Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]
Välihooajal ei mängitagi üldjuhul futsali. Ja kui juba saalis jalgpalli mängitakse, siis obv peab ala olema väiksem ja sellest tulenevalt ka pall raskem, et ei põrkaks nii meeletult ja seega ka vigastusteohtu vähendada. Väravad on täiesti ok - tuleb lihtsalt natuke sihtida, enne päästikule vajutamist. ;D
Algselt postitas inward
Vaata postitust
ühinen ka meeldiva seltskonnaga
2
Comment