FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pumper
    Klubi Liige
    • Mar 2009
    • 2359

    #166
    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Kasakad elasid ka Volgamaal, ei ole ainult Ukrainlased muuseas. Teiseks nagu aru saan on Raimo ameerikas olles meie pühapäevase 12:00 aja ära andnud, peame siis mingi lambiaja saama või stata vahetama.

    Comment

    • PraS
      Julm Donk
      • Jan 2011
      • 65

      #167
      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

      Algselt postitas Pumper Vaata postitust
      Kasakad elasid ka Volgamaal, ei ole ainult Ukrainlased muuseas. Teiseks nagu aru saan on Raimo ameerikas olles meie pühapäevase 12:00 aja ära andnud, peame siis mingi lambiaja saama või stata vahetama.
      No üks nädal mängib 1 sats kell 12 ja teine nädal teine kell 12.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #168
        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

        Algselt postitas muruntau Vaata postitust
        Noninonii, uue hooaja liiga koosseis on teada. Päris olulisi muutusi on olnud ja välireise tuleb see aasta juurde omajagu:

        IV liiga Ida: Tallinna FC Levadia III, Viimsi FC Igiliikur, JK Tallinna Kalev Juunior, Ambla Vallameeskond, Tallinna JK Piraaja II, FC Kiiu, Tallinna JK Suema Cargobus, Tallinna FC Pokkeriprod, Jõhvi JK Lokomotiiv II, Rakvere JK Tarvas III, Narva JK Trans II, Eestimaa Kasakad.
        Lõpuks tuli, väga huvitav tõesti. 4 uut meeskonda R. Tarvas III, N. Trans II , Jõhvi II ja Eestimaa Kasakad.

        1. Margus :)
        2. Pumper :D
        3. Joosep<<noeiannateistelesöötu>>Poom
        4. Rando
        5. Lauri.

        Algselt anti üldse meie 14:00 aeg ära, aga no loodetavasti see kodumängude aeg Kalevis 12:00 meil olemas siiski on.

        Comment

        • Karelkorm
          Grinder
          • Nov 2009
          • 856

          #169
          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

          trans 2 st narva transi duubelvõistkond? :S

          1. Margus :)
          2. Pumper :D
          3. Joosep<<noeiannateistelesöötu>>Poom
          4. Rando
          5. Lauri.
          6. Karel

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #170
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            Ma siin veel mõtlesin üks päev, miks Transil duublit pole. Usun, et see saab olema üks ülesõitjate sats, 4ndas liigas vähemalt :D

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #171
              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

              Imo neil kunagi oli teises liigas duubel, mida see meil teha võiks, rofl

              Comment

              • afro_siil
                Julm Donk
                • Oct 2011
                • 78

                #172
                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                10.03 FC Pokkeriprod : FCF Järva-Jaani SK

                1. Margus :)
                2. Pumper :D
                3. Joosep<<noeiannateistelesöötu>>Poom
                4. Rando
                5. Lauri.
                6. Karel
                7. Henri

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #173
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                  1. Margus :)
                  2. Pumper :D
                  3. Joosep<<noeiannateistelesöötu>>Poom
                  4. Rando
                  5. Lauri.
                  6. Karel
                  7. Henri
                  8. pastilaa

                  Comment

                  • The_Meer
                    Grinder
                    • Apr 2010
                    • 765

                    #174
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                    1. Margus :)
                    2. Pumper :D
                    3. Joosep<<noeiannateistelesöötu>>Poom
                    4. Rando
                    5. Lauri.
                    6. Karel
                    7. Henri
                    8. pastilaa
                    9. Mairo (tglt loodan, et mängin EMV Main Evandi Final day-d)

                    Comment

                    • fyte
                      Pokkerihai
                      • Jun 2010
                      • 3378

                      #175
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                      1. Margus :)
                      2. Pumper :D
                      3. Joosep<<noeiannateistelesöötu>>Poom
                      4. Rando
                      5. Lauri.
                      6. Karel
                      7. Henri
                      8. pastilaa
                      9. Mairo (tglt loodan, et mängin EMV Main Evandi Final day-d)
                      10. fyte

                      Comment

                      • Postiljon
                        FPP Pro
                        • Sep 2011
                        • 203

                        #176
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                        1. Margus :)
                        2. Pumper :D
                        3. Joosep<<noeiannateistelesöötu>>Poom
                        4. Rando
                        5. Lauri.
                        6. Karel
                        7. Henri
                        8. pastilaa
                        9. Mairo (tglt loodan, et mängin EMV Main Evandi Final day-d)
                        10. fyte
                        11. Postiljon<<2xnullimäng>>

                        Comment

                        • veeretas
                          • Apr 2010
                          • 412

                          #177
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          1. Margus :)
                          2. Pumper :D
                          3. Joosep<<noeiannateistelesöötu>>Poom
                          4. Rando
                          5. Lauri.
                          6. Karel
                          7. Henri
                          8. pastilaa
                          9. Mairo (tglt loodan, et mängin EMV Main Evandi Final day-d)
                          10. fyte
                          11. Postiljon<<2xnullimäng>>
                          12. Veeretas (seda muidugi juhul kui juhtub anomaalia ja ma EMV main eventi final day-le ei jõua)

                          Comment

                          • veeretas
                            • Apr 2010
                            • 412

                            #178
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                            Ja soccernetist leidsin ühe meie uue liigakaaslase Kasakate sõprusmängu tulemuse ka - 1:4(1:1) kaotus Kiiule. Tõotab tulla päris huvitav hooaeg mitmete tasavägiste ja võitluslike mängudega.

                            Comment

                            • Karelkorm
                              Grinder
                              • Nov 2009
                              • 856

                              #179
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                              Kuigi ma väga tahaks, ei saa kahjuks tulla 10ndal mängima. Iga järgnev kord proovin kohal olla.

                              Comment

                              • Pumper
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 2359

                                #180
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                                Proovime ikka need mänguajad vabaks saada, aga selge see, et kõik ei saa ja niimoodi hakkab meil ka liigas olema.

                                Maksin oma litsentsitasu ka ära 15.90 ja nüüd vaja mängijakaart Muruntau kätte toimetada.

                                Kõigile siis meeldetuletus, et Jalgpalliliidu litsentsitasu tuleb tasuda, kui liigat soovite mängida!

                                Comment

                                Working...