Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud
tundub jah, et võlgadega tuleb karmiks minna. ja kel üle kuu näiteks maksmata, sel platsile asja pole vms?
tundub jah, et võlgadega tuleb karmiks minna. ja kel üle kuu näiteks maksmata, sel platsile asja pole vms?
Comment