FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • TrvP
    Õpihimuline Mängur
    • Jan 2012
    • 409

    #1936
    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    1:1 jäi,meie tiim oli tubli!!!
    Last edited by TrvP; 21.09.12, 20:32.

    Comment

    • Pumper
      Klubi Liige
      • Mar 2009
      • 2359

      #1937
      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

      Üldiselt seis vastab mängupildile. Vastased surusid vahepeal 2. poolajal päris korralikult, kuigi meil oli kokkuvõttes väravale lööke kindlasti rohkem.

      Mehed mängisid isuga ja kohanesime nende lõhkuva mänguga suht kiiresti. Tõstaks esile Margust, kes vigastusepausijärgselt edukalt esines ja võitles ka värava välja.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #1938
        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

        Algselt postitas Pumper Vaata postitust
        Tõstaks esile Margust, kes vigastusepausijärgselt edukalt esines ja võitles ka värava välja.
        Nii oli. Selgelt oli tunda pärast tema puudumine. Muidu hea töö kõigil!

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #1939
          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

          suema lõi värava suluseisust
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #1940
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
            Nii oli. Selgelt oli tunda pärast tema puudumine. Muidu hea töö kõigil!
            Ega jah, teisel poolajal oli raske sinna kontrollivasse poolikusse sisse tulla. Ei saanudki lõpuni sisse elatud. Väga rahule ei jää enda mänguga, ehitada ei suutnud ainult vigu sai tehtud. Aga muidu hea võitluslik mäng oli ning õiglane tulemus. Derbile kohane: pealtvaatajaid oli korralikult, pürot lasti kaks korda, röökiv Pras jne :D.

            Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
            suema lõi värava suluseisust
            Palju sulgu oli, mingi mehe jagu ?

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #1941
              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

              Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
              suema lõi värava suluseisust
              nii oli. aga seda ei peagi kohtunik nägema - võimatu. seega eks oma p*sk ikka. viimases 2s mängus 2tk selliseid nüüd olnud. pole mõtet seda liini hoida - parem mehe taga passida ikka, eriti kui kiire vend ka.

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #1942
                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                ise ei oska 100% öelda, palju sulgu oli, aga muga kaasas oli üks rumeenia jalgpallikohtunik, kes ütles, et vile oli suht okei, aga see värav oli ilmselgest suluseisust. ise jõin õlle samal ajal, ei näind
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • Maxi
                  Pokkerihai
                  • Nov 2010
                  • 1849

                  #1943
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                  Õnnestus ka ca 30 minutit mängu algust näha. Suht okei mängupilt tundus, SuEma oli ikka väga kehva tegelikult, tundus et nad olid kõik asjalikumad vennad poolikusse / ründesse toppinud ja kaitse oli ikka väga rahvaliiga tagumine ots, eriti nende äärekaitsjad kes mitu korda sisuliselt tühja koha pealt palli PP ründajatele andsid või auti lõid. Ääri peaks rohkem kasutama ning PP äärekaitsjad võiks ka kõrgemale tõusta veidi, et survet avaldada, sama ka poolikutega. Natuke meenutas PP mängupilt sellist 2000 aasta Eesti koondise oma, kus kaitsjad proovivad kiirelt ründajatele jooksu peale lükata mitte mängu ehitada.

                  Tase oli aga siiski päris hea, tunduvalt kõrgem, kui rahavaliiga oma, pealtvaatajaid ka rohkem kui mõnel esiliiga mängul. Võitlus ja distsipliin oli olemas. Täitsa vaadatav mäng

                  Pumper võiks kohtunikku vähem sõimata, pigem teeb kahju oma meeskonnale sellega. Kohtunik võib debiil olla, aga seda ei pea iga minuti tagant talle mainima.

                  Üldiselt väga normull, et mehed mängida viitsivad, Suemale oleks pidand siiski mingi 3 kolli küll lööma.

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #1944
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                    Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                    Natuke meenutas PP mängupilt sellist 2000 aasta Eesti koondise oma, kus kaitsjad proovivad kiirelt ründajatele jooksu peale lükata mitte mängu ehitada.
                    Seda paralleeli oleme me ise ka korduvalt toonud, ka varumeeste pingil täna .

                    Comment

                    • Pumper
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 2359

                      #1945
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                      No ei ole meie tasemel seda ehitamist, on mõned mehed kes valdavad palli, aga osadel on abc tehnika jäänud omandamata ja on kergem jooksule lükata. Aga areneme vaikselt paremuse poole. Taktika oligi kaitsev, et mitte lasta kergeid väravaid, mida Suema eelmisel mängul sai, 2x said läbi ja 2 väravat lõid ka.

                      Aga kohtunikku sõimasin kuna olin täna pealtvaataja mitte treener, loogiline et treeneripingil ma selliseid lauseid ei loobi. Elasin lihtsalt tulihingeliselt kaasa:)

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #1946
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                        Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                        . Ääri peaks rohkem kasutama ning PP äärekaitsjad võiks ka kõrgemale tõusta veidi, et survet avaldada, sama ka poolikutega. Natuke meenutas PP mängupilt sellist 2000 aasta Eesti koondise oma, kus kaitsjad proovivad kiirelt ründajatele jooksu peale lükata mitte mängu ehitada.
                        väga õiged tähelepanekud. nagu pumper mainis - siis meil enamikel keska kehalise tunni vutimängubaas ainult (ka mina). vastastel igas satsis enamik jalkakooli mingigi taustaga vennad. kahju, et võrdlusmomendiks polnud eelmise hooaja pokkeriprode mängu - see oli ikka päris humoorikas võrreldes hetkeseisuga :). aga vaikselt areng toimub ja küll ka paar söötu saab järjest rohkem tehtud - seltskond on muhe ja mänguisu suur.

                        Comment

                        • Postiljon
                          FPP Pro
                          • Sep 2011
                          • 203

                          #1947
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          Laurile tahaks öelda, et see kättega seljas olemine tuleb ära unustada, muidu supertöö ja Karu kindlamalt pallile vastu. Täna oli supermäng värava puhul ei saanud kahjuks ise midagi teha.

                          Comment

                          • Pumper
                            Klubi Liige
                            • Mar 2009
                            • 2359

                            #1948
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                            Pras unistab, et nemad hoidsid palli ja kontrollisid mängu, minule tundus esimene poolaeg küll, et meie kontrollisime mängu, kuna nemad veeretasid ainult keskjoone lähedal ja ühtegi võimalust luua küll ei suutnud, meil oli samas 2-3 võimalust 1. poolaeg, millest ühe ka realiseerisime.

                            Teine poolaeg loomulik press vastastelt, aga kuidagi väga vajusime ära, ka vahetusmehed ei suutnud suurt muudatust tuua ning surve oli korralik, mis lõppes ka väravaga. Samas lõpus suutsime näidata et oskame mängida küll.
                            Tubli töö!

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #1949
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                              Mulle millegipärast tundub, et selle teise poolaja ära vajumisel võis oma rolli mängida ka neljapäevane trenn. Endal oli küll vähe jalgades.

                              Comment

                              • Pumper
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 2359

                                #1950
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                                Jep, Lauri võib küll olla nii. Me Kalevis enne mängu tegime trenni kuskil 1h ainult, harjutasime lööke ja nac kerget mängu, kõik võtsid väga vaikselt asja.

                                Comment

                                Working...