FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pumper
    Klubi Liige
    • Mar 2009
    • 2359

    #2161
    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Huvitav jalkaliidu lehel näitab, et saime Piraaja 2lt 0:3 lutti, samas on toodud meilt 4 väravat, kuigi sealsete andmete põhjal justkui oleme 1 löönud. Mingi jama.



    Aga jah Lauri ainult kiidusõnad, võistkonna juhtimise oled tublisti omapeale võtnud! Seksikad reklaamid jne. Niimoodi peaks sponsoreid ja muid linnukesi suht palju lendama peale. Tegelt hea kino ikka käib!:) Kahju, et 4 parema sekka ei saanud, oleks saanud kõikide vanade sõpradega madistada - Twister, Suema ja Kalev Junn.

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #2162
      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

      Kiidusõnad lähevad täna eelkõige mängijatele, kes higimull otsa ees rabasid väljakul. Kino peab saama, aga pisut tuleks oma lembust ohjata ka. IV liiga või mitte, aga hooajal selline asi valdavaks ei tohi saada.

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #2163
        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

        Järgmine klubi eestvedaja, kes ei lase klubil oma joomisi segada. Nii peabki! Huvitav, kuhu siin koer võib maetud olla. Kas klubi juhtimine on nii stressirohke, et ajab jooma või siis on FC PP eestvedaja koht neetud, kes selle vastu võtab, joob automaatselt 2 aastat iga nv paar päeva? Või nõuab hoopis eestvedaja koht kandidaaadi isikult ka klubi suurimaks joodikuks olemist? Kuna mina seda enam ei olnud, oli järelikult aeg üle anda ohjad. On veel teooriaid?

        Aga see on küll nõrk, et kohalegi ei tulnud. Pool võistkonnast on meil joogisena mänginud või siis oleks vähemalt kaasa elama tulnud.

        Ära siis kaineks saa, muidu võid veel koha kaotada Ära järgmine aasta kainet nv'd looda, vbla 1-2 erandit :D

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #2164
          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

          Siinkohal peaks meelde tuletama vanasõna: "Pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna!"

          Comment

          • Pumper
            Klubi Liige
            • Mar 2009
            • 2359

            #2165
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            LAuri ära südamesse võtta, killud olid tõsiselt head ja pilti nähes olin korralikult kägaras.

            Kõike ei saagi koguaeg tõsiselt võtta, aga miinimum tuleks alati vähemalt ära teha.

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #2166
              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

              pm, kui keegi lauri pilti tahab. jõudsin ära salvestada
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #2167
                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                Järgmine klubi eestvedaja, kes ei lase klubil oma joomisi segada. Nii peabki! Huvitav, kuhu siin koer võib maetud olla. Kas klubi juhtimine on nii stressirohke, et ajab jooma või siis on FC PP eestvedaja koht neetud, kes selle vastu võtab, joob automaatselt 2 aastat iga nv paar päeva? Või nõuab hoopis eestvedaja koht kandidaaadi isikult ka klubi suurimaks joodikuks olemist? Kuna mina seda enam ei olnud, oli järelikult aeg üle anda ohjad. On veel teooriaid?

                Aga see on küll nõrk, et kohalegi ei tulnud. Pool võistkonnast on meil joogisena mänginud või siis oleks vähemalt kaasa elama tulnud.

                Ära siis kaineks saa, muidu võid veel koha kaotada Ära järgmine aasta kainet nv'd looda, vbla 1-2 erandit :D
                Aga äkki FC Pokkeriprode bande, gang või punt on juba selline, et liidriks olemine nõuab rohkem, kui Harju keskmine.


                Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                pm, kui keegi lauri pilti tahab. jõudsin ära salvestada
                hhahaha

                Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                LAuri ära südamesse võtta, killud olid tõsiselt head ja pilti nähes olin korralikult kägaras.

                Kõike ei saagi koguaeg tõsiselt võtta, aga miinimum tuleks alati vähemalt ära teha.
                Selle peale ütlen: kui ise pulli ei tee, siis ei tee teised ka. Ei usu, et Inward südamesse võtab. Algul veits imelik, päeva-paariga (nüüdseks) juba unustatud stoory ja hea isegi kaasa naerda :D Sõbralik tögamine on alati fun.

                Comment

                • Einbaum
                  Räme Fish
                  • Aug 2012
                  • 14

                  #2168
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                  Väikene teemavahetus

                  Kas on Keegi trennist kes läheb kolmapäeviti ja pühapäeviti autoga läbi Sõpruse pst. Männikule ?
                  Joss pidavat 1 olema, on veel kedagi ? Kui on ja kohti on, siis oleks huvitatud

                  Comment

                  • Pumper
                    Klubi Liige
                    • Mar 2009
                    • 2359

                    #2169
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                    Kas keegi filmis ka mänge, oleks huvitav vaadata millega hakkama saite?

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #2170
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                      Algselt postitas Einbaum Vaata postitust
                      Väikene teemavahetus

                      Kas on Keegi trennist kes läheb kolmapäeviti ja pühapäeviti autoga läbi Sõpruse pst. Männikule ?
                      Joss pidavat 1 olema, on veel kedagi ? Kui on ja kohti on, siis oleks huvitatud
                      Kait minu teada liigub sealt läbi. Meie Kaupoga tuleme ka, aga tavaliselt on auto täis. Karu, siis üks uus tüüp Hardi. Minu teada, kõik nad tulevad sealt kaudu.

                      Comment

                      • Einbaum
                        Räme Fish
                        • Aug 2012
                        • 14

                        #2171
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                        Rääkisin Jossiga ära juba, korras sellega. Tänud ikkagi

                        Comment

                        • Postiljon
                          FPP Pro
                          • Sep 2011
                          • 203

                          #2172
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          Ütleme ka niipalju, et esimene mäng reliikvia vastu enne 4 seki mängu lõppu löödi 1-1 meile.

                          Comment

                          • jozik
                            Õpihimuline Mängur
                            • Mar 2011
                            • 437

                            #2173
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                            ja kelle süü ee nüüd siis oli? vägivald ei meeldi mulle, aga verd tahaks näha

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #2174
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                              Sõprusmäng.

                              FC Pokkeriprod - JK Suema/Cargobus

                              Pühapäeval, 20.01 kell 20:30, Männiku staadionil. Kohal olla pool tundi varem.

                              1. Lauri
                              2. Markus
                              3. Andry
                              4. Joosep
                              5. Hardi

                              Comment

                              • jozik
                                Õpihimuline Mängur
                                • Mar 2011
                                • 437

                                #2175
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                                ma loodan et Markus võtab mängule tulles rahakoti kaasa

                                Comment

                                Working...