FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #61
    Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

    Algselt postitas Rando Vaata postitust
    Kust ma saaks leida informatsiooni mängu kohta mis toimub ennem skalbijahti. Või ma olen pime? Võibolla tulen ja annan oma panuse.
    Aga palun.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #62
      Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

      Shipitud (maksin SEB-st seega homme vms peaks kohal olema)

      Comment

      • Pumper
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 2359

        #63
        Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

        Vaatan laekumisi kord nädalas seega maksjad ärge pabistage, kõik on olemas. Ja tuletan meelde, et hakake maksma, kuna üritus juba läheneb.

        Samuti kes ei ole registreerunud peaks seda tegema, 50 varsti täis.

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #64
          Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

          Shippisin ka raha ära.
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #65
            Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
            Broneeriks ka tõenõosusega 51:49 koha ära. Samal päeval üks üritus, kuhu eriti minna ei viitsi - vaja naise peal Kissingeri "Diplomaatia"st loetut testida ja siis peaks tulek kindel olema.
            Ei saa kahjuks mingil moel teiselt ürituselt ära. St võib bronni maha võtta. Päevasel turniiril oleksin siiski käpp.

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #66
              Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

              Bronnin ka koha ära :)

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #67
                Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                Ei saa kahjuks mingil moel teiselt ürituselt ära. St võib bronni maha võtta. Päevasel turniiril oleksin siiski käpp.
                Seda lauset olen lugenud erinevatel ürtiustel mitmeid kordi! Otsi uus vabandus tussike!!!

                Niisama nokin

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #68
                  Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  ...
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • jozik
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2011
                    • 437

                    #69
                    Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                    Eks ta raske ole jah. Pastilaa juttude järgi on jah kõva pokkeri mängija, aga päriselus väldib mängimist. Ei tea küll miks............

                    Comment

                    • LoSo
                      Räme Fish
                      • Feb 2012
                      • 1

                      #70
                      Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                      Panin papi teele.

                      Comment

                      • Owner85
                        Klubi Liige
                        • Aug 2009
                        • 2146

                        #71
                        Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                        makstud

                        Comment

                        • TaistoJ
                          Grinder
                          • Aug 2010
                          • 787

                          #72
                          Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Mingit imeläbi suutsin algul välja lugeda, et üritus Tartus :D. Tallinn veits kaugel ja ei tule .


                          GL

                          Comment

                          • Pumper
                            Klubi Liige
                            • Mar 2009
                            • 2359

                            #73
                            Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                            12 meest juba makstud ehk 30% reganutest!

                            Comment

                            • Priidix
                              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                              • Jun 2009
                              • 2839

                              #74
                              Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                              Makstud :)

                              Comment

                              • The_Meer
                                Grinder
                                • Apr 2010
                                • 765

                                #75
                                Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                                makstud

                                Comment

                                Working...