FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • margus
    Jube Noob
    • Jul 2011
    • 130

    #91
    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Kohal ja löön palju väravaid :)

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #92
      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

      Laupäev:

      1. Joosep
      2. Henri (?)
      3. Inward
      4. Karelkorm
      5. Rando
      6. Margus
      7. Fyte

      Edasised tulijad võiks seda nummerdatud listi jätkata, nii parem ülevaade.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #93
        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

        1. Joosep
        2. Henri (?)
        3. Inward
        4. Karelkorm
        5. Rando
        6. Margus
        7. Fyte
        8. pastilaa - jõuan ilmselt suht täpselt mängu alguseks.
        9. muruntau
        Last edited by muruntau; 06.02.12, 14:57.

        Comment

        • pennu1
          Jube Noob
          • Apr 2011
          • 116

          #94
          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

          kirjutan siia ka: Kohal

          Comment

          • afro_siil
            Julm Donk
            • Oct 2011
            • 78

            #95
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            1. Joosep
            2. pennu1
            3. Inward
            4. Karelkorm
            5. Rando
            6. Margus
            7. Fyte
            8. pastilaa - jõuan ilmselt suht täpselt mängu alguseks.
            9. muruntau


            Ehk siis ma ei saa täna tulla.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #96
              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

              FC Pokkeriprod 11:1 MG Keemik

              Mäng toimus siis Kotka hallis, mis küll mõõtmete poolest 3/4 suurest väljakust, tõenäoliselt pisut väiksem isegi. See ei seganud meil Diademalikku domineerimist ning saime oma esimese suureskoorilise võidu.

              Esimene poolaeg lõppes vist 6:1 või 7:1, vastaste ainus auvärav sündis 4:0 seisult. Teise poolaja alguses oli periood, kus sama seis püsis, kuid teises faasis lõime mõned väravad veel ning lõpptulemuseks 11 väravat. Väravaid igale maitsele. Meeles on siin Kareli kaks väravat, kus Pumperiga kokku mängides äärelt läbi purjetas ning ette posti ära realiseeris ning teine selline pool volley kasti joone pealt taha nurka. Lauri Gerdi omavaheline kokkumäng, kus Gerd palli ilusti ette jättis ning Lauri pealsega kerge välisvindiga taha nurka ära lõi u 20 meetrilt. Nurgalöögi tsenderdusest tagant postist võimsalt Pumper palli peaga väravasse surus ning lõpetuseks veel Meelise väravavahiga üks ühele olukorras palli ilusti üle vv tõstis.

              Jala said valgeks Anders, Margus, Pastilaa, Gerd, Karel, Meelis, Pumper, Lauri, Andero. Kui kellegi ära unustasin andku märku, tõesti ei mäleta, võib-olla veeratas oli ka. Väljak 11 vs 11 vastasseisu jaoks jäi ilmselgelt väikseks, ruumipuudust ning kohati liigset pusimist oli palju. Kuid suures plaanis suutsime oma mängujoonise kindlalt ellu viia. Hoidsime palli, sööt liikus aktiivselt kaitsest rünnakuni, kasutasime hästi ääri ära, eelkõige ilusad seinasöödud ning läbijooksud äärelt, kust teravalt pall kasti tsenderdati jne.

              Hea töö kogu meeskonna poolt. Selleks korraks siis rahvaliigadega kõik ning edaspidi, siis juba sõprusmängud suurel väljakul IV liiga meeskondade vastu, saab vähe parema pildi nö tulemuslikust arengust võrreldes eelmise hooajaga.
              Last edited by inward; 11.02.12, 19:03.

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #97
                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                Poolaeg oli 5-1 minu mälu järgi.

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #98
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                  Kui kaotate vingute, kui võidate ei hõiska isegi, mida te tahate?

                  Kuidas muidu tunne oli, kuidagi liiga ilus seis vaadates eelmist hooaega.

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #99
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                    Võis olla, pigem jah 5:1 või 6:1 tundub loogilisem.

                    Comment

                    • muruntau
                      • Jan 2009
                      • 4325

                      #100
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                      Algselt postitas camu Vaata postitust
                      Kui kaotate vingute, kui võidate ei hõiska isegi, mida te tahate?

                      Kuidas muidu tunne oli, kuidagi liiga ilus seis vaadates eelmist hooaega.
                      Arvestades vastaste taset ja seda, et neil väravavaht sai vigastada suht algul, pole väga hõisata, suht loogiline tulemus. Tunne on hea, aga tööd on veel vaja teha. Seekord peaksime vähemalt keskmik liigas olema.

                      Comment

                      • Karelkorm
                        Grinder
                        • Nov 2009
                        • 856

                        #101
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                        jeeeeee, vastaseid saunatada on alati hea tunne =) kahju, et punkte ei jagatud

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #102
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          jee! nice :)
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • camu
                            Super Moderaator
                            • Jan 2009
                            • 3411

                            #103
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                            Algselt postitas camu Vaata postitust
                            Kui kaotate vingute, kui võidate ei hõiska isegi, mida te tahate?

                            Kuidas muidu tunne oli, kuidagi liiga ilus seis vaadates eelmist hooaega.
                            Ranka alterego oli see!

                            Comment

                            • Karelkorm
                              Grinder
                              • Nov 2009
                              • 856

                              #104
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                              1. Karel

                              Comment

                              • jozik
                                Õpihimuline Mängur
                                • Mar 2011
                                • 437

                                #105
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                                1. Karel
                                2. Isetseja <<Joosep>>

                                Comment

                                Working...