FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • FreakyJason
    Klubi Liige
    • Jan 2009
    • 1381

    #46
    Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

    Bronn

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #47
      Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

      Algselt postitas FreakyJason Vaata postitust
      Bronn
      Hakkab looma!

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #48
        Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

        Mhmh, 5 päevaga on korralik kaader juba ära reganud :D

        Comment

        • MrTnT
          Julm Donk
          • Mar 2010
          • 63

          #49
          Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

          bronn

          Comment

          • hoss23
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 2551

            #50
            Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

            Algselt postitas camu Vaata postitust
            Hakkab looma!
            Krt kõige suuremad kinomehed peavad ikka kohal olema ju:)

            Comment

            • Lasnakillah
              Räme Fish
              • Dec 2010
              • 2

              #51
              Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

              mulle ka bronn

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #52
                Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                Gerd Ärsis +1

                Comment

                • con
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 1954

                  #53
                  Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                  b

                  Comment

                  • Fortune
                    IP
                    • Oct 2008
                    • 1396

                    #54
                    Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                    bronn

                    Comment

                    • leinc
                      Räme Fish
                      • Sep 2011
                      • 16

                      #55
                      Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                      Pange mind ka kirja-maksin ära

                      Comment

                      • camu
                        Super Moderaator
                        • Jan 2009
                        • 3411

                        #56
                        Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                        Mul peaks ka makstud olema mõned päevad tagasi. Pumps võiks confirmida.

                        Comment

                        • Pumper
                          Klubi Liige
                          • Mar 2009
                          • 2359

                          #57
                          Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                          Camu rimmis oma rahad mu arvele, lisaks on veel mõned usinad maksjad osalustasu ära maksnud, panen nimed roheliseks.

                          Comment

                          • Pumper
                            Klubi Liige
                            • Mar 2009
                            • 2359

                            #58
                            Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                            7 osalejat juba maksnud, ega siin pikka aega enam pole, hakkake vaikselt maksma, 2 nädalat veel ürituseni.

                            Comment

                            • leinc
                              Räme Fish
                              • Sep 2011
                              • 16

                              #59
                              Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                              Pange palun leinc+1......juba makstud

                              Comment

                              • Rando
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jan 2010
                                • 316

                                #60
                                Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                                Kust ma saaks leida informatsiooni mängu kohta mis toimub ennem skalbijahti. Või ma olen pime? Võibolla tulen ja annan oma panuse.

                                Comment

                                Working...