 baari ja kohta läbi vist aga igal pool oli mingi pornuh.... lõpetasime kukus.

                    kui mul nii sitt olla ei oleks annaks üritusele 5+ aga hetkel siis jätame hindeks 5- :D

                    Comment

                    • hoss23
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 2551

                      #175
                      Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                      Tore oli jah. Siiamaani pole selget pilti :D

                      Comment

                      • hoss23
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 2551

                        #176
                        Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                        Algselt postitas con Vaata postitust
                        Äärmiselt toredad inimesed. Täiesti uskumatu tbh, kui vaadata neid foorumi jagelemisi... Kahjuks öömaja kukkus sel korral ära.

                        /pikk: savioja(23/20) oli vist kõige vastikum reg.
                        krt et sa ära läksid. Rahakott oleks sinu olnud. Freaky kolmas ja käsnakalle shippis :D

                        Comment

                        • leinc
                          Räme Fish
                          • Sep 2011
                          • 16

                          #177
                          Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                          Hea kogemus oli...ootan põnevusega juba järgmist korda. Vist jäin seitsmendaks.

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #178
                            Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                            Korralikud värinad on peal ja siuke tunne nagu igahetk "minek" muud ei oska öelda :(

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #179
                              Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                              Hea üritus ja sõbralik rahvas. :)
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              • Priidix
                                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                                • Jun 2009
                                • 2839

                                #180
                                Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                                Väga imelik on olla..
                                Eilne üritus oli super. Polnud varem teisi väga näinud ning ei uskunud, et kõik nii toredad on.

                                Comment

                                Working...