FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #2671
    Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

    selge, enda õlled kaasa
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • Max
      Õpihimuline Mängur
      • Dec 2010
      • 339

      #2672
      Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

      Jõuan homme tln ehk mängule ei tule täna

      Comment

      • jozik
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2011
        • 437

        #2673
        Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

        5-0 (1-0) võit on tõsiasi!

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #2674
          Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

          vahva mäng oli ju!
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #2675
            Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

            Väga tubli! Keegi võiks mängust pisut pikemalt ka rääkida.

            Comment

            • jozik
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2011
              • 437

              #2676
              Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

              siinkohal tänaks häälekaid fänne! väga mõnus oli mängida nii. teinekordki võiks selline seltskond kohal olla!


              ja muru, mis sa passid niisama, jookse!

              Comment

              • jozik
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2011
                • 437

                #2677
                Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                Mängust rääkides ( nii palju kui ma mäletan ), siis algas ta meie kerge pressiga. Esimesed viis minutit surusime ja oli näha, et saime oma mängu kiiremini käima. Peale viiendat minutit ärkas ka Suema ülesse. Käis selline keskvälja võitlus, mis siis aegaajalt kaldus ühe või teise värava ette. Kergelt oli asi kaldus meie kasuks, aga mängu algus ei andnud küll aimu, et milline saab olema lõp skoor. Esimese poolaja lõpu poole, saime kerge pressi jälle peale. Vastased tegid kasti ääres vea ja lööma asus Marek. Ilusale löögile jäi müür ette ning muutis kergelt palli suunda. Pall põrkaski taha nurka, kuhu oli julgestama jõudnud ka Andrias. Vastase väravavaht mängis ennast sellest situatsioonist ise täitsa välja. Peale seda jätkus pusimine ja siis kõlaski poolaja vile.

                Teise poolaaja alguses kartsime, et Suema tuleb riietusuumist uue hingamisega, kuid seda ei olnud tunda. Mängu tempo oli aeglane. Jätkus pusimine, mille käigus Suema mehed ragistasid ka meie latti. Aga nagu ikka, kui sa ise ei löö, siis sulle lüüakse. Jägnesid kaks väravat ( Huttunen möllas, täpselt ei mäletagi, et mis värav löödi millal, vabandust ). Peale 3-0 taha jäämist oli tunda, et Suema on murdunud. Nende treener kostitas omi mehi vägagi <<motiveerivate>> väljenditega, aga mängu pilt sellest ei muutunud. Selle asemel sai Marek keskringi joonelt löögile ja paugutas sisse. Taaskord tuleks kergelt süüdistada vastase väravavahti, kes seisi väga õnnetul kohal. Samas ei teinud ka Suema kaitsemehed erilis pingutusi Mareku segamiseks.
                Viies värav tuli ka kuidagi, ei mäletagi, et kes kus ja mis.

                Meie mängu hinnates, oli kerget rabedust taaskord pallide puhtaks tagumisega. Paar korda ikka vedas meil julmalt, pall tsenderdati äärelt keskele nii et see lipsas kolmest meie kaitsest mööda, aga õnneks ei olnud vastast seda väravasse löömas. Muidu kaitse tegutses organiseeritult ja vastaste ründajate ponnistused nulliti. Väravaht tegi ka hea mängu. Paar ebakindlat palli püüdmist ( esimene puude oli ebakindel, aga edasine pallile viskumine tehti juba 130 % kindlusega ), samas ka paar väga head tõrjet, mis päästsid nulli mängu meile. Keskväli rügas mõnuga. Oli hetki, kus keskväli kuulus meile. Kui mängu alguses tundus, et Suema võidab enamus kahevõitlusi palli pärast, siis peale 3-0 võitsime meie juba 80% võitlustest. Rünne tegi oma ööd ka hästi.

                Meeskonnale annaks hindeks 4+ ja sügisel sooviks mütata juba vähe kõvema Suema vastu. See sõprusmäng oli täitsa tore ja kordaks hea meelega veel!

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #2678
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                  X. voor

                  FC Pokkeriprod - IAFA Estonia

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Mäng toimub sel pühapäeval, kell 17:00 Kalevi kunstmurul. Mängijatel kohal olla 16:00.

                  1. Lauri
                  2. Caspar
                  3. Marek
                  4. Lauri L.
                  5. Joosep
                  Last edited by inward; 24.07.13, 10:26.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #2679
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                    X. voor

                    FC Pokkeriprod - IAFA Estonia




                    Mäng toimub sel pühapäeval, kell 17:00 Kalevi kunstmurul. Mängijatel kohal olla 16:00.

                    1. Lauri
                    2. Caspar
                    3. Marek
                    4. Lauri L.
                    5. Joosep
                    6. pastilaa
                    7. Andri
                    Last edited by inward; 24.07.13, 12:20.

                    Comment

                    • andrias
                      Julm Donk
                      • Apr 2012
                      • 37

                      #2680
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                      X. voor

                      FC Pokkeriprod - IAFA Estonia




                      Mäng toimub sel pühapäeval, kell 17:00 Kalevi kunstmurul. Mängijatel kohal olla 16:00.

                      1. Lauri
                      2. Caspar
                      3. Marek
                      4. Lauri L.
                      5. Joosep
                      6. pastilaa
                      7. Andri
                      8. Andrias
                      9. Kaupo
                      10. Rando
                      Last edited by inward; 24.07.13, 16:40.

                      Comment

                      • TrvP
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jan 2012
                        • 409

                        #2681
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                        X. voor

                        FC Pokkeriprod - IAFA Estonia




                        Mäng toimub sel pühapäeval, kell 17:00 Kalevi kunstmurul. Mängijatel kohal olla 16:00.

                        1. Lauri
                        2. Caspar
                        3. Marek
                        4. Lauri L.
                        5. Joosep
                        6. Andri
                        7. Andrias
                        8. Rando
                        9. Tarvo
                        10. Gerd
                        11. Timo H.
                        12. Timo E.
                        Last edited by inward; 27.07.13, 09:43.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #2682
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                          Mehed regame ennast, 13 mehega mängule minemine ei tekita just ülemäära enesekindlust.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #2683
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                            asi veel jamam ilmselt - hetkel kahjuks tundub, et 90% et ma homme ei saa mängida - trennis pensionäri kondiselt kannalt saadud paugu tõttu hüppeliiges siiani kergelt paistes ja joosta ei lase

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #2684
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                              No kurat taga targemaks, pidin ära sõnuma just :D.

                              Comment

                              • Karelkorm
                                Grinder
                                • Nov 2009
                                • 856

                                #2685
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                                1. Lauri
                                2. Caspar
                                3. Marek
                                4. Lauri L.
                                5. Joosep
                                6. Andri
                                7. Andrias
                                8. Rando
                                9. Tarvo
                                10. Gerd
                                11. Timo H.
                                12. Timo E.
                                13. Karel

                                Comment

                                Working...