Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud
FC Pokkeriprod - Viimsi FC Igiliikur 1-3, poolaeg 0-1. Meie värav oli Igiliikuri mängija omavärav. Kellel soovi on, siis võib ise mängust pikemalt kirjutada. Enda poolt ütleks, et mehed kellel võimalik on, tulge järgmine nädal ilusti trenni kohale, sest järgmisel nädal on meil mäng Dnipro vastu. Mis tuleb jällegi raske mäng meile.
FC Pokkeriprod - Viimsi FC Igiliikur 1-3, poolaeg 0-1. Meie värav oli Igiliikuri mängija omavärav. Kellel soovi on, siis võib ise mängust pikemalt kirjutada. Enda poolt ütleks, et mehed kellel võimalik on, tulge järgmine nädal ilusti trenni kohale, sest järgmisel nädal on meil mäng Dnipro vastu. Mis tuleb jällegi raske mäng meile.
Comment