FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • veeretas
    • Apr 2010
    • 412

    #16
    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    eelmiasest hooajast tuleb meelde ka üks mäng, kus Max oli pärnus ja kerge vigastusega, aga oleks pm olnud valmis mängule tulema kui oleks teadnud, et 11 mehe kokku saamisega on probleeme. Aga kuna polnud mingit ülevaadet tulevatest meestest siis jäi ta Pärnusse.

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #17
      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
      Ei ole karm imo. St kui treenerile või kaptenile teada annad, et ei tule näiteks, kuna tööl vms või et oled 2 nädalat vigastatud ilmselt, siis kõik korras. Trahv rakenduks siis, kui üldse endast märku anda ei suvatse.
      Mnjaa ei kõik on mõeldav, midagi ei välista. Kokkuleppimise küsimus. Mingi kindel ülevaatlik süsteem peab olema. Kui enamus on nõus, siis miks mitte. Nagu öeldud, ka mind häirisid liigahooajal ja siiamaani häirivad sellised situatsioonid. Ma lihtsalt arvan, et see hooaeg on meil rohkem ja paremaid mehi, et noh pohmellis ja täis peaga kohale tulevad mängijad või mehed, kes endast teada ei anna saavad ka lihtsalt vähem mänguaega.

      Algselt postitas veeretas Vaata postitust
      ok, midagi võiks välja mõelda küll. Kui oleks teadnud et nii vähe kohale tuleb siis oleks ka ennast kohale vedanud aga mõtlesin, et kuna väike vigastus mann siis las teised mängivad. Laupäeval oli hea näide, mida ei tahaks liiga hooajal nähe: Muru lubab, et tuleb ja tema käes olid veel ka osad mängu särgid ning on arvestatud temaga aga siis ennem mängu selgub, et on hoopis kuskil Tartus ja joogine. Alati saab ju paar päeva ennem öelda, et ärge minuga arvestage kuna see nv on mingi üritus vms, millel tahan osaleda.
      Absoluutselt nõus.

      Comment

      • Karelkorm
        Grinder
        • Nov 2009
        • 856

        #18
        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

        Turnale ei tuldud ikka sp, et eelmine päev mäng ja oleks pidanud peale mängu kohe magama minema ja sis vara ärkama. Õhtul trenni oleks mehi tulnud 20+ ma arvan, a otsus oli turna kasuks. Mitte, et mul selle otsuse vastu midagi olnud oleks, a turna suruti peale nagu osavõtust näha

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #19
          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

          Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
          Turnale ei tuldud ikka sp, et eelmine päev mäng ja oleks pidanud peale mängu kohe magama minema ja sis vara ärkama. Õhtul trenni oleks mehi tulnud 20+ ma arvan, a otsus oli turna kasuks. Mitte, et mul selle otsuse vastu midagi olnud oleks, a turna suruti peale nagu osavõtust näha
          esimene mäng oli alles 12 st sai kenasti välja puhata, aga ega see jah normaalne pole muidugi 2p järjest täis mahviga anda. samas suht eriolukord ja selliseid toredaid turniire pole just iga päev tulemas ja keegi täna ei kurtnud. rauast mehed obv.

          Comment

          • PraS
            Julm Donk
            • Jan 2011
            • 65

            #20
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            Kalev - 1 ML, 2 EL
            Arte - 2 EL
            Last edited by PraS; 15.01.12, 17:57.

            Comment

            • jozik
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2011
              • 437

              #21
              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

              Igastahes peab süsteem olema nii, et teatama peab kui ei tule. Kohale tulekust ei pea teada andma.

              Sest eeldame et tulijaid on rohkem kui puudujaid.

              Krt eilses mängus peskti vasakut jalga, täna sain paar põntsu parema jala pihta ning viimane kukkumine küünarnukile ka just paremini ei mõjunud. MÕNUS OLI MÄNGIDA

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #22
                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                Kalev - 1 ML, 2 EL
                Arte - 2 EL
                Tasemevahe oli korralik jaa. Mängu Artega suutsime võitlusega siiski võrdsena hoida , 4:4 seis veel ja just jäi puudu lõpus pingi pikkusest.

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #23
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                  Algselt postitas veeretas Vaata postitust
                  eelmiasest hooajast tuleb meelde ka üks mäng, kus Max oli pärnus ja kerge vigastusega, aga oleks pm olnud valmis mängule tulema kui oleks teadnud, et 11 mehe kokku saamisega on probleeme. Aga kuna polnud mingit ülevaadet tulevatest meestest siis jäi ta Pärnusse.
                  nõus eelneva aruteluga, aga samas pole kindel, kas on pumperi suhtes õiglane, et ta hakkab saama x ajal mingeid kõnesi, et kes tuleb ja kes mitte. võib-olla on parem variant teha doodle? (näide -http://doodle.com/BSPa7p9e498mdmsc)

                  ja selle maxi juhtumiga - mul oli ka mitmeid kordi, kus helistasin murule, et kas on vaja tulla või ei, et ma olen linnast väljas. korra öeldi, et pole vaja ja tuli välja, et mängisime 9kesi ka. (ei süüdista murut, tal ka pole täit ülevaadet)
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #24
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                    niki pakutav variant oleks väga hea. samas pumper kurdab pidevalt, et liiga harva sõbrad helistavad.

                    Comment

                    • jozik
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2011
                      • 437

                      #25
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                      hangiks pumperile sellise telefoni paketi, kus tuleb rull sissetulevate kõnede eest. Mobiili saab ka välja lülitada, kui kõnesid ei taha :P

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #26
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                        jalka meeskond ei ole sõbrad ju :/. mina küll pumperiga väljaspool trenni ei suhtleks/ei suhtle
                        :/
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • fyte
                          Pokkerihai
                          • Jun 2010
                          • 3378

                          #27
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          Ei näe mingit erilist pointi sellel nö "kontaktisikul" - kõigil on ju ligipääs internetile olemas, seega milles küss? Pigem tuleks ära otsustada, et kas teada kohale tulemisest hakatakse andma kas
                          1) siinses foorumis
                          2) FB eventides

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #28
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                            3) doodle
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #29
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                              Mis seal oluliselt paremat on kui siin või FBs? Sest neis kahes kohas liigub muud vajalikku infi ka obv.

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #30
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                                seal on kergem saada ülevaadet imo, kui siin. fb on halvem, sest kõigil pole facebooki ning facebookis muud miljon asja ka.
                                samas ega siin ei olegi ühtegi ainuõiget varianti imo. tuleks üks ära otsustada ja nii teha
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...