FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #1411
    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    LOL. See on juba melu materjal.
    No tasemevahe on nii suur lihtsalt, et alla 10 väravaga kaotada Levadia esindusele oleks n-ö väga hea tulemus meie jaoks. Ise pooldan ka meie enda koduväljakul, st. Kalevi kunstil mängimist. Seal on piisavalt istekohti, et pealtvaatajad kõik ära mahuksid. Pealegi ei ole see nii suur kui Kalevi kesk, ehk siis fännid on ühes koos ja tekib parem ja ühtlasem õhkkond.
    Last edited by inward; 02.07.12, 15:53.

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #1412
      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

      Kalevi kesk on ka kallimaks läinud eelmise aastaga võrreldes kuna nad on sellesse see aasta investeerinud. €285 eest saaks teoreetiliselt kätte, kuigi nad küsivad €350 selle eest tavaliselt.

      Levadia esindaja ütles, et nad teeksid meile Maarjamäel "hea hinna", mida iganes see tähendab, kui seal teeksime. Mängu edasilükkamise peab jalkaliiduga läbi rääkima, aga Levadia esindaja teadmiste kohaselt peaksid see aasta mängud juuli jooksul peetud saama. Eks arutab homme läbi ja siis saadan jalkaliitu kirja. Imo meil Kalevi keski raha võistkonnal ei ole, pigem jääb Kalevi kunst, tõsiselt hea pakkumise korral Maarjamäe. Kui just raha juurde ei teki kuidagi kiirelt.

      Edit: 10 väravaga kaotus meistriliiga ja IV liiga võistkonna mängus on juba iga võistkonna puhul hea tulemus nõrgemale, see aasta ainult üks IV liiga sats on kaotanud 9 väravaga ( Kalev 12-3 FC Kiiu). Selline on paraku reaalsus, kuigi võib naljakas ju olla.
      Last edited by muruntau; 02.07.12, 16:00.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #1413
        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

        Algselt postitas inward Vaata postitust
        No tasemevahe on nii suur lihtsalt, et alla 10 väravaga kaotada Levadia esindusele oleks n-ö väga hea tulemus meie jaoks. Ise pooldan ka meie enda koduväljakul, st. Kalevi kunstil mängimist. Seal on piisavalt istekohti, et pealtvaatajad kõik ära mahuksid. Pealegi ei ole see nii suur kui Kalevi kesk, ehk siis fännid on ühes koos ja tekib parem ja ühtlasem õhkkond.
        Tean ja olen nõus aga pumper oskas kuidagi naljakalt/kentsakalt väljendada.

        Comment

        • Pumper
          Klubi Liige
          • Mar 2009
          • 2359

          #1414
          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

          Nii veel selline asi, et kui august jääb EJL arvates liiga kaugele, siis võiks järgmise nädala sees ka mängu ära teha, ehk siis 10-12 juuli.

          Comment

          • romario
            FPP Pro
            • Dec 2010
            • 230

            #1415
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            Kui alla 15 lasete, siis olete teinud ikka väga soliidse partii, vaatamata sellele, et esimese suurusjärgu mängijad saavad Levadial nvn puhkust. Nägin I ringi kohtumist Kalju - Eestimaa Kasakad, mis lõppes 17:0, seal tegi Kalju küll enamuse ajast rohkem nalja ning kui veidigi oleks tahetud, siis 20+ oleks väga lihtsalt löödud.

            Comment

            • afro_siil
              Julm Donk
              • Oct 2011
              • 78

              #1416
              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

              10-12 oleks perfect tegelt... Mulle sobiks iga aeg enne 16. juulit ja pärast 5. augustit :)

              Comment

              • Hardi
                Räme Fish
                • Feb 2012
                • 20

                #1417
                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                Sama siin, ma Henriga täpselt samal ajal malevas.

                Comment

                • TrvP
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jan 2012
                  • 409

                  #1418
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                  Mulle sobib hetkeseisuga igasugune aeg. Eks näis, mis vorm täna trennis on pärast jaanipäeva ja EM'i...

                  Comment

                  • The_Meer
                    Grinder
                    • Apr 2010
                    • 765

                    #1419
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                    10-12 olek ok

                    Comment

                    • fyte
                      Pokkerihai
                      • Jun 2010
                      • 3378

                      #1420
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                      Ma 11-20. juulil linnast väljas probably.

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #1421
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                        Andke veel teada, kellele mis päev sobib. Kas pigem 10-12 vahemik või juuli lõpp/augusti algus. Mulle hetkeseisuga sobivad mõlemad, hommikul tahaks kirja ära saata jalkaliitu.

                        Comment

                        • Karelkorm
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 856

                          #1422
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          Mõlemad

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #1423
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                            10-12
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #1424
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                              Mõlemad, ise eelistaks pigem juuli lõpp/augusti algus. Jaanipäevad jms üritused + 1,5 nädalat pausi. Usun järgmine nädal lüüakse meile puur veel rohkem täis, noh lüüakse nii või naa.

                              Comment

                              • Pumper
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 2359

                                #1425
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                                Kõigile sobis siis 10 juuli, peab Andriaselt ka uurima kuidas tal ajaga on, aga las Muru lepib enne aja kokku. 11 ei sobinud Fytele ja 12 ei sobinud juba rohkematele.
                                Samas peab tõdema et paljud siiski mängida ei saa, aga viisakas oleks terve pundiga kohale ikka tulla, juhul kui midagi pakilist muidugi ees ei ole. Markus loodan et annad ka teada.

                                Comment

                                Working...