FC Pokkeriprod 2012 ja 2013 aasta mängud

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Karelkorm
    Grinder
    • Nov 2009
    • 856

    #1516
    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud
    XII. voor

    FC Kiiu - FC Pokkeriprod

    26.07, neljapäeval kell 19:00. Kuusalu KK staadion, Kuusalu.

    1. Lauri
    2. Veeretas
    3. Margus
    4. Joosep <<Mölisen kõik surnuks>> Poom
    5. muru
    6. Gerd
    7. Max (pigem tulemas kuid selgub veel)
    8. Tarvo
    9. Mairo
    10. Andrias
    11. Meelis
    12. Martin A
    13. Postiljon aka. Nisanäpp
    14. Karu
    15. Fyte


    Sündmus, mille lõi FC Pokkeriprod neljapäev, Juuli 26 2012


    Eemaldusin ka nimekirjast Folgile mineku tõttu. Edaspidi katsun tublim olla.
    Last edited by fyte; 25.07.12, 10:24.

    Comment

    • The_Meer
      Grinder
      • Apr 2010
      • 765

      #1517
      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

      ma tulen autoga siis,võtan smO mustakalt peale ja kellegi veel äkki...max ja meelise avatavasti

      Comment

      • TrvP
        Õpihimuline Mängur
        • Jan 2012
        • 409

        #1518
        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

        Ma ise hüppaks ka kellegi auto peale (Kristiine keskuse lähedal, Nõmme tee alguses). Eks trennis saab seda arutada.

        Kas me oma karikamängu ei saa kuidagi promoda kui soojendusmäng Eesti VS Poolale. Saaks rohkem fänne vaatama?

        Comment

        • pennu1
          Jube Noob
          • Apr 2011
          • 116

          #1519
          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

          Meer,minu võid küll peale võtta :) anna ainut kella aeg ja olen platsis :D

          Comment

          • veeretas
            • Apr 2010
            • 412

            #1520
            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

            Mairo, kuna trennis selgus, et autosi piisavalt siis ei hakka ma enda autoga minema ja tuleks ka siis sinuga.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #1521
              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

              Kelle auto peal kohti on veel ? Hüppaks ka peale kuhugi.

              e: Kanalist tuleks peale, jääb tee peale.
              Last edited by inward; 24.07.12, 22:30.

              Comment

              • Pumper
                Klubi Liige
                • Mar 2009
                • 2359

                #1522
                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                Tore, et meeskond on koos ja valmis mängule minema. Lauri pane siis tiim kokku, kuna ise ei tea hetkel midagi kellegi võhmast ega valmisolekust mänguks. Olen varem üksnes moblaga jälginud seda teemat ja seal oli raske postitada. Täna 1. korda arvutis. Järgmine nädal olen juba tagasi.

                Niipalju võin senise mängu põhjal õelda, et Kiiu vastu tõmmake oma poolele tagasi, et meil tekiks ruumi rünnata teravate vasturünnakutega. Nurgalööke ja muid standardolukordi vältige, sest vastased on küllaltki füüsilised ja mängivad peaga hästi.

                Edu mängul!

                Comment

                • fyte
                  Pokkerihai
                  • Jun 2010
                  • 3378

                  #1523
                  Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                  Kellele veel autos vaba kohta on?

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #1524
                    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                    Kas kõik autojuhid ikka teavad täpselt kus Kuusalu staadion asub ?

                    Nii mina ja fyte saime Gerdi auto peale. Markusel ja Martinil pole ka vist kohta veel ?

                    37km, pool tundi sõitu. Ärge siis liiga vara kohale tulge .
                    Last edited by inward; 25.07.12, 10:44.

                    Comment

                    • muruntau
                      • Jan 2009
                      • 4325

                      #1525
                      Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                      Markus, Martin ja mina läheme Marguse autoga. Oleks saanud ka inwardi peale võtta, aga nüüd kus see koht vabanes, võiks Tarvo peale hüpata. Sõit algabki Kristiine keskuse vastas üle tee asuvast Statoilist kell 17.00. Joosepi auto pidi ka täis olema juba (kas Karu sellel?) ja minu jaoks on veel selgusetu, kuidas Andrias tuleb. Keegi temaga rääkinud on?

                      Edit: Andrias tuleb ka Jossiga.
                      Last edited by muruntau; 25.07.12, 17:14.

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #1526
                        Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                        Andrias, ma arvan tuleb enda autoga otse töölt vms.

                        Comment

                        • margus
                          Jube Noob
                          • Jul 2011
                          • 130

                          #1527
                          Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                          Karu on vist tagaistmel 3 mehe eest :D

                          Comment

                          • Postiljon
                            FPP Pro
                            • Sep 2011
                            • 203

                            #1528
                            Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                            Margusega saab driftida I hope (Y) :D

                            Comment

                            • muruntau
                              • Jan 2009
                              • 4325

                              #1529
                              Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                              Algselt postitas Postiljon Vaata postitust
                              Margusega saab driftida I hope (Y) :D
                              Gerd ka lootis driftida temaga, aga nüüd kardab temaga sõitmist rohkem kui suguhaiguseid. Pole ime, et see kutt liikluspolitsei most wanted on ja põhjustab oma sõidustiiliga rohkem ohtu siinsetele autodele kui teeaugud. Pärast seda sa väldid tema autosse istumist. Ja praegu on veel suvi, talvel on ta sõit konkreetselt hommikul kella kuue paiku mööda Suur-Karjat koju seinast seinani pendeldava joodiku oma.

                              Comment

                              • TrvP
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jan 2012
                                • 409

                                #1530
                                Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

                                Hahahha, Ma saan Joosepi auto peale. Vähemalt eile trennis jäis selline kokkulepe.

                                Comment

                                Working...