FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #421
    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Korra tagasi tulla teemale, siis Max ma saan selles osas sinust aru, et äärepoolkaitses ongi mõneti raske mängida. Kui madalale kaitsefaasis laskuda ja kui palju ja kõrgele ründefaasis tõusta, selline julm edasi-tagasi jooksmine. Teine asi on aga sinu väga impulsiivne väljendusviis, see nüüd küll mitte ei sobi. Need asjad saab rahulikult läbi rääkida, selline vastuoluline mängu ajal juhendamine tuleb lahti rääkida. Ei maksa nii isiklikult asju võtta.

    Isegi paar korda on keskkaitsest mulle öeldud, et miks sa liini ei hoia, et suluseisu tekitada. Suluseisu peale mängida ühe kohtunikuga väljakul on täiesti mõttetu ja ohtlik tegevus, ma olen öelnud seda ja ma loodan, et ma seda rohkem ei kuule mängu ajal.

    Üks asi, mis ma tahtsin küsida tegelikult kaitseliini kohta Pumperilt: pressingu kohta. Et nt. vahepeal on meil ülihästi tulnud pressing välja, kui me teeme seda organiseeritult ja igal ühel on mees olemas. Eston Villa teine poolaeg oli ülihea näide. Pmts, kui äärekaitsjad tõusevad kõrgemale pressingut tegema, siis mulle on öeldud, et mees kes asetseb pisut ääre pool on minu mees. Tegelikult ju nii ei ole, sest see üks ründaja liigub ääre poole tsooni, aga ühel keskkaitsjal ongi siis üks mees puudu ja siis peakski natukene keskkaitsja ääre poole liikuma ja üht seda meest võtma. Kui ründajat teevad pressi, äärepoolkaitsed samamoodi ja äärekaitsjad ja kaitsjad, siis on väga raske vastastel surve alt ennast välja mängida.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #422
      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

      Väga hea mäng oli! St esimene poolaeg - ma Max väga ei põeks selle teise poolaja pärast. Seda massiliste vahetustega seotud nalja ja segadust liigas õnneks ei saagi olla ja ei tule ka.

      Algselt postitas Max Vaata postitust
      Lihtsalt osad kes endakohta välja ei mängi mölisevad mänguajal teistekallal kui nad eksivad aga enda vigu ei tunnista; sama ka osadel kes omakoha välja mängivad ja teiste eksimuste pärast hakkavad ädaldama. See viib oma meestel moti alla ja seda tuleks igamängu algul eraldi meeldetuletada et häält kasutada meeskonna kasuks mitte kahjuks!!!
      Sellega peaks jah nii olema, et mängu ajal las karjub ja kamandab ainult Pumper + kaitseliinis keskel keegi kes nö silma peal hoiab asjadel (eile jäi kõrva karu ntx kes tegi kõva ja asjalikku kisa keskkaitses). Ja see, et Joss näiteks minu kallal möliseb pidevalt - no mind see ei häiri :D. Mul paks nahk ja alguses oli isegi naljakas natuke. Aga ega see midagi head üldisele sisekliimale muidugi ei tee, mõni nõrgema taluvuspiiriga vend võib isiklikult võtta seda.

      Aga üldiselt super tiim ja väga ootan liiga algust juba - ettevalmistusseeria on ulmeliste tulemustega olnud.

      P.S. miskipärast inwardi viimast mängukokkuvõtet ei näe facebookis FC Pokkeriprode esilehel. Mingi timeline kala?

      Comment

      • Pumper
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 2359

        #423
        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

        Jah sul õigus Lauri, aga ees peavad ründajad ikka põhisurvet avaldama, kaitsjad ja eriti poolkaitsjad saavad oma asetusega blokkida juba vahel ka 2 meest ja siis kannabki tavaliselt surve edu ja vastased kas eksivad sööduga või peavad palli ette lahmima.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #424
          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

          Algselt postitas inward Vaata postitust
          Isegi paar korda on keskkaitsest mulle öeldud, et miks sa liini ei hoia, et suluseisu tekitada. Suluseisu peale mängida ühe kohtunikuga väljakul on täiesti mõttetu ja ohtlik tegevus, ma olen öelnud seda ja ma loodan, et ma seda rohkem ei kuule mängu ajal.
          See on tõesti nii. Eelmisel hooajal juba rääkisin seda, et keskkaitsjatest üks olgu parem 1-2m tagapool pidevalt kui mõni eriti kiire ründaja vastastel oli. Ikka hakati nö liini hoidma ja ühe korra joppas, teisel korral jooksis vend kerge kiirendusega kohe 1-1 väravavahiga kui pall üle temani tuli. Ei näe ka tõesti mõtet sellel.

          Comment

          • Pumper
            Klubi Liige
            • Mar 2009
            • 2359

            #425
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            Kaitses´mängides peab rünnaku tulles alati tagasi jooksma. Mina harrastan keskkaitsjana seda Pastilaa soovitust (kuna ma pole enam eriti kiire), et jooksen vastaste rünnaku ajal nende tipuründajast alati mitu meetrit ette, siis ei saa ta oma kiiruse eelist ära kasutada kui pall mu seljataha lüüakse. Ja samas jääb ka minu ja väravavahi vahele juba väiksem vahemaa ning tõenäosus et meie selle pallini enne jõuame on suurem.

            1. poolajal eile vastased olidki nii kõrgel oma kaitsega, et jube kerge oli neid palle nende seljataha lennutada ründajatele jooksule ja nad ei kohanenud ka sellega kuni 2. poolaja alguseni.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #426
              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              P.S. miskipärast inwardi viimast mängukokkuvõtet ei näe facebookis FC Pokkeriprode esilehel. Mingi timeline kala?
              Ise kusjuures mõtlen täpselt sama, miks see esilehel ei ole, vaid lihtsalt märkemetes.
              Algselt postitas Pumper Vaata postitust
              Jah sul õigus Lauri, aga ees peavad ründajad ikka põhisurvet avaldama, kaitsjad ja eriti poolkaitsjad saavad oma asetusega blokkida juba vahel ka 2 meest ja siis kannabki tavaliselt surve edu ja vastased kas eksivad sööduga või peavad palli ette lahmima.
              Jah just, algab see ründajatest.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #427
                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                Üks asi veel - MOTM olid minu meelest loomulikult Karel kuid lisaks ka Tarvo aka Urmas Rooba vasakul kaitses esimesel poolajal. Super esitus.

                Comment

                • jozik
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2011
                  • 437

                  #428
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                  Krt Pastilaa tuleb mängukonditsiooni motiveerida. Tal koeral läheb koolis nii halvasti et see kajastub mängus. Mees on nii suures masenduses ja põhjatutes muremõtetes. Üritan oma lollide kommentaaridega ta mõtted mujale viia. See on aidanud ka, siis on ta hakanud palju paremini ja muretumalt mängima.

                  Selle platsikõrvalt kommenteerimise kohta ütleks ma nii palju: ei maksa õelutseda, siis on kõik korras. Mulle väga sobib kui platsi kõrvalt karjutakse, et joosep liiguta ennast mis sa passid, annab motivatsiooni juurde. Kui mees jääb mulle selja taha ja ma seda ei näe ongi hea kui keegi sellele viitab.
                  Vigu me teeme kõik ja tavaliselt, see mees kelle veast midagi ohtliku juhtub ( ei jookse järele, teeb midagi väga lolli ), tavaliselt kirub ennast piisavalt. Seda ei peaks kõrvalt väga palju kommenteerima. Sellised vead võiks siis kas poolajal ja mängu lõpus üle arutama.
                  Kõik inimesed peaksid teadma kahte fakti: teistes me näeme enda vigu. Ehk kui sul on miskit kellegi teise kohta öelda, mõtle korra enda peale. Teiseks , kuigi meil käib küll tihe võitlus platsile pääsemise pärast, ei aita teise maha tegemine sinu ambitsioone. Katsume analüüsida, st konstruktiivne kriitika ja katsume teisi kuulata ka, mitte ei hakka kohe vastu mölisema.

                  Mängu ajal peaks kõige rohkem rääkima treener. Kui treener on ise mängus, siis kahjuks ta ei näe kõike, siis peaks keegi kõrval seisvatest selle ülesande üle võtma.

                  Me kõik mängime vastavalt oma võimetele ja kogemustele. Kõigil meil on sitad päevad, pahatihti me ise ei tunne neid sittu päevi ära. Tavaliselt sellisel sital päeval tundub et kõik kaaslased mängivad sitast, sest mina mängin ju alati hästi..........

                  Comment

                  • Postiljon
                    FPP Pro
                    • Sep 2011
                    • 203

                    #429
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                    Ma olen pettunud 1 poolaja kaitsega, kes mulle tööd väga ei jätnudki teha väravas, peale Müüri ja teisel poolajal läks VV elupõnevamaks kui Gerd väravasse läks -.- .

                    Comment

                    • jozik
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2011
                      • 437

                      #430
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                      Teise poolaja kokkuvõte on valmis. Pikslite populatsiooni juurdekasv on olnud meeletu, seekord on videolt ka arusaada kes mängib =). Esimese poolaja kokkuvõtte katsuks ööseks valmis saada. Nii pea kui Vimeo lubab, siis laadin ka ülesse. Täispikki mänge hakab saama dvd´l, kellel huvi on.

                      This is "Pokkeriprod vs Jalgpallihaigla 2 poolaeg kokkuvõte" by Joosep Poom on Vimeo, the home for high quality videos and the people who love them.

                      Comment

                      • Max
                        Õpihimuline Mängur
                        • Dec 2010
                        • 339

                        #431
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                        :D Vastaste esimene värav magati ilusti maha :P Tavaliselt filmitakse naisi mitte mehi :P
                        Hea töö Joss. Palju parem kui täispikkuses poolaeg. Nüüd peab veel klubi profikaamera soetamisele mõtlema hakkama

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #432
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          Haha , hea töö Joosep. Seda mölinat on ka nii huumor kuulata pärast kõrvalt, ulme, mis teksti aetakse ikka.

                          Aga kas esimesest poolajast tuleb ka tipphetkeid ? Muidu jääb mulje nagu, et kust kohast meil see võit tuli siis. Igal juhul super Joosep, et oled videod korda saanud.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #433
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                            kokkuvõte on tõesti hästi tehtud. mida arvate - minu meelest võiks olla eraldi mängu videote teema, kus lingid üleval ja seal ei oleks muud juttu - kommentaarid jms möla aetaks ikka siin. selliselt oleks vähemalt pärast hea vaadata ühest kohast videosi ja ei peaks lolliks otsima end.

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #434
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                              Arvan, et see on hea mõte. Siis peaks koguma osad FB olevad väärt videod ka kokku. Aga noh neid poolaja täispikkuses videosid ei ole mõtet panna, neid ei viitsi keegi vaadata. Aga jätkame samas vaimus nagu see Jalgpallihaigla video.

                              Comment

                              • jozik
                                Õpihimuline Mängur
                                • Mar 2011
                                • 437

                                #435
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                                Esimese poolaja video katsun ööseks valmis noitseda, aga enne teisipäeva ei saa vimeosse ülesse panna. Väravaid proovin youtubei lisada, vaatame kuidas see värk seal käib. Aga jah pikem kokkuvõte esimesest poolajast tuleb teisipäeval.

                                Comment

                                Working...