Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]
Ma just ärkasin :D
Tervitaks Tartu rahvast kes peaks olema Mäos või sinna varsti jõudmas :)
Ma just ärkasin :D
Tervitaks Tartu rahvast kes peaks olema Mäos või sinna varsti jõudmas :)
Comment