FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #106
    Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

    Algselt postitas inward Vaata postitust
    Jah, sellepärast ühte nimetataksegi nö õigeks jalgpalliks, teist nim. futsaliks. Ei salli ma seda futsali palli, puidust väljakut, hiireaugu suuruseid väravaid ja neid tobedaid reegleid. Aga see on vaid minu isiklik arvamus, terviklikult tuleb üritus kindlasti lahe ja kahju, et ise seekord tulemata jään.
    Välihooajal ei mängitagi üldjuhul futsali. Ja kui juba saalis jalgpalli mängitakse, siis obv peab ala olema väiksem ja sellest tulenevalt ka pall raskem, et ei põrkaks nii meeletult ja seega ka vigastusteohtu vähendada. Väravad on täiesti ok - tuleb lihtsalt natuke sihtida, enne päästikule vajutamist. ;D

    Comment

    • KeRRRt
      Grinder
      • May 2009
      • 774

      #107
      Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

      ei viitsi kõike läbi lugeda, aga mitu mängu siis eeldatavasti on? või siis, mitu võistkonda on jalkas?


      edit/// ise küsin, ise vastan


      http://www.upload.ee/files/2039144/t...kava.xlsx.html

      tundub, et Tallina omad tahavad eelmisest aastast neid võite kätte saada :D Väsitavad enne ära meid :D
      Last edited by KeRRRt; 15.02.12, 14:39.

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #108
        Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

        +1 koht mulle veel kinni. Shipin varsti ära.
        Kui kasutajanime vaja siis pidavat batman sobima.

        Comment

        • leinc
          Räme Fish
          • Sep 2011
          • 16

          #109
          Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

          väike arusaamatus on seal tabelis. Seal on leinc+1 ja siis veel allpool leinc. Kokku olen maksnud 40-seega kustutage palun üks leinc ära. Jääb lihtsalt leinc+1 tänud

          Comment

          • Ghost0
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1335

            #110
            Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

            Algselt postitas leinc Vaata postitust
            väike arusaamatus on seal tabelis. Seal on leinc+1 ja siis veel allpool leinc. Kokku olen maksnud 40-seega kustutage palun üks leinc ära. Jääb lihtsalt leinc+1 tänud
            peabki olema imo

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #111
              Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

              ma saan aru, et igal real on 1 inimene, nii et jah, kõik on õige

              Comment

              • JakoJ
                Jube Noob
                • Sep 2009
                • 132

                #112
                Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                Tuleksin ka, kandsin raha ära

                Comment

                • rasmer
                  Vana Tegija
                  • Oct 2009
                  • 1306

                  #113
                  Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                  Lõpuks makstud ka mul.

                  Comment

                  • rullnokk
                    Räme Fish
                    • Feb 2012
                    • 3

                    #114
                    Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                    ühinen ka meeldiva seltskonnaga
                    72

                    Comment

                    • Postiljon
                      FPP Pro
                      • Sep 2011
                      • 203

                      #115
                      Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Natuke teile ka jalgpalliturniiri reeglitest, et poleks arusaamatusi-
                      4 sekundiga peab palli mängu panema (karistuslöök, nurgalöök, vabalöök, aut ja väravavaht).
                      Vv peab oma alast palli mängu panema käega (va. vabalöök ja karistuslöök).
                      Vv-le ei tohi tagasi sööta ennem kui pall on puutunud vastast ( lahtiviske korral)
                      Vv ei tohi omal poolel palli vallata rohkem kui 4 sekundit.
                      Vv-le peaga, rinnaga, persega, seljaga jne tagasi söödetud palli ei tohi ta kätte võtta. Suures vutis teatavasti tohib.
                      Kõik eelnevad rikkumised karistatakse vabalöögiga.
                      Vv poolt käega visatud väravat ei loeta.
                      Käsi on viga ja läheb nende 3 vea hulka mis täitumisel karistatakse 10 meetri penaltiga.
                      Tavaline penalt on 6 meetrilt. Trahvikast on ka 6 m.
                      Vaba ja karistuslöökide puhul asetseb müür 5 meetri kaugusel.
                      "Libistamine" on keelatud, pallile ette võib libistada ja samuti näiteks audi päästmiseks kui meeter on vahet siis on ok, kui juba sisse tuleb on kohe viga. Isegi, kui palli võtab puhtalt ära.

                      Lisaks tahan öelda, et vilistan nii hästi kui oskan. Loodetavasti oleme ka peale turniiri sõbrad edasi.

                      Teie Rein.
                      Väravavahil ongi neid kõige rohkem reegleid -.- aga Suema turniiril jäid meelde nii, et Pokkeriprode I või II pole probleeme vigadega

                      Comment

                      • vilkar
                        Klubi Liige
                        • Jul 2009
                        • 1290

                        #116
                        Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                        Algselt postitas rullnokk Vaata postitust
                        ühinen ka meeldiva seltskonnaga
                        72
                        Oi Siimu 1 post :D

                        Comment

                        • Pumper
                          Klubi Liige
                          • Mar 2009
                          • 2359

                          #117
                          Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                          35 meest on maksnud, osad vist ei tegai et regasid aga see selleks. Saatsin veel viimased PM-d. Seltskond on koos ja ootame laupäeva õhtut!

                          Comment

                          • Owner85
                            Klubi Liige
                            • Aug 2009
                            • 2146

                            #118
                            Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                            Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
                            "Vv-le ei tohi tagasi sööta ennem kui pall on puutunud vastast." "Vv-le ei tohi tagasi sööta (peaga, rinnaga, persega, seljaga jne)."
                            Hmm,tegelik reegel futsalis on nii,Juhul kui pall on mängus ja väravavaht puutub palli teistkordselt enne, kui mõni teine
                            mängija või pall ei ole ületanud keskjoont:!Ehk siis ühekorra võib vv ga tagasisöötu teha ilma vastasmeeskonna puutumist ja üle poole väljaku mängimist!Sooviks,et see reegel muudetakse nii nagu ta saalis ikka on!!

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #119
                              Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                              Kas keegi öömaja saab pakkuda?

                              Ma kardan, et päev läheb liiga pikaks, et terve öö kuskil laaberada kui hommikul 8 aeg startida.

                              Comment

                              • Rein
                                Julm Donk
                                • Jan 2012
                                • 34

                                #120
                                Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                                Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                                Hmm,tegelik reegel futsalis on nii,Juhul kui pall on mängus ja väravavaht puutub palli teistkordselt enne, kui mõni teine
                                mängija või pall ei ole ületanud keskjoont:!Ehk siis ühekorra võib vv ga tagasisöötu teha ilma vastasmeeskonna puutumist ja üle poole väljaku mängimist!Sooviks,et see reegel muudetakse nii nagu ta saalis ikka on!!
                                Millal härra viimati futsali mängis? Tundub, et päris ammu. Vanade reeglite järgi oli tõesti nii, nüüd on teisiti. EJLi lehele on veel vanad reeglid. Palun loe minu ja Pumperi postitusi, seal on kõk reeglid kirjas ja nende järgi ka mängime.

                                PS! Kuidas pot jaotatakse, protsentuaalselt?
                                Last edited by Rein; 16.02.12, 10:53.

                                Comment

                                Working...