FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Postiljon
    FPP Pro
    • Sep 2011
    • 203

    #2716
    Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

    Ei julge magama minna tulin töölt passin üleval mänguni, pärast magan sisse btw. kust autoga saab alecoqi arena staadionile kui kristiine poolt tulles?

    Comment

    • TrvP
      Õpihimuline Mängur
      • Jan 2012
      • 409

      #2717
      Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

      Autoga saad niiet, sõidad mööda Kotka tänavat Järve poole, Tondi viaduktist üle, teine tänav vasakule ja otse.

      Kaart:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Max
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2010
        • 339

        #2718
        Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

        Gerd ja Max ka nimekirja. P2rnust vurame tln poole

        Comment

        • TrvP
          Õpihimuline Mängur
          • Jan 2012
          • 409

          #2719
          Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

          XII. voor

          FC Pokkeriprod - FC Kiiu

          Mäng toimub pühapäeval Sportland Arenal, kell 14:00. Mängijatel kohal olla roosades vormides palun 13:00!

          1. Lauri (väga 50:50 olen, üks üritus toimub reede-laupäev)
          2. Lauri L
          3. Marek
          4. Timo H.
          5. Joosep
          6. Rando
          7. Timo K.
          8. Karel
          9. Georgi
          10. Markus K.
          11. Tarvo
          12. Madis
          13. Gerd
          14. Max

          Comment

          • Postiljon
            FPP Pro
            • Sep 2011
            • 203

            #2720
            Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

            FC Pokkeriprod 4:2 FC Kiiu. Võit tuli natukene raskelt aga nauditav.
            + Dnipro mängis Kalev Jnr. viiki, mis tähendab, et jagame 1-2 kohta.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #2721
              Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

              ülikõva

              Comment

              • Pumper
                Klubi Liige
                • Mar 2009
                • 2359

                #2722
                Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                Head seisud konkurentidelt tulnud, nüüd tuleb ainult kindlat kurssi hoida ja järgmine aasta 3. liiga!

                Comment

                • muruntau
                  • Jan 2009
                  • 4325

                  #2723
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                  Tallinna FC Pokkeriprod - Tallinna SK Dnipro, 18.08 14:00 @ Sportland Arena

                  Tulijad:
                  1. Andri,
                  2. Rando,
                  3. Gerd
                  4. Villu,
                  5. Georgi,
                  6. Madis,
                  7. Caspar,
                  8.Timo E,
                  9. Timo H,


                  Pange aga kirja ennast, väga tähtsad mängud tulemas, peame võimalikult hea koosseisuga vastu minema neile.
                  Last edited by inward; 16.08.13, 10:15.

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #2724
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                    Ise ei jõua Elvast tagasi selleks ajaks (EHHF-ilt).

                    Comment

                    • 3bet4bet
                      Julm Donk
                      • Aug 2012
                      • 50

                      #2725
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                      Mis vormides mängime?

                      Comment

                      • difender
                        Jube Noob
                        • Sep 2011
                        • 149

                        #2726
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                        Algselt postitas 3bet4bet Vaata postitust
                        Mis vormides mängime?
                        Jutt jäi nii, et punases vormis mängime. Kuid soovitan igaks juhuks mõlemad vormid kaasa võtta, endal on plaanis nii teha kindluse mõttes.

                        Rando.

                        Comment

                        • Postiljon
                          FPP Pro
                          • Sep 2011
                          • 203

                          #2727
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                          Caspar on õnneks olemas, nii, et ma saan tööst magada. Edu teile poisid.

                          Comment

                          • kait
                            Julm Donk
                            • Mar 2011
                            • 68

                            #2728
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                            Ma täna mängule ikkagi ei jõua.

                            Comment

                            • TrvP
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jan 2012
                              • 409

                              #2729
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                              Tallinna FC Pokkeriprod - Tallinna SK Dnipro, 18.08 14:00 @ Sportland Arena

                              Tulijad:
                              1. Andri,
                              2. Rando,
                              3. Gerd
                              4. Villu,
                              5. Georgi,
                              6. Madis,
                              7. Caspar,
                              8.Timo E,
                              9. Timo H,
                              10. Tarvo (vorm p*sk atm)

                              Pange aga kirja ennast, väga tähtsad mängud tulemas, peame võimalikult hea koosseisuga vastu minema neile.

                              Comment

                              • Pumper
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 2359

                                #2730
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                                9 kesi mängitegi?

                                Comment

                                Working...