FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #151
    Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

    Ma vist olen ka veel klubinimekirjas.

    Comment

    • Owner85
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 2146

      #152
      Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

      kas mingid special värgid klubi liikmetele ?

      Comment

      • Pumper
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 2359

        #153
        Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

        Jep EMV ME piletist 50% klubiliikmete vahel, kes muruntau välja imeb.

        Comment

        • vilkar
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 1290

          #154
          Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

          homseni siis kamraadid :D

          Comment

          • hoss23
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 2551

            #155
            Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

            Algselt postitas Pumper Vaata postitust
            Jep EMV ME piletist 50% klubiliikmete vahel, kes muruntau välja imeb.
            Aga kes muruntaul lahti imeb, palju see saab?

            Comment

            • KeRRRt
              Grinder
              • May 2009
              • 774

              #156
              Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

              arvatavasti mõned ml valku?

              Comment

              • Rein
                Julm Donk
                • Jan 2012
                • 34

                #157
                Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                Pumper, ole hea ja võta siis homme vile kaasa. Lubasid mulle kahes mängus puhkust anda. Võimalusel sooviks, et üks oleks Soccernet- Suema.
                Loodetavasti on sul ka lauas mees olemas, kes aega võtab, vigu, kaarte, väravaid jne asju märgib. Kohtunikuna ma neid teha ei jõua.

                Comment

                • Pumper
                  Klubi Liige
                  • Mar 2009
                  • 2359

                  #158
                  Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                  Selle peale ei mõelnudki, tänud et tähelepanu juhtisid.

                  Toon homme siis vile ja mis muud veel kui soovida sulle: VILE KURKU!

                  Comment

                  • Riivo77
                    Julm Donk
                    • Oct 2011
                    • 88

                    #159
                    Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                    Kogu päeva ei saa kohal olla, aga paari mängu tuleks küll vaatama - milliseid soovitate? Omavahelist mõõduvõttu?:)

                    Comment

                    • Pumper
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 2359

                      #160
                      Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                      No tule kohale, mängud nii lühikesed,algusest ntx 3 mängu ja saad kõigist pildi ette. Kuigi lõpus on vist põnevam.

                      Comment

                      • Pumper
                        Klubi Liige
                        • Mar 2009
                        • 2359

                        #161
                        Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                        Winnipuhh, kahjuks sina osaleda ei saa, sa oled 5x siin tuututanud ja pole midagi maksnud.

                        Comment

                        • hoss23
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 2551

                          #162
                          Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                          Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                          Winnipuhh, kahjuks sina osaleda ei saa, sa oled 5x siin tuututanud ja pole midagi maksnud.
                          Õige, tuleb m**n olla!
                          Last edited by camu; 17.02.12, 20:38.

                          Comment

                          • winnieTHEpooh
                            FPP Pro
                            • Jan 2012
                            • 237

                            #163
                            Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                            okei, vabandust et kohad kinni panin... polnud täna üldse aega, et foorumisse tulla ja nüüd alles sain pc taha..
                            Tahtsingi kirjutada, et võib kohad ära tühistada, et inimene kellega pidin koos tulemapole minuga ühendust võtnud..
                            Vabandused

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #164
                              Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                              Tartu rahvas hakkab vaikselt liikuma varsti. Krdi natukene üle 4h maganud ja ei ole just parim viitsimine hetkel.

                              Comment

                              • KeRRRt
                                Grinder
                                • May 2009
                                • 774

                                #165
                                Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                                ma olen tartust ja ma alles ärkasin :D

                                Comment

                                Working...