FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pumper
    Klubi Liige
    • Mar 2009
    • 2359

    #1966
    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Kui keegi ei võtnud meie omadest, siis hyppa täna sealt läbi, võid kätte saada, kui muidugi hommikul keegi neid endale ei korjanud.

    Comment

    • ger77
      Julm Donk
      • Jan 2012
      • 52

      #1967
      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

      FC Pokkeriprod - Rakvere JK Tarvas III 30.09 kl 12:00 Kalevi st kunstmurul.

      Koguneme 11:15 ja purustame Tarva, et nad õpiksid järgmine kord viisakalt võõrustama oma liigakaaslaseid.

      1. Fyte
      2. Laura
      3. Rando
      4. Muru
      5. Hardi
      6. Andrias
      7. Margus
      8. Markus
      9. Henri
      10. pastilaa
      11. Karel
      12. veeretas
      13. Poom tagasi õppereisilt
      14. Gerd

      Comment

      • Karu
        Julm Donk
        • Sep 2011
        • 63

        #1968
        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

        FC Pokkeriprod - Rakvere JK Tarvas III 30.09 kl 12:00 Kalevi st kunstmurul.

        Koguneme 11:15 ja purustame Tarva, et nad õpiksid järgmine kord viisakalt võõrustama oma liigakaaslaseid.

        1. Fyte
        2. Laura
        3. Rando
        4. Muru
        5. Hardi
        6. Andrias
        7. Margus
        8. Markus
        9. Henri
        10. pastilaa
        11. Karel
        12. veeretas
        13. Poom tagasi õppereisilt
        14. Gerd
        15. Karu

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #1969
          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

          Algselt postitas andrias Vaata postitust
          Natuke teemaväline küsimus, kuid...
          Unustasin neljapäevases trennis oma kindad pingile. Ega keegi neid kaasa ei võtnud? Või on võimalik need hiljem majast kätte saada?
          Tra ma unustasin oma sooja pesu ja manu särgi sinna. Ma lähen käin täna läbi, vaatan su kindaid ka.

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #1970
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            Algselt postitas Karu Vaata postitust
            ...
            1. Fyte
            2. Laura
            3. Rando
            ...
            Kes see Laura on, uus fänn meil tekkinud või kellegi tsikk? Gruupisid oleks juurde vaja küll... Inwardil miski haigus või vigastus, et pole nimekirja pannud?

            Comment

            • jozik
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2011
              • 437

              #1971
              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

              ma arvan et inwardil on naissuguhormooni ravi sealmaal, kus võib juba nimevahetusele mõelda. Moodne meeskond st. segakond meil.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #1972
                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                põhjus lihtsam - viimases trennis lihtsalt löödi palliga nii õnnetult kümpi talle, et Laurastus.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #1973
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                  Algselt postitas jozik Vaata postitust
                  ma arvan et inwardil on naissuguhormooni ravi sealmaal, kus võib juba nimevahetusele mõelda. Moodne meeskond st. segakond meil.
                  Eks ta ole. Naiselik hajameelsus on juba tekkimas. Soe pesu antud kontekstis tähendab maha jäetud sukapükse, tangasid ja rinnahoidjaid.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Marduk
                    Julm Donk
                    • Sep 2011
                    • 34

                    #1974
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                    Etäää...ma võtsin eile õhtul need kindad kaasa, nii et Andrias, saad need teisipäeval trennis kätte, kui just varem vaja pole.

                    Martin T.

                    Comment

                    • Pumper
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 2359

                      #1975
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                      Korralik huumorinurk:D

                      Comment

                      • andrias
                        Julm Donk
                        • Apr 2012
                        • 37

                        #1976
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                        Etäää...ma võtsin eile õhtul need kindad kaasa, nii et Andrias, saad need teisipäeval trennis kätte, kui just varem vaja pole.

                        Martin T.
                        Ei ole varem vaja. Suur tänu sulle igatahes

                        Comment

                        • Max
                          Õpihimuline Mängur
                          • Dec 2010
                          • 339

                          #1977
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          FC Pokkeriprod - Rakvere JK Tarvas III 30.09 kl 12:00 Kalevi st kunstmurul.

                          Koguneme 11:15 ja purustame Tarva, et nad õpiksid järgmine kord viisakalt võõrustama oma liigakaaslaseid.

                          1. Fyte
                          2. Laura
                          3. Rando
                          4. Muru
                          5. Hardi
                          6. Andrias
                          7. Margus
                          8. Markus
                          9. Henri
                          10. pastilaa
                          11. Karel
                          12. veeretas
                          13. Poom tagasi õppereisilt
                          14. Gerd
                          15. Karu
                          16. Max

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #1978
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                            Selline koosseis võiks igal mängul olla.
                            Järgmise hooaeg vajame ikkagi paremat kodumängu aega. Keskmine publikuarv kodumängudel on langenud ka võrreldes eelmise hooajaga, mis iseenesest on paradoksaalne vaadates kajastust ja meeskonna arengut. Eelmine hooaeg ~22 pealtvaatajat kodumängu kohta. See hooaeg vaid 14.

                            Last edited by inward; 29.09.12, 10:57.

                            Comment

                            • Pumper
                              Klubi Liige
                              • Mar 2009
                              • 2359

                              #1979
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                              Tuleb mingi nipp aretada, millega rohkem Laurasid platsi äärde koguda.

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #1980
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                                Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                                Tuleb mingi nipp aretada, millega rohkem Laurasid platsi äärde koguda.
                                Imo.

                                Comment

                                Working...