FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #76
    Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

    makstud

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #77
      Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

      Kahjuks pean teatama, et perekondlikel põhjustel jääb minu jaoks kogu üritus ära. Toredat üritust kõigile ja loodetavasti jalgpalli turniiri üks meie esindustest siis ära võidab.

      Comment

      • Pumper
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 2359

        #78
        Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

        Panen lähiajal tagasi.

        Comment

        • Andero
          Räme Fish
          • Jan 2011
          • 6

          #79
          Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

          Makstud.

          Comment

          • Godspeed_EJ
            Klubi Liige
            • Nov 2009
            • 3049

            #80
            Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

            Võtke mu bronn maha palun, ei jõua kahjuks.

            Comment

            • FreakyJason
              Klubi Liige
              • Jan 2009
              • 1381

              #81
              Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

              Makstud!

              Comment

              • Pumper
                Klubi Liige
                • Mar 2009
                • 2359

                #82
                Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                Nonii, märkisin maksnud mehed ära, vaadake üle kes puudu andke teada!

                Viimane nädal siis maksta, ja neljapäeva öösel panen arveldamise kinni, seega tehke parem varem kui hilja.

                Comment

                • Rein
                  Julm Donk
                  • Jan 2012
                  • 34

                  #83
                  Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                  Jou, jou, puid alla, aeg on makse maksta matsid :D!
                  Seletage mulle lahti, mida tähendab turborturniir? Saan aru, et südaööks peab pood kinni olema ja seepärast soovingi teie nägemust asjale.
                  Kuidas auhinnarahad jagunevad? Tean siis naisele kinki välja vaatama hakata :)

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #84
                    Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                    Makstud!

                    Comment

                    • Owner85
                      Klubi Liige
                      • Aug 2009
                      • 2146

                      #85
                      Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                      nii tallinna rexid,kas ndv on seal playmakersi juures parkimine tasuta?

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #86
                        Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                        Kui ma ei eksi, siis Losti Continenti juures tasuta on parkimine vaid pühapäeval.

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #87
                          Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                          peale kella 15 peaks laup. olema tasuta

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #88
                            Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                            Btw kas seal jagame ise kaarte? Mul väike mure sellega.
                            Mul käed ikka veel törts katki, mitte küll nii hullud kui enne aga noh coca cola pudeli avamisega ei saa siiamaani hakkama või moosipurgi lahti tegemisega ja diilida on suht ebamugav :S. Tho poes ei saa ise seda poekilekotti ka lahti teha ja alati on hea mast seal mingi 5 minti urgitseda.

                            Comment

                            • k2snakalle
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2545

                              #89
                              Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                              usun, et see pole probleem.. küll naaber su eest dealib

                              Comment

                              • Pumper
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 2359

                                #90
                                Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                                Rein, turbokas tähendab seda et blindid tõusevad suhteliselt kiiresti a la iga 10 või 15 minuti tagant, kui normaal turniiril tõusevad blindid 40 või isegi 60 minuti tagant, homme täpsustan formaati. Otseselt 12 pood kinni ei ole, arvan et sng-sid jne saab ka kauem seal mängida kui isu on.

                                Qbj0hn - jah jagame ise ei hakanud diilereid tellima, kuigi see ei olnud suur raha siis väikese BI tõttu oleks see olnud oluline %. Teatad lauas viisakalt, et sa ei saa dealida ja keegi ikka aitab lauas, ning dealib 2x, ei tohiks probleemi olla.

                                Inward, kandsin tagasi osalustasu.

                                Comment

                                Working...