FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Marduk
    Julm Donk
    • Sep 2011
    • 34

    #2866
    Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

    Seega 4. detsembril pokkeriturniirile (tasuta osalemine+ parimatele auhinnad) lähevad võistkonna esindajatena:

    1. Pumper
    2. Postiljon
    3. Taipupole
    4. Martin
    5.

    Comment

    • difender
      Jube Noob
      • Sep 2011
      • 149

      #2867
      Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

      Seega 4. detsembril pokkeriturniirile (tasuta osalemine+ parimatele auhinnad) lähevad võistkonna esindajatena:

      1. Pumper
      2. Postiljon
      3. Taipupole
      4. Martin
      5. Rando

      Lugesin uuesti jutu üle mis soccerneti foorumis selle turniiri kohta kirjas oli ja otsustasin ikka oma nime ka kirja panna. Nüüd peaks siis võistkond koos olema. Eks Pumper täpsustab üle selle asja.

      Comment

      • Pumper
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 2359

        #2868
        Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

        Algselt postitas difender Vaata postitust
        Seega 4. detsembril pokkeriturniirile (tasuta osalemine+ parimatele auhinnad) lähevad võistkonna esindajatena:

        1. Pumper
        2. Postiljon
        3. Taipupole
        4. Martin
        5. Rando

        Lugesin uuesti jutu üle mis soccerneti foorumis selle turniiri kohta kirjas oli ja otsustasin ikka oma nime ka kirja panna. Nüüd peaks siis võistkond koos olema. Eks Pumper täpsustab üle selle asja.
        Kellaaeg ja kuupäev on eelnevalt kirjas, seda pidage ise meeles. Kes tulla ei saa andke kindlasti teada, 2 päeva ennem peate kindlad olema et tulete, siis juba hilja otsida asendust.

        Riietuseks siis paneme punased Pokkeriprode võistlussärgid. Postiljonile ja Taipupolele ma sebin siis särgid, Randol ja Martinil peaks olema. Korra räägime veel asja üle kuupäeva lähenedes, seni viige end reaalelupokkerimängu reeglitega kurssi.

        Comment

        • Pumper
          Klubi Liige
          • Mar 2009
          • 2359

          #2869
          Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

          Algselt postitas inward Vaata postitust
          Sõprusmäng.

          SK Augur - FC Pokkeriprod

          Mäng toimub esmaspäeval (25.11), kell 19:00, Õismäe gümnaasiumi kunstmurul (Õismäe tee 50). Kohal olla 18:30.


          1. Eero
          2. Muru
          3. Erki
          4. Martin T
          5. Karl
          6. Pumper
          7. Karu
          Täna siis mäng, loodame et rahvast tuleb rohkem?

          Comment

          • Karu
            Julm Donk
            • Sep 2011
            • 63

            #2870
            Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

            Kas tänane mäng on punastes?

            Comment

            • Andriano
              Julm Donk
              • Aug 2011
              • 85

              #2871
              Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

              mängule ei tule....lähen kossu

              Comment

              • Karelkorm
                Grinder
                • Nov 2009
                • 856

                #2872
                Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                Ma ei saa kahjuks tulla, aga trenn juba täna tehtud. gl

                Comment

                • marek163
                  Räme Fish
                  • Feb 2013
                  • 11

                  #2873
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                  Võtke punased kaasa, vestidega saab ka vajadusel mängida.

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #2874
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                    Kuidas mäng läks, kommentaare ?

                    Comment

                    • Pumper
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 2359

                      #2875
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                      2:3 (1:0) saime pähe. Vastased mängisid kohe algusest päris agressiivselt ja kitsa staadioni tõttu kaotasime päris palju palle. Aga muidu oli treeningmäng nagu ikka. Ja toonitaks et nähtavus oli väga kehva, eriti meie tumepunaste särkidega - järgmine kord pimedas peaksid olema ROOSAD särgid kohustuslik.

                      Aga tasuta treeningmängu arvestades oli hea ettevõtmine.

                      Väravad siis, mina ja Tarvo.
                      Last edited by Pumper; 26.11.13, 07:04.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #2876
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                        ikkagi olete armsad!

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #2877
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                          Aastalõputurniiri alagrupid ja ajakava.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • TrvP
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jan 2012
                            • 409

                            #2878
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                            Kuidas tiimi kokkupanekuga lood on? Kuna see otsustatakse? Kas on võimalik 2 tiimi välja panna või regamine lukus?

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #2879
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                              Ühe meeskonna paneme välja. Eks Marek otsustab palju mehi ta võistkonda kaasab. Ajalugu on näidanud, et üle kahe viisiku pole mõtet panna. Teeme lähipäevil nimekirja, kes tulla saab ja siis nagu ikka treener otsustab, kes pääseb koosseisu, kes mitte.

                              Comment

                              • Pumper
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 2359

                                #2880
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

                                [QUOTE=difender;562299]Seega 4. detsembril pokkeriturniirile (tasuta osalemine+ parimatele auhinnad) lähevad võistkonna esindajatena:

                                1. Pumper
                                2. Postiljon
                                3. Taipupole
                                4. Martin
                                5. Rando
                                QUOTE]

                                Homme 4.12.2013 algusega kell 19 Tallinnas Järvel asuvas Olympic Casinos toimub siis pokkeriturniir, Rando sinu nr mul pole palun kinnita üle, et oled tulemas, koguneme umbes 15 minutit varem siis kasiinos, see peaks asuma Järve Selveri juures, kaasa võtta punased Pokkeriprode võistlussärgid (selga), Taipupole ja Postiljon saavad minult.

                                NB kes ei saa tulla andke kiirelt märku!

                                Comment

                                Working...