FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #1921
    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    kerge offtopic, aga meil tuleb foorumi paintball pühapäeval ja paar kutti on puudu. Oleks keegi meist veel huvitatud? Info siit:
    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...ell18-00/page7
    pühap 23.09. kell 18.00. Madara 22A (sees), hind €7+7 (7 enne kanda)

    Comment

    • Max
      Õpihimuline Mängur
      • Dec 2010
      • 339

      #1922
      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

      20.voor

      JK Suema/Cargobus - FC Pokkeriprod

      21.09, reedel kell 20:15. Kalevi kunstmurul.

      Kätte jõudnud hooaja tähtsaim mäng. It's DERBY TIME! Vastasseis igipõlise rivaali Suemaga. Eelmine mõõduvõtt pakkus kõike, mida üks derbi pakkuma peab: penaltit, vastaste väravavahi eemaldamist, võitlust ja pinget ning kus lõpuks pidime vastu võtma mõruda 1:2 kaotuse.

      Pealtvaatajatele pakkume kesvamärjukest 2 kasti näol. Tule kohale ja teeme selle hooaja liigamängu publikurekordi.

      1. Lauri
      2. Margus
      3. Andry
      4. Fyte
      5. Martin
      6. Henri
      7. Max
      8. Müür
      9. Rando
      10. pastilaa
      11. Karel
      12. Veeretas
      13. Mairo
      14. Andrias
      15. Gerd


      Ühesõnaga kutsuge oma sõpru nii palju kui kannatab kutsuda. Sharege, tweetige, likege ja kritseldage trolli istmesse kui vaja.

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #1923
        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

        Pumpsi karistus on 1+1, küllaltki ootuspärane.

        Comment

        • Pumper
          Klubi Liige
          • Mar 2009
          • 2359

          #1924
          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

          Super, peab siis viimaseks mänguks vormi hoidma, saab ehk veel platsile, kui Rando vahepealsete mängudega eest ära ei arene!

          Peab mindseti lugema ja mediteerima enne mängu.

          Comment

          • jozik
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2011
            • 437

            #1925
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            aga kaaluks ikka seda elektroodide versiooni. paneme sulle paar elektrioodi kehale ja kui kõrvalt näeme et asi kisub mustaks, vajutame nuppu, saad väikese elektri löögi ja loodetavasti teeb siis süsteemile restardi.

            Comment

            • Karu
              Julm Donk
              • Sep 2011
              • 63

              #1926
              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

              20.voor

              JK Suema/Cargobus - FC Pokkeriprod

              21.09, reedel kell 20:15. Kalevi kunstmurul.

              Kätte jõudnud hooaja tähtsaim mäng. It's DERBY TIME! Vastasseis igipõlise rivaali Suemaga. Eelmine mõõduvõtt pakkus kõike, mida üks derbi pakkuma peab: penaltit, vastaste väravavahi eemaldamist, võitlust ja pinget ning kus lõpuks pidime vastu võtma mõruda 1:2 kaotuse.

              Pealtvaatajatele pakkume kesvamärjukest 2 kasti näol. Tule kohale ja teeme selle hooaja liigamängu publikurekordi.

              1. Lauri
              2. Margus
              3. Andry
              4. Fyte
              5. Martin
              6. Henri
              7. Max
              8. Müür
              9. Rando
              10. pastilaa
              11. Karel
              12. Veeretas
              13. Mairo
              14. Andrias
              15. Gerd
              16. Karu (Jõuan kuskil 19:45 kohale, koolist otse tulen)

              Ühesõnaga kutsuge oma sõpru nii palju kui kannatab kutsuda. Sharege, tweetige, likege ja kritseldage trolli istmesse kui vaja.

              Comment

              • The_Meer
                Grinder
                • Apr 2010
                • 765

                #1927
                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                Täna terve päeva palaviku käes vaevelnud, mängust osa ei võta. Eilne trenni tulek oli vale otsus. Pallikott on minu käes, toon selle ära ja jään vb kaasa elama.

                Comment

                • margus
                  Jube Noob
                  • Jul 2011
                  • 130

                  #1928
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                  Mul isu räigelt suur ja tahaks kindlalt mängida :)

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #1929
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                    Algselt postitas margus Vaata postitust
                    Mul isu räigelt suur ja tahaks kindlalt mängida :)
                    Väga hea - saab ikka mängida. 90min pingipoistega kaarte.

                    Comment

                    • margus
                      Jube Noob
                      • Jul 2011
                      • 130

                      #1930
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                      Väga hea - saab ikka mängida. 90min pingipoistega kaarte.
                      Naiss :D

                      Comment

                      • TrvP
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jan 2012
                        • 409

                        #1931
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                        Tulen ka kaasa elama. Võtan igaksjuhuks asjad ka kaasa, kui pingimehi vaja on.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #1932
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          Staadionil näeme, raisk!

                          Comment

                          • camu
                            Super Moderaator
                            • Jan 2009
                            • 3411

                            #1933
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                            seis?

                            Comment

                            • TrvP
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jan 2012
                              • 409

                              #1934
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                              olime ees 1:0, nüüd 1:1.

                              Comment

                              • TrvP
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jan 2012
                                • 409

                                #1935
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                                4 minti jäänud, surume.

                                Comment

                                Working...