FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #1366
    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Kust mina tean, vihjasin eelmises postis endale :D Siinse nimekirja alusel võib siiski oletusi teha, et väga nõrk see just ei olnud.

    Comment

    • veeretas
      • Apr 2010
      • 412

      #1367
      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

      Algselt postitas muruntau Vaata postitust
      Kust mina tean, vihjasin eelmises postis endale :D Siinse nimekirja alusel võib siiski oletusi teha, et väga nõrk see just ei olnud.
      alustasime siis Markus-Lauri, Andrias, Karu, Mina-Gerd, fyte, Margus, Karel - Meelis, Martin ja vahetused tulid ja tegid ka normi tööd ja hooaja esimene pool saigi lõpetatud suurepärase tulemusega :)

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #1368
        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

        Kes väravad lõid?

        Comment

        • Karelkorm
          Grinder
          • Nov 2009
          • 856

          #1369
          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

          Tipuründaja tennokaupo ei löönud.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #1370
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            Comment

            • Pumper
              Klubi Liige
              • Mar 2009
              • 2359

              #1371
              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

              Korralik kevadringi lõpp ja lõpuks hakkasid pallid ka sisse veerema. Alguses olime natuke rabedad ja paar 100% olukorda jälle sisse ei veerenud, aga teise poolaja alguses 3:0 tuli siis oli mäng tehtud, vastased veel kaitsesid käega värava ära ja said punase ning Karel pani pennu ka. Lõpus juba Rando ja Andero said ka korralikult mänguaega.
              Väravad: Meelis 2 esimest, siis Gerd 2, siis Kareli pennal, Martin. Lõpus mängis Andrias väravas ja Markus paremal poolkaitses ja skooris, kuid loeti kaheldavaks suluseisuks. Kõva jalgpallitrall. Natuke palju veeretasime alguses palli kaitsesse, vastased andsid ruumi, samas oleks kiirete rünnakutega rohkem võimalusi loonud, kuna tagasimängides andsime aega nende kaitsel positsioonid sisse võtta.

              Comment

              • veeretas
                • Apr 2010
                • 412

                #1372
                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
                Tipuründaja tennokaupo ei löönud.
                Mängu lõpus sain siis ca 10min ründes rassida ja pm korraldasin seal midagi sellist
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                aga kahjuks siis mõningase erinevusega :(

                Comment

                • Pumper
                  Klubi Liige
                  • Mar 2009
                  • 2359

                  #1373
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                  No sa tegid natuke paremini, kui 1. vennast möödusid otshkooga:) Löök oli natuke kehvem kui Owenil ainult.

                  Comment

                  • Postiljon
                    FPP Pro
                    • Sep 2011
                    • 203

                    #1374
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                    Kus jäi minu imepärane seiv võtsin joone pealt vastase löögi ära mis ta oleks pidanud tühja lööma ? Aga minu värav oleks pidanud lugema söödu ajal polnud suluseisus...

                    Comment

                    • pennu1
                      Jube Noob
                      • Apr 2011
                      • 116

                      #1375
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                      Täna lõin oma 10 värava Pokkeriprode eest..kerge juubel mulle :)
                      Super mäng oli meeskonna poolt! lubati mängida ja me ka mängisime

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #1376
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                        Kolmas järjestikuline võit: FC Pokkeriprod alistas Piraaja duubli, tulemusega 6-0.

                        FC Pokkeriprod – Tallinna JK Piraaja II 6-0 (2-0)

                        Alustasime mängu korralikult, haarasime algusest peale initsiatiivi, vastased lasid meil domineerida ja söötu lükata. Esimene värav sündis umbes poolaja keskel. Karel tuli hästi palliga äärelt keskele, andes hea söödu Meelisele, kes väravavahiga silmitsi seistes kindlalt palli võrku veeretas. Teise värava puhul hea eeltöö Andersi poolt, kes andis Karelile hea läbisöödu, kust Karel väravahiga nurga alt üks ühele pääses, palli üle väravavahi tõstis ja Meelis kindluse mõttes tagant postist selle väravasse surus.

                        Teist poolaega alustasime samuti agressiivselt. 3:0 oli tõsiasi kui väravaesises saginas suutis Gerd vastaste väravavahi ära hüpata ja peaga palli väravasse suunata. Olgu ka mainitud, et Piraajal oli väravas väljakumängija, kes ilmselgelt tundis ennast puurisuul väga ebakindlalt ja eksis korduvalt. Piraaja murdis lõplikult neljas värav ning sellele eelnenu. Värava all, kus väravavaht oli juba üle mängitud ning pall väravasse minemas, mängis Piraaja mängija selgelt käega, teenides sellega endale punase kaardi ning 11 m karistuslöök oli tõsiasi. Karel ei eksinud, seisuks 4:0 ning Piraaja 10kesi. Viies värav - tugev kauglöök trahvikasti lähistelt, mille vastaste väravavaht tõrjus värava ette, kus esimesena palli noolinud Martin olukorra ära kasutas ja palli väravasse toimetas. Pokkeriprode viimane värav kauglöögist, umbes 20 m pealt virutab Gerd võimsalt lati alla. Teisel poolajal tegime mitmeid vahetusi, sh. andes ka meie väravavahile mänguaega väljakul. N-ö seitsmes värav jäetigi lugemata kui hea kokkumängu tulemusel Martini ja Markuse vahel pall küll väravas jõudis, ent kohtunik selgelt olematu suluseisu vilistas.

                        Lõpetades kena võiduga kevadringi, lähme lootusrikkalt vastu hooaja teisele poolele. Järgmine liigamäng alles 5 nädala pärast, kuigi tõenäoliselt vähemalt ühe sõprusmängu pausi ajal teeme.
                        Last edited by inward; 17.06.12, 23:17.

                        Comment

                        • Pumper
                          Klubi Liige
                          • Mar 2009
                          • 2359

                          #1377
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          Kusjuures selle sõprusmängu võime me teha Vergis, saab muruplatsipeal mängida. Hardi pidi vastaseid otsima.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #1378
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                            Jah, aga tahaks ühe n-ö ametliku sõprusmängu teha umbes 1-2 nädalat enne teise ringi algust. See Vergis on teil niisama trall, kuhu üle poole võistkonna ei tulegi.

                            Comment

                            • Pumper
                              Klubi Liige
                              • Mar 2009
                              • 2359

                              #1379
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                              No siis oleks Levadiaga mängu ka võinud "niisama tralliks" nimetada, oleks veel viigi või võidu kätte saanud oleks olnud päris edukas trall.

                              Comment

                              • Karelkorm
                                Grinder
                                • Nov 2009
                                • 856

                                #1380
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                                Ma kardan ka, et kartulipõllul terve tiim pohmellis sõprusmäng suurt midagi ei anna. Peale meelelahutuse muidugi. A Lauri orgunnib mingit teistsugust vastasseisu praegu vist.

                                Comment

                                Working...