FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vilkar
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 1290

    #211
    Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

    Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    profit 50:50
    ehk (võit-ticket) / 2
    300 ticket, 1000 võidab siis (1000-300) / 2 ehk 700 / 2 = 350
    võidan 1000 saan 350 ? thats sounds like 1/3 to mee .....

    siis võiks lihtsalt olla juba % ndiline jaotus 50% võidetust summast

    Või ma ei tea :D ise otsustate, lihtsalt oleks natuke motiveerivam kui muidu min cashi puhul võidaks 150 eur umbes kui min cash on 550-600 umbes
    Last edited by vilkar; 21.02.12, 11:11.

    Comment

    • Pumper
      Klubi Liige
      • Mar 2009
      • 2359

      #212
      Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

      Mina reeglit ei teinud, Ranka andis sama diiliga pileti üritusele millega ta ise seda mänginud oleks.

      Ja see 1/3 on vägivaldne tõlgendamine, kasum = 700, mitte 1000.

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #213
        Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

        See diil on väga standard stakemise diil, mis on niigi juba staketava suhtes väga armuline, kuna eeldab mängijalt kusagil 80-90% ROI'd, et investor nulli saaks. Nii kehve diile investori jaoks pole siin foorumis enam 1-2 aastat näinud. Ja see kingitud hobuse suu teema ka, pole väga mõtet. Tingimused olid teada enne turniiri algust ja kõigile võrdsed, enam tagantjärgi ühepoolselt muuta üritada pole mõtet.

        Comment

        • vilkar
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 1290

          #214
          Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

          okok :D ma ei vingugi :D eks siis pea ära hittima, mis muud ikka. Final table atleast !

          Kas ülejäänud raha läheb rankale või klubi fondi ??? lihtsalt küsin , ei saanud sellest täpselt aru või jäi kahesilma vahele see osa. Juhul, kui midagi hittima peaks.

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #215
            Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

            Kui võidad siis arveldame, meil lihtsalt rankaga omavahel väike mõtteline turnafond, et mõnel live üritusel osaleda ja kuna ranka ei saanud mängida, siis pakkus välja, et mõni klubiliige teada asendaks.
            Last edited by Pumper; 21.02.12, 20:38. Põhjus: l tähe panin juurde

            Comment

            • vilkar
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 1290

              #216
              Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

              Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
              Kui võidad siis arveldame, meil lihtsalt rankaga omavahel väike mõtteline turnafond, et mõnel live üritusel osaleda ja kuna ranka ei saanud mängida, siis pakkus välja, et mõni klubiliige teada asendaks.
              Selged pildid , kui rahad kantud siis lähen ostan see nädal pileti ära , arvatavasti mängin day 1b

              Comment

              Working...