FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • TrvP
    Õpihimuline Mängur
    • Jan 2012
    • 409

    #1666
    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Iga ärahoitud värav ja rünnak on hea saavutus ja märk sellest, et me päris tühja ei rabele. Et meis on sisu ja me oleme võistkond.
    +1 Niisama me neile rünnakuid ja väravaid ei kingi! Ja kunagi pole võimatu, et siiski riveris me hitime nutsi...

    Tsiteerides Metsatölli:
    Lahinguväljal näeme, raisk!

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #1667
      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

      Mängu kohta veidi infot. Meelis tuleb pealvaatajana, ei mängi. Joosep ütles ja põhjust ei osanud tuua. Kedagi teist oleks vaja asemele, ründavama positsiooni mängijat. Kait äkki?

      Levadiaga on seotud ka kurvem sündmus, meie seast on lahkunud nende noortetreener Eduard Võrk. Leinalinte ei hakkaks otsima, aga 1 min leinaseisak oleks täitsa kohane.

      Ja pumper, tule veidi varem kohale, 1h enne mängu on kohtunikega mängueelne koosolek. Pikalt see tõenäoliselt ei lähe, 5-10 min ehk.

      Comment

      • Pumper
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 2359

        #1668
        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

        Jah tulen, a me siis pallipoisse ei saagi või, Rando ja Niki võiksid ka siis pingile tulla, abiks oleks igatpidi, jätaksime viisaka meeskonna muljegi.

        Margus võiks ka särgi selga panna ja maikaga saab hiljem laveerida.

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #1669
          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

          ma olen publikus. kui hetkel pole võimalik varus olla (saan aru ka miks, pole skilli + trennis pole käinud + palju inimesi), siis ma olen ikka publikus sõpradega
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • Pumper
            Klubi Liige
            • Mar 2009
            • 2359

            #1670
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            On võimalik varus ju olla, sellest oligi jutt. 7 meest saab varusse, mängida kahjuks kõik ei saa, aga klubi saab tuleks ju ikka aidata.

            Comment

            • margus
              Jube Noob
              • Jul 2011
              • 130

              #1671
              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

              Ma orgunnin siis särgi ka linna.. saan vähemalt vip pingil istuda :D

              Comment

              • adam_q
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1453

                #1672
                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                soovin käesolevaga tänase mängu puhul Pokkeriprode tiimile head jalaluumurdu ning rohkelt jalgpalliks maskeeritud feik-betoonjalgpalle!

                GL!

                Comment

                • difender
                  Jube Noob
                  • Sep 2011
                  • 149

                  #1673
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                  Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                  Jah tulen, a me siis pallipoisse ei saagi või, Rando ja Niki võiksid ka siis pingile tulla, abiks oleks igatpidi, jätaksime viisaka meeskonna muljegi.

                  Margus võiks ka särgi selga panna ja maikaga saab hiljem laveerida.
                  Kui peaks veel vaja olema mõnda inimest pingile istuma, et saada korralik meeskond kokku, siis võin võtta varustuse kaasa ja selga tõmmata. Ainult, et kas ma ka siis 16-15 pean seal olema? Või tulen natuke hiljem?

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #1674
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                    Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                    Joosep või Muru kelle käes vormid on, siis palun tooge Martinile püksid ja kedrad.
                    Miskipärast on mul silme ees kaader, kuidas Pumper hoiab väikesel Martinil, kes nokib nina ja vaatab ümbrust, käest kinni ja otsib ta pükse, mis ta peale trenni ära on kaotanud.

                    Comment

                    • jozik
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2011
                      • 437

                      #1675
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                      Miskipärast on mul silme ees kaader, kuidas Pumper hoiab väikesel Martinil, kes nokib nina ja vaatab ümbrust, käest kinni ja otsib ta pükse, mis ta peale trenni ära on kaotanud.
                      krt see pilt jääb kauaks kummitama silme ette. This just made my day! aitähh!

                      Comment

                      • Pumper
                        Klubi Liige
                        • Mar 2009
                        • 2359

                        #1676
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                        Rando sinul kohustust ei ole varem tulla, a mingi 30 minutit ennem võid olla, aitad palle tuua jne, selle me peame antud mänguks tagama:)

                        Laas ära unista, võid ise kuskile parki tegutsema nii minna.

                        Comment

                        • Pumper
                          Klubi Liige
                          • Mar 2009
                          • 2359

                          #1677
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          SK Eestimaa Kasakad-FC Pokkeriprod Pühapäeval 19.08.12 kl 13.00.

                          Asukoht Laagri kunstmuru - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue



                          MEHI ON VÄGA VÄHE!!! PALUN REGISTREERIGE KES SAAB!

                          1. Pumper
                          2. Fyte
                          3. Timo
                          4. Muru
                          5. Rando
                          6. Markus
                          7. Andri

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #1678
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                            pähapäev kinni kahjuks. glglgl!

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #1679
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                              SK Eestimaa Kasakad-FC Pokkeriprod Pühapäeval 19.08.12 kl 13.00.

                              Asukoht Laagri kunstmuru - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue



                              MEHI ON VÄGA VÄHE!!! PALUN REGISTREERIGE KES SAAB!

                              1. Pumper
                              2. Fyte
                              3. Timo
                              4. Muru
                              5. Rando
                              6. Markus
                              7. Andri
                              8. Henri

                              Eile võistkonnaga rääkisime, et võiksid selleks mänguks ka Mitti üritada mängule saada, Pumper. Rääkida taga varem jne, sest olukord on selline paraku.

                              Comment

                              • jozik
                                Õpihimuline Mängur
                                • Mar 2011
                                • 437

                                #1680
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                                SK Eestimaa Kasakad-FC Pokkeriprod Pühapäeval 19.08.12 kl 13.00.

                                Asukoht Laagri kunstmuru - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue



                                MEHI ON VÄGA VÄHE!!! PALUN REGISTREERIGE KES SAAB!

                                1. Pumper
                                2. Fyte
                                3. Timo
                                4. Muru
                                5. Rando
                                6. Markus
                                7. Andri
                                8. Henri
                                9. Joosep <<laske mind platsile murdma või muidu...>>Poom

                                Comment

                                Working...