FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #196
    Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

    Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
    Jutud käivad, et gbjohnil läks üritus liiga pikaks ja vend näeb väga räbal välja hetkel:

    http://www.youtube.com/watch?v=7mDb46bd1D0
    Lol :D. Nii hull seis ikka polnud päris.

    Comment

    • vilkar
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 1290

      #197
      Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

      mul siiamaani vibratsioon sees.......

      Comment

      • Owner85
        Klubi Liige
        • Aug 2009
        • 2146

        #198
        Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
        Lol :D. Nii hull seis ikka polnud päris.
        ya,ya qbj0hn :)

        Comment

        • vilkar
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 1290

          #199
          Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

          Ütleks veel, et poksivaatamine oli väga meeleolukas :D

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #200
            Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

            Algselt postitas Pumper Vaata postitust
            Mis juhtus siis, mesilased ründasid?

            PS Järgmine üritus on Tartus, 27-30 aprilli kandis.
            teeme üks nv hiljem, plzplzplz
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • hoss23
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 2551

              #201
              Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

              Üritus oli lahe ja punt oli ka lahe, kellega terve pühapäeva joodud sai :)
              Teinekordki....

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #202
                Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                Ise magasid krdi vetsupotil terve pühapäeva. Joomisest oli asi kaugel. Enamus olid seal suht laibad ning oli selline niisama kulgemine rohkem.

                Comment

                • hoss23
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 2551

                  #203
                  Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                  Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                  Ise magasid krdi vetsupotil terve pühapäeva. Joomisest oli asi kaugel. Enamus olid seal suht laibad ning oli selline niisama kulgemine rohkem.
                  Kle siis kui sina oma pohmakat põdesid, oli mul juba koos Owner85 liiter rummi sisse imetud.

                  Comment

                  • Owner85
                    Klubi Liige
                    • Aug 2009
                    • 2146

                    #204
                    Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                    Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                    Kle siis kui sina oma pohmakat põdesid, oli mul juba koos Owner85 liiter rummi sisse imetud.
                    Nii oli :)

                    Comment

                    • Owner85
                      Klubi Liige
                      • Aug 2009
                      • 2146

                      #205
                      Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                      Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                      Ise magasid krdi vetsupotil terve pühapäeva. Joomisest oli asi kaugel. Enamus olid seal suht laibad ning oli selline niisama kulgemine rohkem.
                      Vapsik ei saanud potile,närvid olid mustad :)

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #206
                        Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                        Midagi ei põdenud. Freaky grindisime peoraha Sul tagasi.

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #207
                          Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                          Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                          Vapsik ei saanud potile,närvid olid mustad :)
                          Ei olnud. Ma lihtsalt oskan inimesi juhendada. Kui freakyl oli häda, siis hoss saatis venna p... ning käskis kraanikausi kusta. Kui mina läksin, siis hoss tuli ilusti eest ära ja tõmbas voodisse hoopis magama.

                          Comment

                          • FreakyJason
                            Klubi Liige
                            • Jan 2009
                            • 1381

                            #208
                            Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                            Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                            Ei olnud. Ma lihtsalt oskan inimesi juhendada. Kui freakyl oli häda, siis hoss saatis venna p... ning käskis kraanikausi kusta. Kui mina läksin, siis hoss tuli ilusti eest ära ja tõmbas voodisse hoopis magama.
                            IRW

                            Comment

                            • vilkar
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 1290

                              #209
                              Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                              kiire küsimus mis kujul see 50/50 stake välja näeb? ütleme et cashin 2000 euri ntx siis 1500 mulle või 1000?

                              Comment

                              • Pumper
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 2359

                                #210
                                Re: FC Pokkeriprod Skalbijaht [18. veebruar, 19:30, Lost Continent Playmakers Club]

                                profit 50:50
                                ehk (võit-ticket) / 2
                                300 ticket, 1000 võidab siis (1000-300) / 2 ehk 700 / 2 = 350

                                Comment

                                Working...