Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud
Huvitav jalkaliidu lehel näitab, et saime Piraaja 2lt 0:3 lutti, samas on toodud meilt 4 väravat, kuigi sealsete andmete põhjal justkui oleme 1 löönud. Mingi jama.
Aga jah Lauri ainult kiidusõnad, võistkonna juhtimise oled tublisti omapeale võtnud! Seksikad reklaamid jne. Niimoodi peaks sponsoreid ja muid linnukesi suht palju lendama peale. Tegelt hea kino ikka käib!:) Kahju, et 4 parema sekka ei saanud, oleks saanud kõikide vanade sõpradega madistada - Twister, Suema ja Kalev Junn.
Huvitav jalkaliidu lehel näitab, et saime Piraaja 2lt 0:3 lutti, samas on toodud meilt 4 väravat, kuigi sealsete andmete põhjal justkui oleme 1 löönud. Mingi jama.
Aga jah Lauri ainult kiidusõnad, võistkonna juhtimise oled tublisti omapeale võtnud! Seksikad reklaamid jne. Niimoodi peaks sponsoreid ja muid linnukesi suht palju lendama peale. Tegelt hea kino ikka käib!:) Kahju, et 4 parema sekka ei saanud, oleks saanud kõikide vanade sõpradega madistada - Twister, Suema ja Kalev Junn.
Ära järgmine aasta kainet nv'd looda, vbla 1-2 erandit :D
Comment