FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Karelkorm
    Grinder
    • Nov 2009
    • 856

    #16
    Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

    Bounty on see müts(pilet), mis muru peas on ja kui see PP turniiriklubi liikme kätte ei jõua, saab muru pileti endale. Nii sain mina asjast aru.

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #17
      Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

      Kui Muruntau väljalööja ei ole PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi liige ja selline seis jääb mängu lõpuni, siis samamoodi EMV pilet läheb Muruntaule.

      Comment

      • Rein
        Julm Donk
        • Jan 2012
        • 34

        #18
        Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

        Ok, selged pildid.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #19
          Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

          Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
          Bounty on see müts(pilet), mis muru peas on ja kui see PP turniiriklubi liikme kätte ei jõua, saab muru pileti endale. Nii sain mina asjast aru.
          Täpselt nii ja väga hästi sõnastatud.

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #20
            Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

            50/50 ajan ennast kohale vast.

            Comment

            • Priidix
              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
              • Jun 2009
              • 2839

              #21
              Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

              Broneerin koha ära :)

              Comment

              • Rein
                Julm Donk
                • Jan 2012
                • 34

                #22
                Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                Algselt postitas ranka Vaata postitust




                7. Rein (FC Soccernet?)
                Mina see olen, raha ka makstud.

                Comment

                • Pumper
                  Klubi Liige
                  • Mar 2009
                  • 2359

                  #23
                  Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                  Tore, märgin maksnud vennad roheliseks avapostis.

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #24
                    Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                    Kuna 17. nagunii Tallinnas, siis peaks vist ka tulema...
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #25
                      Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                      Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                      Kuna 17. nagunii Tallinnas, siis peaks vist ka tulema...
                      Pead küll jah.

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #26
                        Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                        Bronn obv :P

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #27
                          Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                          jep i'm out, kui just ei õnnestu haigeks jääda 15ndaks ja opp tühistada :P
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • Postiljon
                            FPP Pro
                            • Sep 2011
                            • 203

                            #28
                            Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                            Broneerin koha

                            Comment

                            • hoss23
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 2551

                              #29
                              Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                              Bronn mulle ja pikk28-le.
                              Ma tänan.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #30
                                Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                                Tundub, et 50 kohta müüakse üpriski kiirelt välja. Mitmed skype/MSN vahendusel uurinud.

                                Comment

                                Working...