FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #61
    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Veidi offtopic, selle joomise teema ja naljade kohta

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Max
      Õpihimuline Mängur
      • Dec 2010
      • 339

      #62
      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

      Algselt postitas muruntau Vaata postitust
      Veidi offtopic, selle joomise teema ja naljade kohta

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Keegi neid nalju ei teeks kui lubad tulla ja selgub et kuskil mujal joogine. Pole keeruline kirjutada, et tulen aga pole kindel mis olekus; või et esialgsetel plaanidel tulemas aga võivad plaanid muutuda. Siis saab juba varuplaani ette valmistada kui peaks juhtuma et ei jõua.

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #63
        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

        +1 maxile ja +1 murule - ta on palju tööd teinud, mida paljud ei tea/ei näe/ei märka. selles mõttes jah
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • Max
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2010
          • 339

          #64
          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

          Fuck. Keegi neid nalju ei teeks kui lubad tulla ja tuled. Või kui lubad tulla ja ütled et pole päris kindel.

          Comment

          • jozik
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2011
            • 437

            #65
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            Eks ta nii kipub minema jah, et mida rohkem teed seda rohkem teistel hambus oled. Eks meist igaüks annab oma panuse, olgu see mis vormis siis tahes. Vahest on hüva nõu ka 100x parem kui pallikottide vedamine.

            ...aga pettumuse valmistamist ei maksa õigustada, sellega et palju miskit asja tehakse. Lubadusi on kerge anda, aga neid on raske pidada. Seega lihtsam on mitte lubada.

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #66
              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

              Algselt postitas Max Vaata postitust
              Fuck. Keegi neid nalju ei teeks kui lubad tulla ja tuled. Või kui lubad tulla ja ütled et pole päris kindel.
              Ma saan väga hästi aru, et pole just õigesti käitunud, pole vaja seda arvata. Aga üks F U sulle ka, sa pole just väga õige vend seda ütlema, saad ehk isegi aru, mis põhjustel. Ja ma võiks ka pohhuilt lasta lebosse nagu sina, anda sama panust võistkonda nagu sina, aga siis seda võistkonda ei eksisteeriks.

              Vabandan, et nii nõmedalt väljendan siin end, aga käi enne trenniski kui hakkad sõna võtma millegi kohta.

              Edit: öelge veel midagi lubaduste andmise ja pidamise kohta ja ma luban, et tulen kõikidele mängudele kainelt, kuhu luban tulla, aga enne suve keskpaika ma ei liiguta klubi heaks kordagi. Kes üle võtaks?
              Last edited by muruntau; 20.01.12, 13:43.

              Comment

              • Max
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2010
                • 339

                #67
                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                Ma saan väga hästi aru, et pole just õigesti käitunud, pole vaja seda arvata. Aga üks F U sulle ka, sa pole just väga õige vend seda ütlema, saad ehk isegi aru, mis põhjustel. Ja ma võiks ka pohhuilt lasta lebosse nagu sina, anda sama panust võistkonda nagu sina, aga siis seda võistkonda ei eksisteeriks.

                Vabandan, et nii nõmedalt väljendan siin end, aga käi enne trenniski kui hakkad sõna võtma millegi kohta.

                Edit: öelge veel midagi lubaduste andmise ja pidamise kohta ja ma luban, et tulen kõikidele mängudele kainelt, kuhu luban tulla, aga enne suve keskpaika ma ei liiguta klubi heaks kordagi. Kes üle võtaks?
                Mul on põhjus miks ma hetkel ei käi. Niiet ära liiga õhku täis mine. Parem ravida vigastus välja kui seda mittetehes kuu trenni ja 11 kuud lombakas. Selle postitusega läksid üle piiri vot!

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #68
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                  Ei ole nüüd mõtet omavahel liigset konflikti tekitada ja üksteise peale näpuga näitama hakata, kes mida ei tee ja kes mida teeb. Olles nüüd ka mõnda aega klubi asjaajamise köögi poolega kokku puutunud, siis ma saan Müürist täiesti aru. On ikka omajagu kohustusi, vastutust ning asjaajamist, ei ole see nii lihtne ja pingevaba midagi. Samas ma usun Müür saab ise ka aru, et on kohati valesti käitunud. Mina hindan ja olen tänulik sinu panuse üle klubi loomisest kuni tänase päevani, ja kindlasti arvab ka enamus sama.

                  Usun Müür, et asi enam nii hull ei ole, oleme suutnud kõvasti rohkem hajutada klubiga seonduvate kohustuste ja ülesannete täitmist oma liikmete vahel, hakkab looma. Igal juhul kerged sisepinged käivad asja juurde, need tulebki omavahel selgeks rääkida ja maandada, ei olegi mõtet mingit vimma sees hoida. Turniiri korraldamine ka vaikselt progresseerub ja selles osas oleme kõik ju, kes koosolekul käinud k.a niki ka panuse andnud ja üritame ürituse ikka korralikult tehtud saada.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #69
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                    Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                    Veidi offtopic, selle joomise teema ja naljade kohta

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    Mina isiklikult mõistan sind täielikult. Vahest ajab endalgi harja punaseks kui palju aega olen matnud, teed ühe vea ja siis tullakse tänitama. Siis on tunne, et viskaks labida maasse, võtaks oma hülsi ja tõmbaks küla poole ajama ning hoo pealt karjuks: tehke siis ise. Fakt on see, et keegi ei teeks.

                    Võta seda kui tögamisega ja kasvata paks nahk, muud mina soovitada ei oska. Võid ka eluharjumusi muuta aga teiste järgi oma elu seadmine on kõige kohutavam adjustimine IMO.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #70
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                      Peaks fesarisse community tegema:" Toetan Muru!" :P. Tegelikult muidugi kõva respekt Murule- ma ise ka selles "lebopundis" (liiga palju muid kohustusi elus endale kaela võtnud). Mu lõõbid on igatahes sõbralik tögamine olnud ainult ja ka täis peaga mängule tulek lisab särtsu!

                      Comment

                      • Pumper
                        Klubi Liige
                        • Mar 2009
                        • 2359

                        #71
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                        Muru sa pigem ikkagi emo, mina neid lõõpimise niiväga südamesse ei võtaks, pole näinud et keegi halvaga seda ütleks. Asjale tuleks vaadata enesekriitilise huumoriga ja rind kummi lüüa ning mõelda, las teevad nalja, mina olen ikkagi ÕIGE "MEES".

                        Ennast õigustama sa ei pea, kõik juba teavad seda mida sa teed.

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #72
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          Sai veidi emo oldud jah, ärge pange tähele :D Vahest peab teiste peal ka välja elama. :D Tegelt mitte.

                          Max, ära võta isiklikult, mul pole midagi su vastu.

                          Comment

                          • Karelkorm
                            Grinder
                            • Nov 2009
                            • 856

                            #73
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                            Ära muretse, ma usun, et sa saad sitaks respekti, lihtsalt ei ole pop ja noortepärane, seda otseselt välja näidata, vaid teha mingit nalja sinu kohta.

                            Comment

                            • jozik
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2011
                              • 437

                              #74
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                              Keeruline teema igastahes ja eks me kõik tahame parimat! Müür on kaitses väga hea jookseb noorte ründajatega võidu nagu korralik isahirv, aga.......


                              igastahes iga mees on oma saatuse sepp ja oma õnne(õlle) valaja. Seega loodan, et see aasta iga mees võtab miskit ette tegudes:
                              pastilaa ei lebota vaid tegutseb ( lugege meil on olemas autojuht kes meid hea meelega igale poole väljaspool tallinnat toimuvaid mänge sõidutab), gerd ei mängi käega, veeretas ja andr ei löö vapustavaid omaväravaid, ma võtan 10kg kaalust alla ja katsun oma perekonnanime vääriliselt platsil käituda. Hakkame siis mehi hindama selle aasta tegude eest. Tegutsema mehed

                              Comment

                              • Karelkorm
                                Grinder
                                • Nov 2009
                                • 856

                                #75
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                                mis perekonnanimi on?

                                Comment

                                Working...