Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud
No tasemevahe on nii suur lihtsalt, et alla 10 väravaga kaotada Levadia esindusele oleks n-ö väga hea tulemus meie jaoks. Ise pooldan ka meie enda koduväljakul, st. Kalevi kunstil mängimist. Seal on piisavalt istekohti, et pealtvaatajad kõik ära mahuksid. Pealegi ei ole see nii suur kui Kalevi kesk, ehk siis fännid on ühes koos ja tekib parem ja ühtlasem õhkkond.
Algselt postitas ranka
Vaata postitust
Comment