FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MartinAru
    Räme Fish
    • Mar 2012
    • 21

    #2191
    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Sõprusmäng.

    FC Pokkeriprod - JK Suema/Cargobus

    Pühapäeval, 20.01 kell 20:30, Männiku staadionil. Kohal olla pool tundi varem.

    1.Lauri
    2.Andry
    3.Hardi
    4.pastilaa
    5.muru
    6.Timo
    7.Pumper
    8.Martin T.
    9.Robi
    10.Tõnis
    11.Hannes
    12.Gerd
    13.veeretas
    14.erko
    15.Martin A

    Comment

    • Pumper
      Klubi Liige
      • Mar 2009
      • 2359

      #2192
      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

      2:0 saputasime kenasti Suemat.

      Väravad Fyte ja Martin A.

      Suema kontrollis keskel, võimalused olid meil. Vastased said paar korda äärest läbi ja üritasid kaugelt. Samas olime füüsiliselt küllaltki nõrgad, enamusel olid jalad ristis. Kummardused neile kes haigelt mängisid ja uued täiendused olid ka asja eest. Eriti kiidaks haiget Fytet, Pastilaad ja Martinit ning uutest meestest Tõnist ja Robit, hea ründaja ja kindel kaitsemees kohe juures.

      Aga seniks tuleks kõvasti trenni teha, teine poolaeg oli ikka päris kole vaadata, aega enam liigani palju pole (2,5 kuud). Trennis 2 kiirendusharjutust pole palju, aga liigaks on see eluliselt vajalik.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #2193
        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

        Väga asjalik, Suema kahmas mõnuga luttti kaks korda. Pras, tervitused!
        Last edited by inward; 21.01.13, 12:15.

        Comment

        • PraS
          Julm Donk
          • Jan 2011
          • 65

          #2194
          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

          Algselt postitas inward Vaata postitust
          Väga asjalik, Suema kahmas mõnuga ümber lõikamata luttti kaks korda. Pras, tervitused!
          Tere Tere:)

          Ehk on keegi niivõrd lahe, et paneb pokkeripro koosseisu ka ees- ja perenimedega.

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #2195
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            Jep, Pumper seda ilmselt teeb niipea kui online jõuab. Kõik uuemad mehed (3tk vist) on viimased kuu aega või enam trennis käinud hoolega - sellist nalja küll ei olnud nagu teil, kui kutsuti Marko-Alari (jt) lihtsalt selleks kohale, et meie vastu esineks oskuslikum koosseis. Nimetatud mehel puuduvad ju liigaplaanid teiega anyways. ;D
            Last edited by fyte; 20.01.13, 22:46.

            Comment

            • PraS
              Julm Donk
              • Jan 2011
              • 65

              #2196
              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

              Algselt postitas fyte Vaata postitust
              Jep, Pumper seda ilmselt teeb niipea kui online jõuab. Kõik uuemad mehed (3tk vist) on viimased kuu aega või enam trennis käinud hoolega - sellist nalja küll ei olnud nagu teil, kui kutsuti Marko-Alari (jt) lihtsalt selleks kohale, et meie vastu esineks oskuslikum koosseis. Nimetatud mehel puuduvad ju liigaplaanid teiega anyways. ;D
              Marko on meiega trenni teinud ning ka aastalõpukal mängis meie eest.
              Ja kes need teised siis olid, kes meid kangesti tugevdasid ?:D

              Comment

              • fyte
                Pokkerihai
                • Jun 2010
                • 3378

                #2197
                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                Okei, siis sain tast selles osas veits teisiti aru. Aga nii palju kui rääkisime, siis liigaplaanid teiega tal puudusid.

                Comment

                • Pumper
                  Klubi Liige
                  • Mar 2009
                  • 2359

                  #2198
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                  Koosseis:
                  Hannes L, Madis M, Robi P, Kaupo T, Hardi H, Anders K, Andri A, Villu S, Martin A, Gerd Ä, Tõnis.

                  Varus: Alvin K, Timo K, Erko K, Martin T

                  PS Väravavaht sai ka hea partiiga hakkama, eriti muidugi tuleks kaitseliini kiita, kes lähilööke ei lubanudki.

                  Comment

                  • Postiljon
                    FPP Pro
                    • Sep 2011
                    • 203

                    #2199
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                    Hea töö poisid.

                    Comment

                    • PraS
                      Julm Donk
                      • Jan 2011
                      • 65

                      #2200
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                      Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                      Koosseis:
                      Hannes L, Madis M, Robi P, Kaupo T, Hardi H, Anders K, Andri A, Villu S, Martin A, Gerd Ä, Tõnis.

                      Varus: Alvin K, Timo K, Erko K, Martin T

                      PS Väravavaht sai ka hea partiiga hakkama, eriti muidugi tuleks kaitseliini kiita, kes lähilööke ei lubanudki.
                      ees-ja perenimed saaks ?:)

                      Comment

                      • jozik
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2011
                        • 437

                        #2201
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                        PraS, neid me päris niisama ju jagada ei saa. Ma mõistan, et teil meeskonnas käib trennidesse registreerimine juba Tallinna Ühistranspordi kaardiga ja teil pole probleeme isikuandmete laiali jagamisega! Samas tekib küsimus, et kas on vaja otsida mingit erilist põhjust oma kaotusele, eriti peale selliseid sõnavõtte http://jksuema.net/?lmenu=1&id=179 ?

                        Comment

                        • PraS
                          Julm Donk
                          • Jan 2011
                          • 65

                          #2202
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          Joosep, ära võta elu nii tõsiselt. Kui ei taha avaldada siis ei taha. Edu.

                          Comment

                          • jozik
                            Õpihimuline Mängur
                            • Mar 2011
                            • 437

                            #2203
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                            Vabandust PraS, rasked ajal tööl, siis peab ju kellegi peal välja elama =)

                            Nii et tulevikus lahinguväljal näeme

                            Comment

                            • Pumper
                              Klubi Liige
                              • Mar 2009
                              • 2359

                              #2204
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                              Algselt postitas PraS Vaata postitust
                              ees-ja perenimed saaks ?:)
                              Pole kõiki andmeid seega peab leppima sellega mis on.

                              Comment

                              • PraS
                                Julm Donk
                                • Jan 2011
                                • 65

                                #2205
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                                Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                                Pole kõiki andmeid seega peab leppima sellega mis on.
                                Tänan mõistliku selgituse eest.

                                Comment

                                Working...